Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hhghcbk

Jestem w ciąży i bardzo źle się czuję

Polecane posty

 

No normalnie chłopak miał prezerwatywę. 

No jak sie uzywa gumek zgodnie z zaleceniami, to wpadka jest naprawde rowna zeru. Temu pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślisz, że chce na tobie zrobić wrażenie? Dobry żart. Nie jesteś królową Elżbietą żebym się musiała zastanawiać jakie masz odczucia czytając moje posty. Poza tym, skoro obojętne jest ci co piszę, to po co bezustannie mi odpowiadasz. 

Napadam? Mój wpis to było pokłosie tego co ona napisała do autorki. Pisała o karmieniu a prawda jest taka, że nie ma o tym pojęcia. 

Czyli rozumiem, że psycholog, który nigdy nie miał żadnej choroby psychicznej nie powinien prowadzić terapii, bo przecież nigdy tego nie dowiadczył i nie ma o tym pojęcia w praktyce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

02.III. Imieniny:  Radosława, Radosza, Rasława i Racława

Kobieto! 99,9% społeczeństwa ma w domu kalendarz, imieniny podają w radiu, tramwaju i pociągu a ty i tak musisz codziennie wbić na kafe w połowę tematów te głupoty. Jeśli chcesz podbić temat, to napisz choć jedno zdanie do rzeczy zamiast tych bzdetów! Czy tylko mnie to wkurza, że wchodząc na temat zapoznać się z kolejną opinią trafiam na spis imion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Akurat kiepski ten przykład podałaś, bo zakłada się, że większość psychologów jest zaburzonych. Na psychologię idą ludzie, którzy interesują się problemami psychicznymi. A najczęściej zainteresowanie to ma źródło w samym sobie. Czasami jest to całkiem dobre, bo trudno wnikać w innych ludzi, jeśli kompletnie nie ma się pojęcia, co oni czują. Mając jakieś swoje podobne doświadczenie – ale już przepracowane – można dużo pełniej zrozumieć pacjenta. Ale tylko pod warunkiem, że dany psycholog przedtem przeszedł terapię własną.

I tak jest właśnie z toba. Myślisz, że wiesz o czym mówisz ale kompletnie tego nie rozumiesz. Miałaś szanse doświadczyć kp ale nie chciałaś. Ok. Twój wybór, nie neguje tego, ale nie wypowiadaj się o czymś czego nie rozumiesz. I nie wiem jak możesz zarzucić autorce bezmyślność, gdzie sama świadomie nie podałaś dziecku siary. To jak to inaczej zdefiniować jak nie bezmyślność? 

Zarzucam bezmyślność w związku z zajściem w ciążę w wieku 16 lat gdzie sama nawet nie utrzyma własnego dziecka, facet się na nią wypiął, pali, odżywia się niezdrowo, do psychologa nie pójdzie. I tak, jest to skrajna nieodpowiedzialność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×