Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość on17
ale za kazdym razem pekała prezerwatywa?? to chyba kupujecie jakies tansze. jak chcecie sie dobrze uchronic to raczej jakies drozsze i w 95% jest ok i jezeli bys jeszcze brala tabletki anty to juz nigdy nie musiala bys sie martwic. postinor powinni Ci wypisac na dyrzuze czy gdzie kolwiek, one nie sa jakies takie zeby robic badania i jeszcze nie wiadomo co. pielegniarki sie wysmiewaly?? one nie mają takiego prawa!! jak chcesz sie odegrac przekaz to osobom wyzszym co sie stało a wylecą z pracy pewnie. ja bym sobie nie pozwolil i zrobil gnoj. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
a zapomnialem. Tina gratuluje. nie musisz juz sie martwic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ ty jesteś mądra
ja tez stosuje przerywany od 5 lat i gówno cie to obchodzi! nie pouczaj nikogo co i jak ma robic! to że zresz piguły i bzykasz sie na lewo i prawo w młodym wieku to oznacza ze ty masz problem a nie ktos kto ma stalego faceta od 10 lat a od 5 sypia z nim stosujac stosunek przerywany! a sad ty wiesz czy nie chca miec dziecka tylko nie chca sie swiadomie zedcydowac? moze tak naprawde chca wpasc? kobieto, przeciez sama widzisz wiek (prawie 30 lat) to juz chyba wiekszosc kobiet chce dziecko! a ona wyraznie napisala ze nic by sobie z wpadki nie robila gdyby slub nie byl zaplanowany na wrzesien! ja z moim facetem mamy tak samo! juz tak dluzgo jestesmy razem ale swiaie jeszcze boimy sie zdecydowac na dziecko chociaz wiem ze juz czas. a jak wpadniemy to bedzie fajnie. a tez nie chcialabym wpasc pol roku czy rok przed zaplanowanym slubem kiedy juz mialabym umowy popodpisywane. sadze ze ty masz nie wiecej jak 18 lat i zapewne juz conajmniej 3 partnera. wiec nie ma sie naprawde czym szczycic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z prezerwatywami to
tak bywa. my kupowaliśmy durex, unimil (to chyba nie sa jakieś najtańsze firmy) i w 80% przypadków pękały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina910
od razu tak wielki bulwers! ostatnia wiadomosc na którą odpowiedziałam aż mnie rozsmieszyłą troche z tymi gumkami, ze cały czas za kazdym razem jak uzywaja to pekaja... heh skoro nie chce miec dzieci przed slubem a juz od ilus tam lat współzyje to mogłaby pomysleć o jakiejś antykoncepcji, pomijając waszą bardzo skuteczną...a nie pozniej kupuje postinor za kazdym razem. ok ma juz 30 lat i wpadka by jej nie przeszkadzała bo to dobry wiek to po co jej był ten postinor. lepiej by było jak by do slubu sie lepiej zabezpieczała np tabletkami antykoncepcyjnymi skoro z gumkami maja taki problem...pomysl "ależ ty jesteś mądra ja tez stosuje przerywany od 5 lat i gówno cie to obchodzi! nie pouczaj nikogo co i jak ma robic! to że zresz piguły i bzykasz sie na lewo i prawo w młodym wieku to oznacza ze ty masz problem a nie ktos kto ma stalego faceta(...)sadze ze ty masz nie wiecej jak 18 lat i zapewne juz conajmniej 3 partnera. wiec nie ma sie naprawde czym szczycic." i tu cie moja droga pani zmartwie bo jestem ze swoim facetem ponad 4 lata i od 2 się z nim kocham i mam 21 lat i jest to moj pierwszy partner z ktorym to robię... a ty napisałas ze się puszczam na prawo i lewo hmmm no coż nie znasz mnie i nie wiem na jakiej podstawie to napisałas no moze ty tak robiłas i myslisz ze inne tez muszą, no mylisz się niestety. co do tego ze "zre piguły" oznacza ze mam problemy wrecz przeciwnie uwazam moge miec nich mniej. a ty myslisz ze jestes bezpieczne przed ciązą dzieki swojej "metodzie" to gratuluje i nie zycze ci zebys wpadła...{bo jak wiesz plemniki są nie tylko przy wytrysku} ja się niczym nie szczyce nie rozumiem w ogole tego... ale ty za to mozesz swoją "metodą antykoncepcji" przejzyj sobie rożne statystyki a się przekonasz_ tak jakbys sie wcale nie zabezpieczała jesli się dziecka nie planuję to jest nieodpowiednie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz moja droga
