Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

kobiety potrafią rozpoznać zakochanego w nich mężczyzne?

Polecane posty

 

Jak dziewczyna jest bystra to tak. Ale zależy jak ty jej to zakochanie okazujesz (oile wogóle okazujesz) ? 

Maślane oczy, uśmiech spojrzenia ukradkiem.. hmm chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Maślane oczy, uśmiech spojrzenia ukradkiem.. hmm chyba tyle

Hm.... i jak sądzisz zauważyła? Jaki masz z nią kontakt? Często gadacie? Jak ona się zachowuje wobec ciebie? Z zachowania można wiele wyczytać. Jesli jej się podobasz to może być trochę skrępowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hm.... i jak sądzisz zauważyła? Jaki masz z nią kontakt? Często gadacie? Jak ona się zachowuje wobec ciebie? Z zachowania można wiele wyczytać. Jesli jej się podobasz to może być trochę skrępowana. 

Gdy rozmawiamy ma żywe spojrzenie i błyszczące jest raczej wesoła, ale bez uśmiechu.. spokojna. Za często nie mamy okazji, też się patrzy prosto na mnie z daleka, z bliska gdy jesteśmy sami to jest sztywno i nie zagaduje pierwsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdy rozmawiamy ma żywe spojrzenie i błyszczące jest raczej wesoła, ale bez uśmiechu.. spokojna. Za często nie mamy okazji, też się patrzy prosto na mnie z daleka, z bliska gdy jesteśmy sami to jest sztywno i nie zagaduje pierwsza 

A czujesz, jakąś chemię między wami? Albo wpadacie częst na siebie? Wiesz mówią, że zakochanych ciągnie do siebie? Może warto wykorzystać sytuację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A czujesz, jakąś chemię między wami? Albo wpadacie częst na siebie? Wiesz mówią, że zakochanych ciągnie do siebie? Może warto wykorzystać sytuację. 

Czuje pozytywne wibracje a chemia najsilniejsza właśnie w odosobnienia 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czuje pozytywne wibracje a chemia najsilniejsza właśnie w odosobnienia 😆

Chemia w odosobnieniu? .... Co masz na myśli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chemia w odosobnieniu? .... Co masz na myśli? 

Gdy jesteśmy tylko we dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdy jesteśmy tylko we dwoje

No to czemu tego wtedy nie wykorzystasz żeby się do niej zbliżyć? Nie bardzo rozumiem twoją bierność, Czy jest coś co cię blokuje? Istnieje jakaś bariera czy jesteście wolni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to czemu tego wtedy nie wykorzystasz żeby się do niej zbliżyć? Nie bardzo rozumiem twoją bierność, Czy jest coś co cię blokuje? Istnieje jakaś bariera czy jesteście wolni? 

Zatyka mnie momentalnie mam takie myśli że jesteśmy sami to powinniśmy się całować i to trwa krótko i jest tak dziko, fajnie 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zatyka mnie momentalnie mam takie myśli że jesteśmy sami to powinniśmy się całować i to trwa krótko i jest tak dziko, fajnie 😆

Ciekawe co ona sobie wtedy myśli??? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ciekawe co ona sobie wtedy myśli??? 

 

Czyżby to samo? peszy się.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zatyka mnie momentalnie mam takie myśli że jesteśmy sami to powinniśmy się całować i to trwa krótko i jest tak dziko, fajnie 😆

Szczerze to gdybym była na jej miejscu to pomyślałabym że sobie ze mnie pewnie jaja robisz. Musisz pokazać, że ci na niej zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyżby to samo? peszy się.. 

To dobry znak.... Działasz na nią... Może nawet tak samo jak ona na ciebie. Lecicie na siebie nawzajem tylko patrzeć jak to wybuchnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To dobry znak.... Działasz na nią... Może nawet tak samo jak ona na ciebie. Lecicie na siebie nawzajem tylko patrzeć jak to wybuchnie. 

