Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hhge

Co się stanie gdy przez tydzień będę jadła tylko śniadanie?

Polecane posty

Jestem dziewczyną mam 13 lat  ważyłam 49 kg przy 158 cm wzrostu teraz mam 160 i ważę 44 kg bo się odchudzałam. Co by się zdało gdybym przez tydzień jadła tylko śniadanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie parę omdleń, byłabyś głodna i pewnie byś przytyła, bo organizm zacząłby odkładać tłuszcz z powodu głodu. 

Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz się głodzić przy takiej malutkiej wadze? Odżywiaj się zdrowo i racjonalnie. Potrzebujesz paliwa do wzrostu i nauki. Jak będziesz się głodzić to kości ci się osłabią, okres może się zgubić, cera blada, anemia. Miałam taką koleżankę która chciała być ładna a przez odchudzanie się zbrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzilabys głodna, miała niedobory witamin , anemie i prawdopodobnie z czasem wrzody żołądka co spowoduje, ze za kilka lat imprezy z kolegami będziesz znosić źle, a za kilkanaście o wiele gorzej... czyli nie warto. Dlaczego dokładnie chcesz się odchudzać? Wazysz mało, ciągle się rozwijasz i nie ma potrzeby by robic cokolwiek z waga. Nad sylwetką mozesz pracować , bo to na zdrowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez tydzien najpewniej nic. Stracisz kilka kilogramów, będziesz miała problem ze skupieniem się na lekcji, ze zrozumieniem nawet prostego materiału. Po tygodniu gdy znów zaczniesz jesc normalnie, to waga szybko wróci. Jeżeli taka głodówka potrwa dłuzej, to zaczną wypadać CI włosy, psuć zeby, , łamać paznokcie , wyskoczą CI pryszcze, bo pogorszy sie stan cery, przestaną rosnąć piersi,   te które już masz mogą zmaleć. Ogólnie się nie opłąca. Jesteś wieku gdzie twój organizm potrzebuje zwiększonej liczy witamin i minerałów, bo Twój mózg się jeszcze rozwija. Jeżeli teraz będzie miał zbyt mało skłądników odżywczych, bedziesz zwyczajnie głupia, ,bedziesz "lamą" która wolno kapuje... 

Tówj organizm się teraz zmienia i nie unikniesz tego, biust bedzie rósł, uda i biodra zaczną sie zaokrąglać...To jest naturalne, stajesz się kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×