ze tobie tez moze trafic sie wpadka bo zadna metoda nawet te twoje tabletki nie daja 100% pewnosci. zapewne o tym wiesz wiec sie nie wymadrzaj. wszystkim moze sie to przytrafic. WSZYSTKIM. nawet tobie tak super extra zabezpieczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto dobrze zabezpieczona
kazdy ma prawo do stosowania tego co mu pasuje. my wybralismy przerywany bo tak jak ktoś pisał powyżej nie obawialiśmy się AŻ TAK ciąży. nie była by to tragedia. cieszylibyśmy się z dzidziusia. teraz jak zaplanowaliśly ślub postanowiliśmy do stosunku przerywanego dołączyć prezerwatywe aby mieć większą pewność że nie bedzie wpadki przed zaplanowanym ślubem wiec mi nie mów ze jestem nieodpowiedzialna i nie znam sie na antykoncepcji. a tabsy anty nie wszystkim odpowiadaja. czytaj ze zrozumieniem. a co do odczuć po postinorze (bo o tym topik) to zażyłam pierwszą tabletkę 2 godziny temu i nic mi sie nie dzieje. czuję się cakiem normalnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina910
nikomu nie narzucam co ma stosować to jego wybór ja rozumiem to, ale esli chodzi o antykoncepcje to są metody przy ktrorych ryzyko jest mniejsze a przy których wieksze ze sie nie zajdzie w ciaze, wiec skoro sie nie chce miec dziecka lepiej wybrac te skuteczniejsze, prawda? np tabletki. ja bym sie nie zdecydowała na taką jak ty "metode" bo to niesie za soba duze ryzyko. i jesli ty bys dokładnie tez czytała to byś zauwazyła ze nigdzie nie napisałam jak ty to mowisz ze jestem super extra zabezpieczoną (ale lepiej niż wczesniej)...:) ale to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
dziewczyny troche spokojnie. to jest frum i tu sie pomaga i dyskutuje a nie obraza i najezdza na kogogs. tina wyrazila swoje zdanie a jezeli wy sie nie zgadzacie to poprosty wyrascie w spokoju swoje. ja tez uwazam ze to dziwne ze prezerwatywy takd obrej firmy tak czesto pekają. oczywiscie zdarza sie, ale tak czesto?? nie slyszalem zeby kiedy kolwiek tak komus czesto pekala guma. kiedys na prezerwatywach z biedronki pare razy i nic nie bylo. tyle osob tyle ludzi tyle razy i nic. to chyba nie wina firmy moze w 10% ale ktos cos musi robic znimi i radzil bym zmienic dostawce bo to wrecz nie mozliwe. a co do seksu to nie wazne ejst ile kto ma lat czy 30 czy 15. u nas to taki wiek rodzenia w innych krajach jest 15 i nie ejdna malolata tak by sie wypowiedziala ze dzisejsze 30 latki w portki bysie nie zmiesily.ale coz kazdy maswoje zdanie i swoje racje ktorymi bedzie postepywal, ale nie kluccicie sie tu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś wzięłam POSTINOR
i nic. nie mam żadnych "złych" objawów, o których większość dziewczyn tu pisze. zaczynaja mnie tylko odrobionke boleć piersi. ale nie wiem czy to naprawde czy może wyobraźnia bo na siłe doszukuje sie jakichś objawów. i cała jestem jakaś taka... rozluźniona... dziś jest mój 12 dzien cyklu. "wpadka" była w 11 dniu. zawsze jak mam owulacje to to czuje bo specyficznie boli mnie brzuch i dzis zanim zażyłam pierwszą tabletke tak właśnie bolał mnie brzuch przez jakieś 2-3 h. a postinor zażyłam na 20 godz.PO. niestety nie mogłam wcześniej bo nie miał mi kto przepisać... a byłam w szpitalu juz 1 godz. po stosunku! w całym szpitalu nie znalazła się ani jedna osoba, która mogłaby mi przepisać!!!! może to jakaś zmowa aby kobiety rodziły więcej dzieci??? ;) jeśli okaże się, że jestem w ciąży bo za późno wzięłam pierwszą tabletke to pani doktor pożałuje, że nie chciała wypisać recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiiLAAA
ja niestety wzielam ta tabletke 2 razy coz pekla gumka(od trej pory boje sie seksu hehe celibat przynajmniej jest pewny:) w kazdym razie balam sie bardzo ale bralam je w ciagu 12 godzin wiec skutecznosc miala byc duzo co ciekawe , nie wmialam ZADNYCH skutkow ubocznych a cykl nie rozregulowal mi sie nawet o jedne dzien wiec mysle ze wszystko zalezy od orgaNIZMU w kazdym razie, korzystajcie ztego w ostatecznosci i jesli juz to szybko!!! warto podczas wizyty u gin poprosic o extra recepte i trzymac na czarn agodzine bo czasami jest trudno zdobyc ja jak potrzeba pozdrawiam i mam nadziej ze zadne niechciane dzieciakai nie beda waszym uidzialaEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiiLAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA LASKI
JAK CZYTAM TO MNIE NOSI stosunek przerywany uwazacie za metode antykoncepcji?? glupie babska a potem trujecie sie postinorem...szok co za idiotki w tym spoleczenstwie wbij sobie jedna zdruga do glowy ze to zadna metoda anty nie jest, i rodz te bachory jak chce a nie jeczysz ze wpadlas:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
tak ta moetoda nie ejst zbyt super. a dziewczyny SKUTKI UBOCZNE NIE SA KONIECZNE. jezeli bralyscie te tabletki to po pierwsze moga one wystapic lub nie wystapią wogole bo to zalezy od waszego organizmu. wiec niz sie nie stanie ejesli te skutki beda ale tez nic sie nie stanie ejzeli ich nie bedzie. a po drugie moga one wystapic po paru godzinach to kilkunastu dni. i nie klocicie sie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam zadnych skutkow
a dzis minie 2 dni jak wzielam druga tabletke. wpadka byla prawie ze w same dni plodne. mialam ten sluz co jest w dnaich plodnych nawet! jak wzielam pierwsza tabl. postinor to sluz niemalze odrazu zniknal! a dzis pojawil sie znowu! czyzby znowu zaczely sie dni plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
bylam u gina...bozeeeee mowi ze macica rozpulchniona ale przez nadchodzacy okres bo tabl rozlegulowaly caly organizm o alebo wczesna ciaza.....:-((((((((((((((( mowi ze ciazy byc nie powinno kazal zrobic test rano zrobilam teraz bo skoro jest ciaza wykaze o kazdej porze takie moje zdanie pamietam ciaze z 1 dzieckiem ... wyszlo ze nie jestem odetchnelam mam nadzieje ze to prawdziwy wynik !!!! gin mowi ze gdyby byly dwie kreski mam przyjsc ponownie... gdyby tak bylo co on moze mi pomoc? jaki mialby jeszcze sposob? wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po postinorze czułam się może troszkę bardziej senna niż zwykle i lekko nabrzmiały piersi, a poza tym dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
dyte - lekarz co moze zrobic to badania i po jakims czasie badania krwi ktore pokazą na 100% czy jestes w ciązy ale wszystko wskazuje na to ze nie ejstes. happy day - masz super podejscie zeby dziewczyny mialy takie jak ty do tego. są efekty czyli wiadomo dzialanie tabletek ejst i zadowolona. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0306
jejku w dalszym ciagu nie mam zadnego krwawienia a tabletki wzielam 16 godzin po stosunku bardzo sie matrwie boli mnie podbrzusze tak jakbym miala dostac okresu ale go nie ma :(:(jeszcze jak przeczytalam wypowiedz dyte ze moze byc wczesna ciaza to sie zalamalam niech ktos mi napisze czy ja tez moge byc w ciazy (bardzo bym nie chciala)::(:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie to oblicza
mam male pytanie moze mi ktos dokladnie napisac jak sie oblicza dni plodne i nieplodne tylko prosilabym zebym mogla sama sobie obliczyc bo przyznam ze nie potrafie i z kad mozna sie dowiedziec jak dlugi jest cykl miesiaczkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0306
