Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julia554

Faceci dzisiejszych czasów

Polecane posty

 

Dodatkowo jeśli facet decyduje się na dziecku w wieku 40 czy 50 lat to słabo. Nie dość że sam fizycznie mało co może przy dziecku,dwa jakość spermy spada z wiekiem. Ale niezły mit że faceci to wiecznie młodzi bogowie

i rośnie też ryzyko wad u dzieci, wiek ojca  tez na to wpływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsekwencje późnego ojcostwa (po 40. roku życia) to:

dwukrotnie zwiększone ryzyko poronienia,
dwukrotnie zwiększone ryzyko porodu przedwczesnego,
1,9-krotnie zwiększone ryzyko śmierci przedwczesnej,
o 25 procent zwiększone ryzyko wad wrodzonych,
dwukrotnie zwiększone ryzyko nieprawidłowości chromosomalnych,
10-krotnie zwiększone ryzyko choroby spowodowane mutacjami pojedynczego genu,
pięciokrotnie zwiększone ryzyko chorób (padaczka, autyzm, choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia). 
Więcej: https://zdrowie.radiozet.pl/W-zdrowym-ciele/Zdrowie-mezczyzny/Pozne-ojcostwo.-Czy-wiek-ojca-ma-wplyw-na-zdrowie-dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przede wszystkim, niekoniecznie musimy porównywać się do czasów przed wojna, 30 lat temu kobiety też miały inne podejście do podziału ról w związku. Ale nawet: te 30%, których nie stać było na małżeństwo, korzystało z usług prostytutek czy innych dostępnych kobiet i mieli wolność pod tym względem. A ci żonaci, jeśli nawet stać ich było tylko na marny obiad, to jednak zwykle mieli kobietę, która poczuwała się do zaspokojenia swojego męża, nawet z obowiązku.

akurat w pełni świadomie zyłam te 30 lat wczesniej i jakoś nieprzesadnie było tak , ze kobiety wielce zaspokajały swoich facetów. a jesli nawet miały, to widziałam parę przypadków bardzo cieżkiej zemsty po latach, kiedy facet sie zestarzał i nie był już na tyle zdrowy zeby rządzić, to te potulne kury domowe na starość im robiły piekło  za zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To ty masz problemy ze zrozumieniem prostego tekstu. Rozroznilem wyraźnie zdroworozsądkowe kalkulacje od uczuć. Jeśli nie dotarło, to już nie moja wina.

owszem pisałeś o uczuciach, które jak wiadomo rózne rzeczy ludziom robia z mózgu. Ale wczesniej pisałeś o  wolnym facecie nei szukajacym związku i nie potrzebujacym tego, wiec zakładającym, że nie będzie w nie wchodził jakoś specjalnie. To ze jest możliwość, ze nagle zgłupieje po drodze, to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

 

Akurat są to problemy, którymi facet zaprząta sobie głowę 😃.

:)

Ty nie,to już wszyscy wiemy 😏

Moja jedyna obecna reakcja na Twoje wypociny:  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

 

Akurat są to problemy, którymi facet zaprząta sobie głowę 😃.

tak, jeśli już swiadomie che przekazać geny to tak, bo zwykle chce trochę pozyć z dzieckiem i przekazać mu to  czego sie w zyciu nauczył i jakoś je wychować, po drugie zwykle nikt zwykle nei che , a szczególnie na starość dziecka chorego. Te stare ojcostwa to nie sa zwykle wpadki, tylko nagła potrzeba zostawienia po sobie czegoś zanim sie pójdzie do piachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja też żyłem świadomie w tych czasach i widziałem zupełnie co innego. 

widziałeś jak matka dawała tyłka ojcu na każde żądanie? No trochę nieładnie podglądać rodziców. A skoro masz tyle lat, to potwierdzasz, że jesteś Res i ten tam drugi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie tylko ja, ale wielu innych. A, że ty tego nie wiesz, to już Twój problem 😛.

