Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monikaw12

Proszę o pomoc

Polecane posty

Hej.  Moja mama ma 58 lat . 3 tygodnie temu była przeziębiona miała kaszel katar i gorączkę  . Przeziębienie minęło Ale pozostał suchy meczacy kaszel . Skarży się też na bol pluc i bol żołądka.  Czy to może być coś poważnego? Np rak ? Mama nie pali papierosów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Hej.  Moja mama ma 58 lat . 3 tygodnie temu była przeziębiona miała kaszel katar i gorączkę  . Przeziębienie minęło Ale pozostał suchy meczacy kaszel . Skarży się też na bol pluc i bol żołądka.  Czy to może być coś poważnego? Np rak ? Mama nie pali papierosów 

Ja miałam ten sam schemat, że po przeziębieniu jeszcze miałam ten męczący suchy kaszel. Nic jej nie będzie,może pokasływać  jeszcze tak z tydzień do półtora i jej minie🙂 Mama niech cały czas bierze wit. c w proszku ( jest taka z kapusty w zielarskich albo w eko sklepach) Ostatecznie może być taka zwykła z apteki, ale bez aspartamu, bo ten słodzik to świństwo. Jak nie minie ten dokuczliwy kaszel to możliwe, że oskrzela zasiedliła jakaś bakteria i wtedy robi się badania (nie wiem czy nie z krwi przypadkiem- musze zapytać się mamy😄)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja miałam ten sam schemat, że po przeziębieniu jeszcze miałam ten męczący suchy kaszel. Nic jej nie będzie,może pokasływać  jeszcze tak z tydzień do półtora i jej minie🙂 Mama niech cały czas bierze wit. c w proszku ( jest taka z kapusty w zielarskich albo w eko sklepach) Ostatecznie może być taka zwykła z apteki, ale bez aspartamu, bo ten słodzik to świństwo. Jak nie minie ten dokuczliwy kaszel to możliwe, że oskrzela zasiedliła jakaś bakteria i wtedy robi się badania (nie wiem czy nie z krwi przypadkiem- musze zapytać się mamy😄)

A skąd bol pluc ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy stawić diagnozę?

A może niech mama pójdzie do lekarza, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ,że infekcja jest jeszcze nie doleczona .Często się zdarza ,że dolegliwości utrzymują się przez jakiś czas .Płuca nie bolą ,to musi być coś innego .Nic nie piszesz czy brała antybiotyk ? Jeżeli nic się nie zmieni ,trzeba skonsultować z lekarzem .Miałam kiedyś podobnie i lekarz zdecydował o przedłużeniu antybiotyku .Może ten ,który zażywała był za słaby i potrzebny silniejszy .                                             Zimnymi komentarzami jak ten powyżej ,nie przejmuj się .Wielu tu ,takich ,którzy nic sensownego nie doradzą ale wchodzą tylko po to ,żeby sprawić przykrość i dobić tego ,który szuka wsparcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×