Przy ludziach aż tak nie jest ale gdy wpadniemy na siebie bez świadków to robi się gęsto.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przy ludziach aż tak nie jest ale gdy wpadniemy na siebie bez świadków to robi się gęsto.. 

I jak ona się wtedy zachowuje? Może spróbuj wreszcie wykorzystać te parę chwil sam na sam i pocałuj ją z zaskoczenia tak poprostu, nawet w policzek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I jak ona się wtedy zachowuje? Może spróbuj wreszcie wykorzystać te parę chwil sam na sam i pocałuj ją z zaskoczenia tak poprostu, nawet w policzek. 

Ucieka albo patrzy i ja patrzę i któreś z nas wychodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ucieka albo patrzy i ja patrzę i któreś z nas wychodzi 

Ucieka... To może chce żebyś ją jednak gonił i złapał króliczka.😂 A tak na serio to może ma kogoś? Wiesz coś o niej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ucieka... To może chce żebyś ją jednak gonił i złapał króliczka.😂 A tak na serio to może ma kogoś? Wiesz coś o niej? 

To znaczy tak wynika z sytuacji że może wyjść albo się odezwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To znaczy tak wynika z sytuacji że może wyjść albo się odezwać. 

Pewnie jest nieśmiała. A ty dlaczego pierwszy się nie odezwiesz? Pewnie się tylko na nią nachalnie gapisz. Nie dziw się, że ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jest warta posiadania fajnej kobietki w domu. Każdy mężczyzna tego pragnie. A krolowym lodu można stopić serce wtedy jeszcze większa satysfakcja. ❤️

No no 😏 Zaskoczyłeś,jak wielu pisze negatywnie o kobietach bo im nie wyszło czy niby ,,zaobserwowali" , tak Ty nie uogólniasz 😏 Temat założyłeś tak o, czy masz jakąś damę na oku i nie jesteś pewny, czy kobieta będzie umiała wyczuć to, co czujesz do niej?

Edit: doczytałam już 😂 Jeżeli czujesz że coś jest i ona też tak może to odbierać to po prostu ruszaj 😏 Powodzenia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiam po co facetom kobiety, skoro faceci sobie sami radzą doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a ja się zastanawiam po co facetom kobiety, skoro faceci sobie sami radzą doskonale

RADZĄ 😂 Tak,radzą 😂 powiedz to facetowi, który w celibacie był 5 lat i ledwo wytrzymuje...czy sobie radzi...😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

RADZĄ 😂 Tak,radzą 😂 powiedz to facetowi, który w celibacie był 5 lat i ledwo wytrzymuje...czy sobie radzi...😂

no nie wiem, nie znam takiego. piszę co zaobserwowałam u mnie w domu i przez co mam zniekształcony obraz mężczyzn.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Chłop na bank zakochany jak już na rękach chce nosić😄 Dziewczyna mówi mu: nie, nie trzeba ( drży o jego kręgosłup bynajmniej niemoralny😉) a on jednak bierze ją na ręce i niesie😄 I wtedy ona wie, że nie jest ciężarem tylko samym kochaniem😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe weź udźwignąć 110 kilo. To ze 2 metry żyta. Na kark se nie zarzucisz. W drzwiach do sypialni się zaklinujesz😜😜😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Hehehe weź udźwignąć 110 kilo. To ze 2 metry żyta. Na kark se nie zarzucisz. W drzwiach do sypialni się zaklinujesz😜😜😜

Ważyłam połowę tego😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz a ja TYLE waze, a wzrostu ma TYLE ile Ty kg. Wiesz jak ciężko tera bronować buraki na wiosnę?I to nie ważne jaki rodzaj. Może obsieje pole czymś wyższym. Może słonecznik albo tulipan 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze z tego co piszesz w dużej części zgadza się to z moją sytuacja. 

Kilka dni temu założyłam inny temat i ty tam też się wypowiadałeś. Bardzo ciekawa sytuacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×