Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Danonek

Chcę mieć dziecko. A chłopak nie.

Polecane posty

Mam już 18 lat za chwilę skończę szkołę i będę mieć pracę. Będę mogła je utrzymać. A chłopak mówi że on nie ma zamiaru teraz uganiać się z dzieckiem. Przecież on nie będzie miał prawie nic do roboty to co mu szkodzi. Muszę zająć czym kolwiek myśli. A jak bym miała dziecko to w tedy pewnie przestanę obsesyjne myśleć o jedzeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko lekarstwem na obżarstwo... ciekawe 🤔  U mnie jakoś nie działa 😝😝😝

Wygrywasz dziś kategorię "najgłupszy pomysł na forum" albo "najlepsza prowokacja".

A tak w ogóle to dzieci lepiej mieć z mężem a nie chłoptasiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziecko lekarstwem na obżarstwo... ciekawe 🤔  U mnie jakoś nie działa 😝😝😝

Wygrywasz dziś kategorię "najgłupszy pomysł na forum" albo "najlepsza prowokacja".

A tak w ogóle to dzieci lepiej mieć z mężem a nie chłoptasiem.

Moim zdaniem to dobry pomysł. Będę się miała czym zająć. To jest już prawie mój mąż planujemy ślub. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moim zdaniem to dobry pomysł. Będę się miała czym zająć. To jest już prawie mój mąż planujemy ślub. 

Znam takich co planują ślub 7 lat. Nie możesz po kolei wszystkiego zrobić? Nauka, praca, ślub, dziecko. Dziecko to nie zabawka ani lekarstwo na problemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Znam takich co planują ślub 7 lat. Nie możesz po kolei wszystkiego zrobić? Nauka, praca, ślub, dziecko. Dziecko to nie zabawka ani lekarstwo na problemy. 

Ale my planujemy ślub za rok. A dziecko chcę już teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale my planujemy ślub za rok. A dziecko chcę już teraz 

A wiesz, że ciąża trwa 9 miesięcy? Do ślubu pójdziesz z niemowlęciem pod pachą? A jeśli ciąża będzie zagrożona to jak sobie poradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 18 lat. Dorośnij. Skończyłaś już szkołę średnią? Planujesz studia? Z czego to dziecko utrzymasz? Zarabiasz na tyle, że będzie Cię stać na utrzymanie dwóch osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie może chomika, albo kota, czy innego psa przygarnij... Czytając co tutaj wypisujesz, to nie jesteś gotowa na dziecko, poważnie bym się zastanawiała, czy ze zwierzakiem podołasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kup sobie może chomika, albo kota, czy innego psa przygarnij... Czytając co tutaj wypisujesz, to nie jesteś gotowa na dziecko, poważnie bym się zastanawiała, czy ze zwierzakiem podołasz.

Po tym co napisała to myślę, że na chomika też nie jest gotowa, nie mówiąc o psie czy kocie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A wiesz, że ciąża trwa 9 miesięcy? Do ślubu pójdziesz z niemowlęciem pod pachą? A jeśli ciąża będzie zagrożona to jak sobie poradzisz?

A czemu ma być zagrożona? Dziecko się komuś na ten czas zostawi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Masz 18 lat. Dorośnij. Skończyłaś już szkołę średnią? Planujesz studia? Z czego to dziecko utrzymasz? Zarabiasz na tyle, że będzie Cię stać na utrzymanie dwóch osób?

Jestem gotowa na dziecko. Jaka to sztuka przewinąć czy nakarmić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem gotowa na dziecko. Jaka to sztuka przewinąć czy nakarmić? 

A teraz przeczytaj to jeszcze raz i przemyśl, czy pierwsze zdanie ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A teraz przeczytaj to jeszcze raz i przemyśl, czy pierwsze zdanie ma sens

Wydaje mi się że jest gramatycznie napisane więc chyba tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Masz 18 lat. Dorośnij. Skończyłaś już szkołę średnią? Planujesz studia? Z czego to dziecko utrzymasz? Zarabiasz na tyle, że będzie Cię stać na utrzymanie dwóch osób?

