Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kama7

Jak poprawić wygląd cery?

Polecane posty

Mam 31 lat. Zauważyłam że ostatnio moja cera jest sucha i szara. Nie ukrywam że nie stać mnie na zabiegi w gabinecie. Obecnie stosuje krem nawilżający i serum z Wit C. Za pół roku mam ślub a cera mi się sypie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli problemem jest tylko przesuszenie , to kup sobie jakis fajny krem. Ja lubię vichy, iwostin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Mam 31 lat. Zauważyłam że ostatnio moja cera jest sucha i szara. Nie ukrywam że nie stać mnie na zabiegi w gabinecie. Obecnie stosuje krem nawilżający i serum z Wit C. Za pół roku mam ślub a cera mi się sypie.. 

Tylko naturalne maseczki diy ci pomogą a nie ta chemia z drogerii czy apteki. Kremy też te jak najbardziej naturalne np. z cosnature krem z owocem granatu ( tani jak barszcz i skuteczny)🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam 31 lat. Zauważyłam że ostatnio moja cera jest sucha i szara. Nie ukrywam że nie stać mnie na zabiegi w gabinecie. Obecnie stosuje krem nawilżający i serum z Wit C. Za pół roku mam ślub a cera mi się sypie.. 

Z zabiegów mikrodermabrazja. Cena nie jest jakaś kosmiczna, a efekty po kilku zabiegach super. 

Kosmetyki - polecam grupę na fb "ABC składy kosmetyków " czy jakoś tak. Dziewczyny na prawdę mają super wiedzę i mnóstwo plików z odpowiednią pielęgnacją i kosmetykami z DOBRYM naturalnym  składem, a nie ten szajs aptekowy za miliony monet i silikonami w składzie. Polecanym tutaj iwostinem  czy vichy co najwyżej doope można smarować - a i to nie wiem czy aby bezpieczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra po ciąży miała straszną cerę, nie tylko trądzik, ale jeszcze łuszczenie się i ciągle czerwone plamy, lekarz polecił jej pigułki co działały również antykoncepcyjne, ale nie mogła ich brać już po kuracji tak dla sportu 😜 w ogóle nie mogła hormonów, cera się poprawiła ale zaczęła mieć inne dolegliwości i zabezpiecza się teraz błoną dopochwową typu diafragma, ale pigułki pomogły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie aloes albo jakis dobry krem nawilżający, najlepiej na naturalnym skladzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z zabiegów mikrodermabrazja. Cena nie jest jakaś kosmiczna, a efekty po kilku zabiegach super. 

Kosmetyki - polecam grupę na fb "ABC składy kosmetyków " czy jakoś tak. Dziewczyny na prawdę mają super wiedzę i mnóstwo plików z odpowiednią pielęgnacją i kosmetykami z DOBRYM naturalnym  składem, a nie ten szajs aptekowy za miliony monet i silikonami w składzie. Polecanym tutaj iwostinem  czy vichy co najwyżej doope można smarować - a i to nie wiem czy aby bezpieczne. 

Oh rety "na prawdę "? Chciałabym twoja gębę mądralo zobaczyć 😆bo mnie nieraz proszą w sklepie o dowód choć nastolatka bardzo dawno nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na każdego zadziała coś innego. Ja próbowałam naturalne kosmetyki - sorry to nie dla mnie. To nie ten efekt. Komuś pomaga - super. Używam kremu z 5% kwasem migdałowym na nic co 3 dni, tak to nawilżający z iwostin i peeling enzymatyczny 2 razy w tyg. To tyle z pielęgnacji domowej. Jak będziesz miała troche kasy to polecam mezoterapie. Albo jakimś preparatem nawilżającym albo osoczem - rewelacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oh rety "na prawdę "? Chciałabym twoja gębę mądralo zobaczyć 😆bo mnie nieraz proszą w sklepie o dowód choć nastolatka bardzo dawno nie jestem.

