Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość moniaaaaaaaa
Kaska nie martw sie nawet jesli mieiaczka ci sie spozni!! ja wzielam postinor tydzien przed okresem bo akurat wtedy mialam wypadek i okres spoznil mi sie 2 tydodnie:) zobaczysz ze bedzie wsyztsko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki098
postinor bralam 28 lutego 3.5 godziny po wpadce 6 dni pozniej dostalam krwawienia ale od tamtego czasu nic ...zero okresu ! fakt nigdy nie mialam regularnego ale czy to mozliwe ze jestem w ciazy!! boje sie zrobic test ciaowy bo one czesto sie nie mowia prawdy...POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On17
hej nie denerwuj sie jezeli wzielas postinor i mialas krwawienie to znaczy ze to wszystk co bylo w srodku i na co działał postinor wyplynelo z tym krwawieniem!! moja dziewczyna jak wziela postinor kiedys to okres dopiero dostala po okolo 1,5 miesiąca!! pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 5
moniaaaaaaaaa dzieki za odpowiedz i dodanie otuchy:)jakby cos bede pisac.....juz troszke mniej sie denerwuje ale i tak........przeciez wszystko jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIĘKIII
CIPUSZKI MOJE CIPCIOWO KOCHANE CO BYM BEZ WAS ZROBIŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 5
mam pytanie czy pozazyciu postinoru maozna pic alkochol(oczywiscie nie mowie tu o duzych ilościach)ale nie odrazu po tylko np juz 3-4dni po jego zazyciu.to chyba raczej nie wplynie na jego dialanie?prosze o odp.i mam pytanie do moniaaaaaaaaa. czy jak zazylas postinor tydzien przed miesiaczka to potem(np. przed spodziewana miesiaczka albo po tych dwuch tygodniech kiedy juz sie zblizala)mialas objawy takie jak przed miesiaczka??bo ja mam bardzo podobne(kują mnie jajniki, troche pobolewaja piersi)ale nie wiem czy to napewno zblizajaca sie miesiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaa16
hejcia za 3 dni mam 16 lat a chłopakiem jestem od ponad 10 miesiecy kochaliśmy niestety prezerwatywa zawiodła. Została w pochwie. Odrazu wpadłam w panike. Po ok. 49 godz. wziełam pierwsza tabletke postinor duo a po 12 godz. drugą!!! Chwile po przyjeciu tabetki miałam strazne mdłości i tyle. teraz mam wyrzuty sumienia ze wziełam to winstwo. teraz nic mi nie jest. czuje sie ok. boje sie tego krwawienia. rodzica nic nie mówilam ze juz sie kochałam i ze mielismy nie przyjemny problem bo by mnie chyba zabili. mam dopiero 16 lat. Czy to krwawienie bedzie czy jest konieczne?? Czy w przyszłości beda jakies konsekwencje zazycia postinor duo?? bardzo sie boje. czy ta tabletka jest skuteczna?? nie chce zostac mamusia w wieku 16 lat!!!!!!!!!!! piszcze szybko prosze!!!!!! help me!!! błagam. stres mnie zrzera. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On17
tabletka Ci nie zaszkodzi, ma duzą dawke hormonow!! poczytaj ulotke wszystko jest napisane!! mozesz miec bole młdosci bo to silne talbetki a ty masz mlody organizm!! tabletki powinny pomoc!! a krwawienie nie zawsze wystepuje ale przewaznie tak i nie ejst to dlugie!! krawienie ejst pdobne do okresu tylko obwfitsze chyba!! poczytaj o tych tabletakch w necie albo wejdz na www.wpadka.pl i poczytaj albo zadzown pon numer 08001 tam ci wytlumaczą a i poczytaj ulotke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga666_9
