Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondyna_19

Czuje coś do księdza

Polecane posty

Witam wszystkich. Po przeczytaniu tytułu wielu z was może się skrzywić. Ksiądz? Jak to? Fu. 
a ja powiem, że wcale nie takie fu

u mnie w parafii od jakiegoś czasu jest taki bardzo przystojny ksiądz, jest po 30, zawsze zadbany, włosy ułożone, broda przystrzyżona, włoski typ urody. Jak tylko wchodzi, od razu robi mi się ciepło między nogami. 
gdy go widze, nie jestem w stanie skupić się na czymkolwiek innym 

zauwazylam, że często łapiemy kontakt wzrokowy. I wtedy albo on opuszcza wzrok, uśmiechając się, albo ja. 
mnie mogę przestać o nim fantazjować, serce zaczyna mi szaleć gdy tylko go ujrzę, zaczynam się trząść i ciężko mi się oddycha. 
 

I nie wiem co mam z tym zrobić.
och moi drodzy, doradźcie mi co mam począć  

niedługo oszaleje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na pewno nie począć z nim dziecka 😉 Powzdychaj sobie i poczekaj aż ci przejdzie.

Tylko, że to już trwa długo i z każdym tygodniem jest tylko gorzej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja bym raczej zakładała, że to gej. Wiesz ilu ich tam jest w kościele? Być może większe prawdopodobieństwo, że bawi się z kolegą po fachu na zakrystii, niż patrzy się na ciebie pożądliwie.

Ja nie mówię, ze pożądliwie. Mówię, ze pojawia się coraz bardziej napięcie między nami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Jedną z opcji jest przestać chodzić akurat do tego kościoła, gdzie on rezyduje😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zechcesz, to bez problemu go uwiedziesz, dlatego jeśli nie chcesz, to zacznij go unikać.
Jeśli to nie pomoże, to zacznij flirtować z innymi mężczyznami, choćby w internecie. Bez zapełnienia myśli kimś innym, będzie Ci bardzo trudno przestać fantazjować, bo mimo, że ksiądz, to jednak mężczyzna...
Odpuść, bo Cię wykorzysta, tak jak by to zrobił każdy inny facet. Wiara, wiarą, a instynkt i tak zadziała i będzie się chciał z Tobą przespać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypasiony, nienarobiony byczek, ma czas aby o siebie zadbac, o ile nie gej to smak na ciebie ma, ale w razie draki zostajesz sama, a ona kopa do innej parafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

 

Cóż, jeśli jest jak mówisz to możesz to sprawdzić. Pytanie tylko jaki ty masz stosunek do kościoła w ogóle, bo może cię to gryźć potem z twoim sumieniem. Ja np. miałabym teoretycznie wywalone, bo jestem ateistką, ale ty z jakiegoś powodu do tego kościoła chodzisz i pewnie nie od początku byłaś tam dla tego księdza.

No właśnie, tylko ze ostatnio chodzę nawet częściej tylko po to, aby na niego popatrzeć sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 

Jeśli zechcesz, to bez problemu go uwiedziesz, dlatego jeśli nie chcesz, to zacznij go unikać.
Jeśli to nie pomoże, to zacznij flirtować z innymi mężczyznami, choćby w internecie. Bez zapełnienia myśli kimś innym, będzie Ci bardzo trudno przestać fantazjować, bo mimo, że ksiądz, to jednak mężczyzna...
Odpuść, bo Cię wykorzysta, tak jak by to zrobił każdy inny facet. Wiara, wiarą, a instynkt i tak zadziała i będzie się chciał z Tobą przespać..

No nie wiem czy tak bez problemu, bo za każdym razem, jak jesteśmy bliżej siebie to oboje zaczynamy drżeć na wspólny widok. Ja nie podejdę i nie zapytam „to co, sam mnie przelecisz czy mam cię prosić” a i on nie przyjdzie do mnie pod dom i w progu nie rzuci „rozkładaj nogi”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rozumiem, jesteś zafascynowana, ale musisz siebie zapytać czy po prostu to zgodne z twoim sumieniem uwodzić księdza. To wszystko.

Wow, masz racje. Dziękuje ogromnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ON WOLI MAŁE DZIECI

A TY JESTEŚ KURRRWĄ

Sobie użyłeś, wow. Konia tez zwaliłeś już czy czekasz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

możesz mi zwalić jak chcesz

Jak patrzę na twoje fotki i komentarze, to twojej cippy lizać nie będę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×