Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelinaa007

Mętlik z młodszym

Polecane posty

Aktualnie mieszkam i pracuje w Niemczech, mam 21 lat. Napisze od razu na wstępie, ze pociągają mnie młodsi. Pracuje razem z siedemnastoletnim chłopakiem (Niemcem), który w jakiś sposób mnie pociąga. Raczej z wzajemnością, bo na swój sposób ciagle mnie zaczepia oraz pisze ze mną, z własnej inicjatywy, inicjuje kontakt. Czy powinnam brnąc w taka znajomość zwracając uwagę na różnice wieku oraz inna narodowość? Jestem przekonana, ze całego życia nie spędzę w obcym kraju, a tez nie chce się za bardzo przyzwyczajać do jego osoby, a tym bardziej go krzywdzić w jakikolwiek sposób, gdyby np miała nastać rozłąka. 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aktualnie mieszkam i pracuje w Niemczech, mam 21 lat. Napisze od razu na wstępie, ze pociągają mnie młodsi. Pracuje razem z siedemnastoletnim chłopakiem (Niemcem), który w jakiś sposób mnie pociąga. Raczej z wzajemnością, bo na swój sposób ciagle mnie zaczepia oraz pisze ze mną, z własnej inicjatywy, inicjuje kontakt. Czy powinnam brnąc w taka znajomość zwracając uwagę na różnice wieku oraz inna narodowość? Jestem przekonana, ze całego życia nie spędzę w obcym kraju, a tez nie chce się za bardzo przyzwyczajać do jego osoby, a tym bardziej go krzywdzić w jakikolwiek sposób, gdyby np miała nastać rozłąka. 😔

Nie znam go ale... Jak chcesz sobie urozmaicić pobyt za granicą seksem to dlaczego nie. Chyba nie wierzysz że on na poważnie zakochał się w 4 lata starszej Polce? Mało prawdopodobne, zresztą oni mają już od nastolatka bardziej luzackie podejście do seksu niż w Polsce.

Jak bardzo Ci zależy to spróbuj wyczuć jego zachowanie w stosunku do innych osób. Pewnie znasz jego charakter, zainteresowania, możesz już określić czy jest coś wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×