Witam!!za 2 dni mam miec spodziewana miesiaczke!!jednak boe=je sie ze moge byc w ciazy.postinor zażylam po 3 godzinach d stosunku kiedy pękła nam gumka. ale to bylo juz po owulacji(moj cykl ma 30 dni choć miesiaczki sa nie zawsze regularne a wpadka byla 21 lutego wiec to juz myśle ze po owulacji)boje sie ze przez te 3h dozlo do zaplodnienia bo po owulacji komórka jajowa mogła byc w jajowodzie juz blisko i przez te 3h plemniki mogły zdążyć do niej dotrzeć.Ps. mam objawy podobne jakby zblizala sie miesiaczka ale nie wiem czy to nie zmylka spowodowana postinorem!!Ponadto słyszalaam ze jezeli dojdzie juz do zapłodnienia to postinor pomaga podtrzymac ciaze poniewaz zawarty w nim progesteron jest naturalnym hormonem podtrzymujacym ciaże!!!Strasznie sie boję.prosze szybka odpowiedz bo zwariuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On17
postinor ejst na recepte, jest jedynym lekiem w polsce i gienekolodzy nie wypisywali by go jezeli by nie pomagał!! a jezeli by nie pomagał to dawno tego leku juz by nie bylo bo pewnie wiekszosc uzywających podalo by ta firme do sądu!! przeczytaj ulotke lub zadzown na darmowoą linie numer znajduje sie na www.wpadka.pl tam wszystko Ci wytlumacza a jak nie to idz z tym pytaniem do ginekologa lub przeczytaj dokladnie ulotke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga666_9
Co do wypowiedzi on 17-Tę ulotkę to przeczytalam chyba z 6 razy:) ale i tak umieram ze strachu. jedna dziewczyna na tym forum pisze ze i tak zaszla w ciaze wiem ze to odosobniony przypadek ale martwie sie ze mnie tez to spotka:(prosze kogos o odp na moje pytanie czy moje objawy które przypominaja zblizajaca sie miesiaczke(zostaly mi do niej 2 dni)moga byc bjawami ciazy??i czy jesli zazylam postinor w 7 dni przed okresem to czy zadziala jesli bylam juz po owulaji.bo z tego co czytalam wczesniej to chyba kazda byla przed owulacja jak go zazyla>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On17
moze byc miesiączka albo krwawienie jezeli są objawy to dobrze!! a krwawienie po tej tabletce mialas?? bo te tabletki mogą przesunąc ci okres nawet do 2 miesiecy!! tak miala moja dziewczyna!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga666_9
dzieki za odpowiedz. nie jeszcze nie mialam zadnego krawawienia.wogóle niemialam nawet skutkow ubocznych po postinorze.to przez 2 miesiace ne wiedzieliscie czy jest w ciazy czynie??czy byla u ginekologa i stwierdził czy jest w ciazy czy nie i powiedzial ze miesiaczka spóźnia sie przez postinor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki098
jezu Bog mnie wysLuchal i dostalam wreszcie okres 28 dni po mojej wpadce uffff ulga!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On17
nic nie robilismy!1 dostala najpierw krwawienie po tych tabletkach!! to bylo 3 dni od kedy je zabrala a potem jakos 1,5 miesiąca spokoj!! na poczatku mialem w glowietak namieszane tak sie balem ale potem przywyczailem sie troche do stresu i zylem z tym az jak dostala!! poprostu nigdy chyba bardziej szczesliwszy nie bylem!! teraz znow wziela tabletki!! dokadnie 21 marca alob 22 marca!! do dzis tez nie ma zadnych efektow ubocznych ani krwawienia nic!! wlasnie czekamy!! tylko mielsiym sytuacje taką ze praktycznie na 99% nie mamy sie czego bac tylko ja oczywiscie spanikowalem od czasu tamtego jak pierwszy raz brala tabletki po kazdym stosunku mam lekkiego stracha tym razem balem sie bardzo i w sumie nie wiem dlaczego!! ale zobaczymy co bedzie!! z dziewczyną sobie obiecalismy ze nigdy wiecej tych tabletek!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaa
odpowiedz do KASIA 5!!! a wiec zanim pojawila sie miesiaczka przez jakies 2 tygodnie bolaly mnie cycki byly twarde jak kamienie no i czasem bolalo mnie podbrzusze to sa moje objawy zblizajacego okres:) jak macie jakies pytanie to slucham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaa
Do Kingi!!!!! sluchaj slonce nie wazne czy bylas przed owulacja w trakcie czy po ... liczy sie czy zdazylas wziac tabletki jesli wsyztsko zrobilas wedlug ulotyki to nie maz sie czym martwic jesli masz objawy miesiaczki to znaczy ze jej dostaniesz jednak licz sie z tym ze moze ci sie spoznic nie stresuj sie bo to jesczez bardziej opozni okres:) 3mam kciuki u zobaczysz ze bedzie ok... wiem to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga666_9
