Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koala0610

Mam rezerwacje w hotelu na drugą połowę kwietnia.Jechac?

Polecane posty

Mam rezerwację w hotelu na drugą połowę kwietnia.Dalam 500 złotych zaliczki.Ta zaliczka w razie nieprzyjechania nie podlega zwrotowi chyba ze jest ważny losowy powód zdrowotny  ( wtedy decyduje dyrektor od czegoś tam) , tak się dowiedziałam na recepcji przy dawaniu zaliczki.Co teraz robić?Mieliśmy jechać całą rodziną na krótki urlop.Co byście zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jechałabym. Uważam że zdrowie jest cenniejsze niż 500 zł. A nie oszukujmy się to że będzie lepiej do połowy kwietnia jest wątpliwe. Nie ryzykowałabym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epidemia wydaje się dość ważnym powodem losowym i zdrowotnym. Wg mnie nawet jeśli wirus jest uleczalny to przenosi się szybko i nie należy rozmyslnie narażać siebie i rodziny. Nawet jeśli stracisz te 500 zł zdrowie jest cenniejsze. Nie wiem jakie można mieć w tym temacie wątpliwości i dlaczego ludzie nie rozumieja zagrożenia oraz tego,że ograniczenia i apele o pozostaniu w domu mają ważny powód. Tymczasem dorośli a jak dzieci... 

Odpowiadając na pytanie to zobaczyłabym jak sytuacja sie będzie rozwijać i jeśli nadal będzie ryzyko zarażenia to trudno, 500 zł poszło by W niepamięć, a zostałabym w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że w obecnej sytuacji uda Ci się odzyskać te 500zl. A jeżeli nie, to nie warto ryzykować. Ja bym została w domu i zaklepała wyjazd jak się wszystko uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten urlop?Jesli we Wloszech, to oczywiscie pies tracal zaliczke.Jesli gdzies w Tatrach czy na Mazurach i jedziecie swoim autem, to sytuacja moze sie zmienic, jeszcze troche czasu zostalo.Do kiedy musisz sie zdecydowac?Ja mam paskudniejsza sytuacje, kupilam w styczniu bilety do Pl na Wielkanoc i musze odwolac lub przesunac, nie wiem czy zwroca bo placilam przelewem a nie karta.Urlop mozna kiedykolwiek, Wielkanoc jest raz w roku i w nastepne o ile dozyje juz na pewno nie bede miec wolnego, wiec praktycznie ostatnia mozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×