Ona będzie co rok prorok, żeby mieć co najmniej 3000😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wydaje mi się że jest gramatycznie napisane więc chyba tak 

Dziecko, nie gramatyka, a sens i głębia...

Jeżeli serio uważasz, że opieka nad noworodkiem i niemowlęciem to tylko tyle - życzę powodzenia. Najpierw będziesz wyła w ciąży, że nie jesteś jak mamusie z insta, a po porodzie będziesz rozważała opcję oddania do adopcji, bo bycie samotną mamusią to nie miód. Z takim nastawieniem nie podołasz, nawet jeśli Ci chłopak nie zwieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz mieć dziecko to nie będziesz mieć pracy, bo będziesz się nim zajmować. Nie będziesz mieć kasy ,czasu wolnego, spania ,imprez, spontanu, a jeśli twój facet ma takie podejście to pewnie chłopaka tez nie będziesz miała. Chcesz się czymś zająć to się czymś zajmij, bo skakanie kolo kogos nie jest tak fajne jak Ci się wydaje.  Zostań szafiarka!

A żeby nie myśleć o jedzeniu wystarczy planować dzien tak by było daleko do.lodówki. najlepiej poza domem i aktywnie 😄

przy dziecku jest większa szansa,że przytyjesz ,będziesz podjadać, będzie problem ze schudnieciem, cycki ci opadną i non stop będzie mamaaaaaa, leeeeee,beee,pobaw się ze mną.... później tylko gorzej 🙂

i pomimo,że każda z nas ma dzieci (albo prawie kazda), to też te co mają pewnie nie raz zatesknily za wolnością, czasem gdy nie musiały nic, wstały kiedy chciały, poszły spac kiedy chciały, poszły potańczyć, zaszaleć czy do pracy bez konieczności wstawiania 2h wczesniej by towarzystwo wyszykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem gotowa na dziecko. Jaka to sztuka przewinąć czy nakarmić? 

A wychować?

Z czego to dziecko utrzymasz? Z czego utrzymasz siebie zajmując się w domu dzieckiem przez pierwszy rok jego życia? Za co kupisz pampersy? Czym go nakarmisz jeżeli nie będziesz już karmić piersią? W co to dziecko ubierzesz? Co mu przekażesz o świecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A wychować?

Z czego to dziecko utrzymasz? Z czego utrzymasz siebie zajmując się w domu dzieckiem przez pierwszy rok jego życia? Za co kupisz pampersy? Czym go nakarmisz jeżeli nie będziesz już karmić piersią? W co to dziecko ubierzesz? Co mu przekażesz o świecie? 

o tym zazwyczaj młodzi nie myślą. mając 18 lat myśli się, że wszystko jest dość łatwe do zrobienia i w ogóle na luzie można wszystko ogarnąć, ale to nie jest aż tak proste. 18 lat i po zwyklej szkole może zarabiać 2200 na rękę, ale skarbówka mam nadzieję że się nią zainteresuje jak wyskoczy z czymś takim, że zatrudnić na umowę o pracę i nagle być w ciąży 😉 poza tym jeżeli chłopak nie chce to w ogóle super. dziewczyno.. dojrzejcie i wtedy zróbcie sobie dziecko jak oboje będziecie chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na osiedlu laskę, która zaszła w ciążę, żeby mieć zasiłki i żeby mieć mieszkanie, bo chcieli ją eksmitować za niepłacenie czynszu i rachunków. Ani ona ani jej partner nie pracują i nie mają stałego miejsca zamieszkania.

Efekt jest taki, że dziecko zabrali jej ze szpitala i umieścili w tymczasowej rodzinie zastępczej. Laska jedyne co ma zrobić, to zatroszczyć się o środki do życia i miejsce do mieszkania, żeby jej dziecko oddali, a woli kręcić gównoburzę w internecie i płakać, jakie to państwo jest niedobre. I żebrać pod marketem o kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×