Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniamon

imie dla dziewczynki

Polecane posty

ktore Wam sie podoba: Viktoria, Klara, Emilia, Amelia, Mirella, Matilda/Matylda, Stella 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Klara i Emilia są do przyjęcia. Reszta to pretensjonalne wymysły dla zakompleksionych, od razu stygmatyzujące dziecko. 

Spróbuj dopasować do nazwiska, żeby się dobrze komponowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze najbardziej się podobało Emilka, ostatnio spodobało mi się Iga 🙂

Amelia bardzo ładnie brzmi, znam kilka małych Amelek 😉

Teraz tak w otoczeniu często słyszę też imię Pola albo Lena 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emilia bardzo ładne i Wiktoria ok, ale nie Viktoria. Matylda najbrzydsze, w życiu bym tak dziecku nie dała, bo dla mnie sto na równi z Teklą czy Kunegundą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emilka. 

Wiem że gustach się nie dyskutuje, ale serio dałabyś dziecku na imie Stella , albo Matilda lub Mirella:x?  Wprowadzanie do imion niepolskich liter też nie rozumiem, to takie jakby na siłę robienie z dziecka "osoby światowej" Przecież Wiktoria i Viktoria czyta sie tak samo, więc po co dziecku, a potem dorosłej osbie ciagłe tłumaczenie

-"Wiktoria , ale przez V "  ,

-"V?" 

-"tak jak "volswagen"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musze dodac ze podoba mi sie Aurelia ale niezbyt to sie wymawia po angielsku (ojciec dziecka mowi po angielsku) 

Klara i Emilia jak na razie glowne dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

musze dodac ze podoba mi sie Aurelia ale niezbyt to sie wymawia po angielsku (ojciec dziecka mowi po angielsku) 

Klara i Emilia jak na razie glowne dwa

Ja ostatnio poznałam małą Kirę, Teodore, Juniper 🙂 w ogóle uważam,ze nie ma brzydkich imion, niektóre są dość rzadkie i trzeva z nimi pobyć. Moje ulubione imiona damskie, to Ewa❤ (tez pięknie brzmi po angielsku nawet przez v),Kinga, Olga, Lidia i Konstancja. Podobają mi sie tez na zachodzie "męskie" imiona dla dziewczynek np Jackie lub pełne  Jacqueline. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych przez autorkę podoba mi się Emilia i Klara. 

Mnie jeszcze podobają imiona które w wymowie na końcu mają i typu Lili Nely Lucy itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×