Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julia554

Faceci dzisiejszych czasów

Polecane posty

Gość Edit666
 

Pycha czy nie, nie mam zamiaru wstawiać tu swojego CV albo PITu. W każdym razie, gdybym miał ochotę związać się z taką 25latka, na tak długo aż mi się znudzi, nie miał bym z tym problemu. 

🤣🤣🤣🤣

Chyba z upośledzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pycha czy nie, nie mam zamiaru wstawiać tu swojego CV albo PITu. W każdym razie, gdybym miał ochotę związać się z taką 25latka, na tak długo aż mi się znudzi, nie miał bym z tym problemu. 

A jednak nie sama pycha tylko sumienie jeszcze Ci działa, nawet myśl o przedstawieniu się zaistniała w głowie

Gdybyś chciał spojrzeć na "szklankę wody" z innej perspektywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuje.... ktoś poza Tobą samym pisał o Twoim CV albo picie....

Widzisz szklankę do połowy pustą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Nie żartuje.... ktoś poza Tobą samym pisał o Twoim CV albo picie....

Widzisz szklankę do połowy pustą...

On i tak nie zrozumie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Uwierz w Niego... może to ten właśnie "moment"

Nie, nie zrozumie 😁 za trudne. Daj mu cos latwiejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam dokladnie tak samo.Dzisiaj po dlugich przemyśleniach, rozmowach z przyjaciolkami, przyjacielem oraz przyjacielem internetowym doszlam wreszcie do wniosku i zrozumialam ze moj „chlopak” ktory za chwile bedzie moim byłym, wykorzystywał mnie przez 1,5 roku obiecując mi nie wiadomo co i robiac złudna nadzieje, tymczasem pozwalając mi sie zakochac a sam chcial tylko seksu.Jedyne nad czym sie jeszcze zastanawiam to czy mial na boku jakies inne dziewczyny gdyż bardzo czesto wymigiwał sie od spotkan.Milosc jest slepa i ...olona w dzisiejszych czasach do reszty.Ludzie juz nie potrafia prawdziwie kochac.Poczulam sie przez tego ...e jak przedmiot do wyru**nia za przeproszeniem.Mam dopiero 20lat, wiedzial ze jestem dziewica, wiedzial jak patrze na seks, wiedzial ze tylko i wylacznie z milosci.Oklamywal mnie tyle czasu a ja patrzylam w te jego slodko-glupie oczka i myslalam jaki on nie jest ... wspanialy.Jestem dobra do bzykania i niewystarczająco dobra, zeby mnie kochac?Dzis czuje sie najgorzej na swiecie...Nie wiem jak radzą sobie kobiety zdradzone po kilkunastu latach małżeństwa, ale sa opor mocne psychicznie i zasługują na pokłony.Swiat schodzi na psy a ludziom glupota weszla w nawyk tak mocno, ze nie wiedza co dobre, a co zle.Metoda „mam to w dupie” najlepsza metoda na przetrwanie w dzisiejszej z...ej rzeczywistosci...

On zasluguje tylko na to byś go rzuciła bez slowa, bez wyjaśnień, najlepiej nagle urwij kontakt tak jak to robią faceci, bez skrupułów. Niech się domyśla ze np może poznalas innego, pokaz ze masz go w doopie i pojedz mu tym po ego. I tak przy typowej rozmowie by się wykrecal ze nie chodzi mu o seks. Faceci to klamcy. Urwij kontakt, zachowaj się honorowo to będziesz przynajmniej miała satysfakcję. Przy rozmowie twarzą w twarz pewnie tylko byś się poplakala i to on byłby gora widząc ze Ci zależy. Ktokie ciecie najlepsze z takimi egzemplarzami. Dasz rade, wierze w Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×