chlopak mnie uspokaja ze bedzie wszystko dobrze bo gdy by mi cos bylo to bym miala krwawienie mowi ze pewnie nic mi nie bedzie bo pewnie nawet do niczego nie doszlo ale ja coraz bardziej zaczynam sie denerwowac:(:( mam 1000 mysli w glowie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie moze kiedy
po postinorze mozna zrobic test ciazowy zeby wyszedł wiarygodny? czy odrazu mozna? ja po postinorze czuje sie normalnie. tak jak zawsze. zadnego krwawienia jak narazie nie mam. powinnam miec 6 luty i moze tak bedzie bo zaczyna mnie biust bolec a czasem boli z 2 tyg. wczesniej nawet. długość cyklu to sie liczy od pierwszego dnia miesiaczki do pierwszego dnia nastepnej miesiaczki. ta ilosc dni to długość cyklu. a dni (teoretycznie to 1 dzien) płodne/y przy cyklu 28 dniowym przypadaja na 14 dzien cyklu. czyli jak dostaniesz miesiaczke to od tego dnai 14 dzien bedzie plodny. jesli oczywiscie masz cykle 28 dni. bo ja krotsze i dluzsze to sie wszystko zmienia. do tego jeszcze dolicza sie 3 dni wstecz (przed tym 14 dniem) i 3 dni po - liczy sie te dni jako płodne. no i trzeba jeszcze brac pod uwage, ze plemniki w organozmie kobiety moga przezyc do 7 dni!!! takze jesli wpadka miala miejsce w 7 dniu cylku to przy 28 dniowym cylku choc nie jest to dzien plodny to mozna zajsc w ciaze. i trzeba tez liczyc sie z tym, ze stres, zmiana klimatu i duzo innych spraw moze przesunac dni plodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
kasia a po co te histerownie?? nie potrzebne lol.dlaczego kazdy mysli ze po tych tabletkach zawsze musi byc krwawienie?? a w9ec odpoowiadam. NIE NIE MUSI BYC ZADNEGO KRWAWIENIE. NIE MUSIO BYC NIC. to tylko skutek uboczny. jezeli zjesz fasolke po brytonsku to zawsze po niej pierdzisz?? NIE. bo to skutek uboczny i zalezy jak strafi fasolke organizm. tak samo z tabletkami. jezeli tabletki zadziałają tak ze ma byc to krwawienie i bedzie musiało wyleciec z tym krwawieniem to co ma wyleciec to ok. jezeli nie ma krwawienia tzn ze tez jest dobrze. wiec nie czekajcie na krwawienie bo sie zamartwicie a macie czekac na okres ktorymi przedluzacie tymi nerwami. im bardziej sie denerwujecie tym pozniej przyjdzie. a co do testu to najlepiej od dnia w ktoym sie kochalas jakies 4 tygodnie to juz bedzie wiarygodny i rowniesz dobrze po okresie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0306
do a wiecie moze kiedy ---no a jesli nie mam 28 dniowego cyklu tylko krotszy to jak sie oblicza tez tak ze 14 dzien bedzie poldny i 3po i prezd3 czy juz jakos inaczej ????????????????:\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0306
dostalam miesiaczke jestem taka happy dwa dni wczesniej chociaz moze to jest to krwawienie po tabletkach ale to chyba by bylo za dlugo bo wpadka miala miejsce 15 stycznia a dzisiaj jest26 wiec chyba jest to normalny okres :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze o niczym
nie swiadczy. na 100% nie mozesz byc jeszcze pewna ze nie jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0306
do "to jeszcze o niczym "to kiedy bede pewna tak na 100% twoim zdaniem kiedy powinnam zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
zrob teraz test, albo jak Ci sie skonczy miesiączka. wtedy wyjdzie realny i własciwy, ale powinnas juz byc spokojna raczej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0306
dzieki za pocieszenie rowniez bym chciala zeby juz bylo po wszystkim i chcialabym juz zapomniec o tym :(:)a test zrobie jak mi sie skonczy miesiaczka papap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×