Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zupixx

Czy to może być ciąża???

Polecane posty

Hej.Mam takie pytanie czy kóraś z Was tak miała. Mianowicie ostanio wieczorem dostałam małego plamienia, dosłownie parę kropelek krwi w kolorze brązowym i do tego był ból podbrzusza następnego dnia rano wykonałam test ciążowy na którym były dwie kreski chociaż ta druga ledwo widoczna. Wieczorem wykonałam kolejny test i była jedna kreska. Czy to może być ciąża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej.Mam takie pytanie czy kóraś z Was tak miała. Mianowicie ostanio wieczorem dostałam małego plamienia, dosłownie parę kropelek krwi w kolorze brązowym i do tego był ból podbrzusza następnego dnia rano wykonałam test ciążowy na którym były dwie kreski chociaż ta druga ledwo widoczna. Wieczorem wykonałam kolejny test i była jedna kreska. Czy to może być ciąża? 

Ja mama tak samo.. jedna kreska widoczna, druga ledwo co. Byłam na becie w środę, wyszło z niej, że nie jestem w ciąży. Robiłam test ciążowy i jeden wyszedł negatywny, na kolejnym jedna kreska słaba. Dziś dostałam delikatnie krwawienie jednorazowe 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A współżyłaś bez zabezpieczenia? to może być implantacja, a kiedy masz okres, jeśli to nie tym razem to idź do lekarza i poradź się o dobrą antykoncepcję, a jak się starasz to polecam ci monitorowanie cykli, u mnie pomogło sprawdzanie jajeczkowania testerem owulacyjnym ze śliny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×