Moja jedyna reakcja na twoje wypierdy.

nerwy puszczają, panie starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli dla Ciebie jedynym źródłem wiedzy o świecie, jest obserwacja własnych rodziców, to już nie moja sprawa. Bo rozumiem, że widziałaś jak twoja matka odmawiała ojcu.

hehe, słabe odbicie piłeczki. Otóż, własnie ja tobie zarzucam, ze wiesz tyle co spod kiecki matki, a nie z opracowań naukowych i statystycznych ani nawet szerszych obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Akurat facetom zależy na "przekazywaniu genów". Też mi powód, by mieć dziecko 😕.

wróćmy na grunt twojej rodziny, bo musiałeś mieć ojca. Przynajmniej przy poczęciu. Nie chciał ciebie? Nie lubił? Przeszkadzałeś mu w zyciu? Traktował jako żło konieczne, bo była wpadka i nie wypadało utopic? Nie zalezało mu na posiadaniu dziecka? To wiele tłumaczy  z twoich pogladów i postawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ty wiesz tyle samo.

ale przynajmniej ojciec mnie nie nienawidził i nie uważał za najwieksze nieszczęście . W sumie mi ciebie zal, tyle lat zapiekać w sobie poczucie krzywdy i niedokochania, musi ci być ciężko. I tylko anonimowe fora daja trochę ulgi, ale też nie na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Twoje "teorie" to możesz wsadzić z powrotem tam, skąd je wzięłaś. Tam jest ich miejsce. A od mojej rodziny to się odstosunkuj, bo to nie twój interes.

czyli dobrze wyczułam, zeto tam lezy problem. Stad ten atak...no biedny ty , biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, chłopie, nie będe sie nad tobą znęcać, bo autentycznie rozumiem, ze  źle  ci sie zyje  i gdzieś te zaszłości uwieraja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj sie , na pewno ktoś jednak ciebie lubi, jak nie to kup sobie pieska. I pomyśl o terapii, będzie ci lżej jak sie wygadasz wreszcie. Powodzenia i spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Twoj tyłek gazy, czy twoja przyjaciółka z twoim facetem 😛. Czy jedno i drugie?

Nie prowokuj,bo i tak Ci się nie uda. Żałosne jest to co piszesz,widzisz jak się zachowujesz? Właśnie tak wygląda rozmowa z Tobą. Puszczają Ci nerwy a piszesz o dvpie i zdradach. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

tak, jeśli już swiadomie che przekazać geny to tak, bo zwykle chce trochę pozyć z dzieckiem i przekazać mu to  czego sie w zyciu nauczył i jakoś je wychować, po drugie zwykle nikt zwykle nei che , a szczególnie na starość dziecka chorego. Te stare ojcostwa to nie sa zwykle wpadki, tylko nagła potrzeba zostawienia po sobie czegoś zanim sie pójdzie do piachu.

Dyskutujesz z socjopata. Z hejterem, który jako Rescator555 został zbanowany przez administrację kafe za hejt właśnie. Hejter wrócil pod innymi kontami. Ta dyskusja jest raczej bezcelowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie prowokuj,bo i tak Ci się nie uda. Żałosne jest to co piszesz,widzisz jak się zachowujesz? Właśnie tak wygląda rozmowa z Tobą. Puszczają Ci nerwy a piszesz o dvpie i zdradach. Żałosne.

przecież widzisz ze facet po prostu cierpi , tyle lat kumulował w sobie złość, ze nie umie inaczej. Ulitujmy sie nad nim i zostawmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dyskutujesz z socjopata. Z hejterem, który jako Rescator555 został zbanowany przez administrację kafe za hejt właśnie. Hejter wrócil pod innymi kontami. Ta dyskusja jest raczej bezcelowa.

przecież wiem, ten sam styl, te same problemy ze soba. Wiadomo, ze chory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dykutujesz z socjopata. Z hejterem, który jako został zbanowany przez administrację kafe za hejt właśnie. Hejter wróci i pod innymi kontami. Ta dyskusja jest raczej bezcelowa.

