Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klara

Zastrzyk antykoncepcyjny

Polecane posty

Chcialam Was zapytac o tą metodę antykoncepcji. Brzmi ciekawie - jeden zastrzyk na 3 miesiące i w dodatku kolo 50 zl koszt:) jednak jestem ciekawa czy ktoras z Was korzystala, czy jesteście zadowolone? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałam i nie byłam zadowolona. Przede wszystkim, w razie jakichkolwiek skutków ubocznych nie można odstwawić jak pigułek więc kobieta męczy się 3 miesiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Korzystałam i nie byłam zadowolona. Przede wszystkim, w razie jakichkolwiek skutków ubocznych nie można odstwawić jak pigułek więc kobieta męczy się 3 miesiące. 

No fakt, to spory minus. 

Jednak pigułki jak dla mnie tez odpadaja, bo mam w sobie za mało samodyscypliny i u mnie byloby to: raz bralam, raz nie bralam 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No fakt, to spory minus. 

Jednak pigułki jak dla mnie tez odpadaja, bo mam w sobie za mało samodyscypliny i u mnie byloby to: raz bralam, raz nie bralam 🙄

Dlatego ja przy nastepnym okresie mam zamiar zalozyc sobie spirale. Bylam na tabletkach i bylo ok, ale wciaz sie martwilam, ze zapomne o tabletce i bedzie problem. Rozwazalam zastrzyki, ale doszlam do wniosku, ze jednak nie.  Bede miala zabezpieczenie na kilka lat. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlatego ja przy nastepnym okresie mam zamiar zalozyc sobie spirale. Bylam na tabletkach i bylo ok, ale wciaz sie martwilam, ze zapomne o tabletce i bedzie problem. Rozwazalam zastrzyki, ale doszlam do wniosku, ze jednak nie.  Bede miala zabezpieczenie na kilka lat. 🙂

O spirali tez myslalam, tylko wtedy jednak trzeba wykluczyć posiadanie dziecka na parę lat. Co tez mi do konca nie odpowiada 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O spirali tez myslalam, tylko wtedy jednak trzeba wykluczyć posiadanie dziecka na parę lat. Co tez mi do konca nie odpowiada 😛

No ja mam juz dwoje i wiecej nie planuje wiec to co innego. Spirale zawsze mozna usunac jesli podejmie sie decyzje o macierzynstwie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślę o spirali. Zakłada się ją na jakieś 3-5 lat, ale przecież zawsze można wyciągnąć wcześniej jeśli chcesz mieć dziecko. Tylko czekam aż to wirusowe szaleństwo się skończy. Ja więcej dzieci nie chce, więc mi pasuje 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×