Do moniaaaa. Okres mi sie spóźnia juz 2 dni. Pobolewaja mnie piersi jak przed okresem i troche kuło mnie w podbrzuszu ale miesiaczki nie widac...:(bardzo sie boje......mam ndzieje ze ona przyjdzie.....A czy ty przez 2 tyg robilas jakis test ciazowy albo u ginekologa bylas zeby sie dowiedziec czy nie jestes w ciazy??opd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga666_9
Dostałam okres:):):)Jestem najszcześliwsza na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On17
Kinga mam pytanie braląs postinor duo?? jak tak to po jakim czasie dostalas okresu?? prosze odpisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonella
Ja wzielam postinor duo na poczatku lutego, po 5 dniach mialam krwawienie. Do dzisiaj jednak nie mam okresu... boje sie ze cos sobie nababralam w organizmie. Pare razy czulam, ze okres sie zbliza ale po jednym dniu objawy przechodzily. Zrobilam test ciazowy i nie jestem w ciazy. Dlaczego nie mam jeszcze okresu??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On17
hej !! moja dziewczyna jak kiedys brala postinor nie dostawlaa okresy przez okolo 1,5 miesiąca!! w tych tabletkach jest duza dawka hormownow i ona moze namieszac w cyklach rozlegulowac je!! wiec czekaj a jak nie dostaniesz to po swietach przejdz sie do ginekologa!! pozdrawiam!! KINGA czekam na odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja juz trzeci raz mam z tym gownem do czynienia:) wzielam w sobote po 8-9h od wypadku! Objechal mnie gin glupi zamiast pomoc to mnie zaczal stresowac:) Nie czuje sie zle poza tym ze czuje sie jak przed okresem bola jajniki i spac mi sie chce:) Czekam na krwawienie lub okres...nie wazne kiedy.....:) Ale czuje ze wszystko jest ok:) wiec sie nie martwie:) Szkoda ze to gowno sie zrobilo takie drogi i do tego sprzedaja juz tylko dwie tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On17
hej!! moja dziewczyna dostala okres!! jestem szczesliwy!! co prawda dziewczyna nie miala krwawienia po postinor duo ale minelo okolo 2 tygodni i dostala okres :) pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonella
jupi, wreszcie po 2 miesiacach po wzieciu postinor duo dostalam okres. Jestem szczesliwa na maxa, pozdrawiam @ll :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga666_9
do ON 17.Twoja dziewczyna dostala juz okres ale odpisuje na zadane pytanie. Postinor duo wzielam tydzien przed spoziewana miesiaczka.Spóźnila mi sie po postinorze 5 dni...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atka24
mam 24 lata ........ ;/ tak naprawde czuje sie na mniej ....wziełam postinor i teraz mam kaca moralnego !!!!!!!!!!!!!!! juz nigdy w zyciu tego nie zrobie !!!!!!!!! nigdy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 725
ja zarzyłam postinor 48 godzin " po" i narazie żyję :)i wszystko jest dobrze...brak skutków ubocznych...co prawda minęło dopiero 5 godz. ale juz się nie martwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki098
ja po postinorze mam teraz niezle zawirowania w organizmie wzielam go 28 lutego 6 dni pozniej dostalam krwawienie 28 dni po krwawieniu dostalam okresa i teraz znowu 16 mialam ..mam nadzieje ze jakos mi sie to ureguluje chociaz nigdy nie mialm okresu regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarwa
powiedzcie mi czy to normalne ze krwawienie po postinor duo trwa juz 9 dni? moze mi sie polaczyl z normalnym okresem ale zaczynam sie martwic ze juz bedzie ze mnie do konca zycia kapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×