Dlaczego administracja nie zbanuje go,nie jako konto,ale IP do w ogóle zakładania i dalszego siania hejtu i nienawiści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No tak właśnie wygląda rozmowa z tobą. Najpierw piszesz o czyichś wypocinach, a jak dostajesz odpowiedź w tym samym stylu, to już uznajesz to za niewłaściwe zachowanie. Wolno tobie to wolno i innym.

Tylko,że ja Ciebie nie obrażam i nie urażam w ten sam sposób co Ty mnie. Przestań mówić jak dziecko ,,a bo Ty.." bierz odpowiedzialność za swoje słowa,przełknij porażkę skoro nie umiesz inaczej wybrnąć niż obrażaniem i urazaniem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

przecież widzisz ze facet po prostu cierpi , tyle lat kumulował w sobie złość, ze nie umie inaczej. Ulitujmy sie nad nim i zostawmy

W sumie racja. Nie dotrzemy do człowieka. Miłego popołudnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A dlaczego nie zbanuje ciebie? Za twoje chamskie prowokacje?

Gdzie tu masz moje chamskie prowokacje?? Napisałam że moja odpowiedź na Twoje wypociny to uśmiechnięta minka. A Ty na mnie najeżdzasz w ten sposób: 

 

 

Twoj tyłek gazy, czy twoja przyjaciółka z twoim facetem 😛. Czy jedno i drugie?

Przemyśl swoje zachowanie. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W sumie racja. Nie dotrzemy do człowieka. Miłego popołudnia wszystkim 🙂

Miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Gdzie Ty widzisz mój hejt i nienawiść? To, że Tobie czy innym coś się nie podoba z tego co piszę, to Twój problem. Nikt nie każe Ci tego czytać.

Napisałem Ci o odpowiedzi na Twoje wypierdy,  też minka. Zrobiłem to samo co Ty. Tobie wolno to i mnie.

Przemysł swoje zachowanie

Te slowa napisane przez hejtera brzmia dosc komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Twoj tyłek gazy, czy twoja przyjaciółka z twoim facetem 😛. Czy jedno i drugie?

Twoja odpowiedź na to,że puszczają Ci nerwy :) Specjalnie skasowałeś w odpowiedzi swoją wypowiedź by zrobić ze mnie id..iot..kę ale Ci nie wyszło : D Gdyż tamtych wypowiedzi nie skasujesz,a one zostaną :v

Skończ zanim jeszcze bardziej się pogrążysz człowieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Te slowa napisane przez hejtera brzmia dosc komicznie.

A weź,pogrąża się tak że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ty możesz pisać, że mi puszczają nerwy, to niby dlaczego ja nie mogę napisać co, moim zdaniemTobie puszcza? ...kę to robisz z siebie samą, skacząc jak pchła po psim ogonie.

Sama skończ. Chcesz kogoś hejtowac bezkarnie? To nie mnie 😛.

Ja Ciebie nie hejtuję,masz problem z czytaniem treści? No nie tylko u mnie,hejt jaki się pojawił to Twój do mnie. A jak nie przestaniesz wypisywać głupot to to konto szybko tez stracisz. Jest tu wszystko czarno na białym kto kogo hejtuje ;)

Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Masz jakieś poważne studia i doświadczenie życiowe czy tylko bezczelność i przekonanie o własnej mądrości?

O Wow Res, jak celnie opisales siebie. Jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

 

Wiem, że na tym goownianym forum można łatwo kogoś zablokować, wystarczy jakaś hejterka podobna do Ciebie, ale też bez problemu można założyć nowe konto, więc nie strasz.

A pamiętasz jak się szczyciles swoim życiowym osiągnięciem na miarę Nobla i się chwaliles, że kogoś tam zablokowales? Nawet tematy o tym zakladales i chwaliles się, że udało Ci się to czego inni nie potrafili zrobić. Dumny i blady byłeś że ho ho. Klekajcie narody 🤣🤣🤣 

 Komiczny jesteś. Kabaret za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×