Nie mam problemów ze swoją gębą bo nastolatką jeszcze nie tak dawno byłam 😉

PS. Daruj sobie komentowanie innych bo nie widzę by Twoja wypowiedź wnosiła coś pomocnego do tematu. 

🖐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kosmetyki "The Ordinary", cena smieszna a jakosc/sklad rewelacja.

Wystarczy troche o ich produktach poczytac i kazdy znajdzie cos dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze dorzucę Annabelle Minerals. Korzystam z ich produktów od dłuższego czasu i są naprawdę super - nie obciążają skóry i nie zatykają porów. Jak dla mnie oferują najlepszy podkład mineralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej idź do specjalisty nich oceni rodzaj cery i doradzi zabiegi oraz jakich kosmetyków masz używać. Na pewno podstawa jest nawadnianie, pij zielona herbatę, unikaj Alko, papierosów, jedź kolorowo i nie tłusto. Wysypiaj sie, nie stresuj 🙂

dbaj o codzienna pielęgnację cery:demakijaż, zluszczanie,krem na noc. Z rana ponowne mycie twarzy i krem z filtrem. Unikaj tapety, bo zapycha i męczy cerę. Przemywanie twarzy zielona herbata tez odświeża.

Do produktów Ci nie poradzę, bo jw musisz dobrać do cery. Ja dostałam w prezencie olejek dr. Organic do twarzy między innymi i jest mega.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam facefitness, czyli ćwiczenia miesni twarzy. Podobno ćwicząc konsekwetnie, codziennie ok. 10 minut można zdziałać cuda i odmłodzić się o pare lat. Polecam ćwiczenia Patrycji Kondrackiej. Ja ćwiczę od soboty, jestem ciekawa efektów 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ćwiczenia gimnastyczne poprawiają też mięśnie twarzy.Najgorzej z biegaczami,bo u nich twarz szybciej się starzeje.

Generalnie sport i dotlenienie w czasie spaceru dobrze działa .

Co do kosmetyków, to trzeba patrzeć na skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam 31 lat. Zauważyłam że ostatnio moja cera jest sucha i szara. Nie ukrywam że nie stać mnie na zabiegi w gabinecie. Obecnie stosuje krem nawilżający i serum z Wit C. Za pół roku mam ślub a cera mi się sypie.. 

Witam

Przed ślubem tak 2,3 dni, koniecznie warto zrobić oxybrazje. Zabieg nie jest specjalnie drogi, a na szybko poprawia stan skóry. Po zabiegu makijaż lepiej się nakłada, skóra jest napieta, nawilżona, rozświetlona, a stany zapalne znikają. Polecamy

Salon Olwin 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam 31 lat. Zauważyłam że ostatnio moja cera jest sucha i szara. Nie ukrywam że nie stać mnie na zabiegi w gabinecie. Obecnie stosuje krem nawilżający i serum z Wit C. Za pół roku mam ślub a cera mi się sypie.. 

Ja ostatnio byłam u dermatologa w zwiazku z przesuszona skóra i trądzikiem to poleciła mi firmę La Roche posay + przepisała leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszytskim trzeba zadbać o skórę od środka. Po skóze na twarzy njabardziej widać zaniedbania. Należy pić dużo wody, najelpiej 2l dziennie, do tego ja biorę oeparol z olejem z wiesiołka, który właśnie pomaga w nawilżeniu skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dieta, odpowiednia ilość wody generalnie też ma wpływ na naszą skórę. Co do samej pielęgnacji wypróbujcie sobie olej arganowy. Ja mam ze sklepu Ecobotox. Ten olej nie ma żadnej chemii, domieszek w składzie. Za to pomaga odpowiednio nawilżyć i odżywić skórę, też przeciwzmarszczkowo działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widziałam super odżywczy balsam od whamisy ze skin79, mam nadzieję, że sprawdzi się git 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×