Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość radio
ZALAMKA ;-) ma racje,my tez miwamy wstret do sexu i bardziej sie boimy bo to wkoncu my zostajemy z tym problemem..roznie bywa nie zawsze facet chce byc przy dziewczynie w takiej sytuacji,my sie martwimy a oni powtarzaja tylko;BEDZIE DOBRZE; i tyle.nie mowia o wszystkich ale tak jest..a ty kolego nie panikuj przeciez ta gumka nie pekla...bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
rozumieim, ale to taki uraz. zawsze sie boje :((, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
:-) to nie panikuj.jaka ty masz przyjemnosc z sexu,skoro sie boisz za kazdym razem??stresujesz siebie i partnerke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
huuraa!!!dpstalam okres:-);-) postinor zadzialal.to jednak prawda ze nie warto sie stresowac,tylko wrzucic na luz a wszystko dobrze sie konczy.zycze wam powodzenia i trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
radio--->ciesze sie razem z Toba bo wiem co czułaś super.... nie wiem jak ty ale ja dzisij oznajmiłam swojemu chlopakowi ze nie wiem kiedy i wroci chceć na sex.. troche sie podłamał ale jak mnie kocha to to zroumie.. niestety narazie nie chce sie kochac nawet mnie do tego nie ciągnie... mam taki uraz ze sozk.. pozdrawiam i 3mam kciuki za was dziewczyny bedzie dobrze buziaczki cieplutek papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 24
A ja wczoraj wieczorem zbojkotowalam ginekologa prywatnie i musial mnie zbadac mimo okresu. i okazało sie ze mam torbiel 10 cm. jestem w szoku i okropnie sie boje. tak wiec gdyby nie moj wczorajszy opor to moglabym sie zakrwawic wykrwawic bo okres sam by mi sie nie zatrzymal. w piatek minie jak mam 14 dni okres juz mam dosyc ciagle latam do kibelka bo leje sie ze mnie jak z kranu. jestem zmeczona i w ogole. ginekolog dala mi tabletki na zatrzymanie okresu i w najblizszym czasie czeka mnie terapia hormonalna zeby moze wsiakla sie ta torbiel. mam pytanie miala moze ktoras z was cos takiego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
moja kolezanka miala torbiela i miala usuwanego operacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
haha ,,ZAŁAMKA'' ja to samo powiedzialam:-) niechce sie narazie bzykac i h.. zareagowal ok narazie..:-);-) mamy uraz i tyle;-) oni maja to zrozumiec.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
AGA24 dobrze ze kazalas sie zbadac..wspolczuje,ale slyszalam ze to nic powaznego i po lekach wszysko wraca do normy.trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis juz 4 marca minął ponad miesiąc od \"wpadki\" i dalej nie mam okresu spóżnia sie juz 2 tygodnie strasznie sie boje i cały czas mnie boli podbrzusze czy to normalne?? czy wam tez tak sie spózniały okresy?? i czy jest tu jakaś która zaszła w ciaże po postinorze?? pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
nie chce byc niemila, ale przeczytaj kilka postow wyzej, napisalam o moich objawach: powiekszony brzuch, sennosc, zawroty glowy, ciagle zmeczenie... okres spoznil mi sie 1,5 miesiaca i jest git!! nie mozna bylo zjechac troche wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
DO,,ZALAMANA" nie martw sie,zobacz sobie wczesniejsze wypowiedzi dziewczyn.ja tez sie balam...okr.spuznil mi sie ponad dwa tygodnie,dzis w nocy dostalam...ale tak 3dni przed bardzo bolal mnie brzuch,taki bol jak na okres niektore z nas maja;-) nie martw sie i wyluzuj!to pomaga;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
zalamana - mojej dziewczynie kiedys po tych tabletkach tez okres spoznil sie 1,5 miesiąca. nie od dnia kiedy kochalismy sie tylko od terminu na przyjscie okresu. i wszytko sie ulozylo. nie stresuj sie bo to opżni okres. a no i tabetki przesuwają (najczesciej to 2,3 tyogndie) go i rozregulują cykl. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
"ZAŁAMANA" przede wszystkim nie steesuj sie.... bo to opoznia okres..;/ ja dostałam okres 22 lutego tak jak powinnam dostać i trwał 6 dni (to chyba był okres... mam nadzieje..) czekam teraz na nastepny mam go dostac 18, 19 marca mam nadziej ze dostane bo przez ostatnie dni coś mi sie zaczeło w główce kręcić... i schizy uderzają juz do główki spowrotem... ale musze wierzyć w to ze dostane okresu i sie nie przejmować ....!! "RADIO"- heheheh ja tez tam powiedizłam jak nie zrozumie i bedzie nalegał to go zostawie bo w ten sposób to on sie zneca nad moja psychiką..pozdrawiam i 3mam kciuki za wasz dziewczyny wszsytko sie ułoży bedzie dobrze zobaczyće:* buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
ja tez tak zrobie ,,ZALAMKA" :-) zobaczymy jak ci nasi panowie beda z tym zyc haha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wam wszystkim za komentarze troche sie uspokoiłam i postaram sie pozywywnie myslec nie zawsze sie da zreszto wiecie jak to jest...:) ale spróbuje sie troche wyluzować i przesatac o tym myslec... dzięki wam kochane i kochani za pomoc:* do Ż. przeczytałam bardzo dużo twoich wypowiedzi i ciesze sie razem z Toba że po tak długim czasie (a wiem jaki to horror tyle czekać na okres) dostałas okresu i ze juz teraz wszystko Ci sie ułoży pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 24
czesc wszystkim, mam ogromne pyatnie. na torbiel dostalam orgametril . lekarka powiedziala ze one dzialaja rowniez antykoncepcyjnie, a mam je przyjmowac 21 dni potem 7 dni przerwy i 8 dnia znowu zaczynam nowy cykl. czy ktos mi moze powiedziec potwierdzic czy one faktycznie dzialaja anty, bo nie chcialabym wpasc niespodziewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
hej ja slyszalam ze ten orgametril jest lekiem hormonalnym silnie chamujacym jajeczkowanie.ale nie jest on srodkiem antykoncepcyjnym.pytalam kolezanke,nic wiecej ci nie powiem bo nigdy tego nie bralam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
mam do was pytanie:-) zaczelam brac tabletki anty yasminelle w sumie to 2gi dzien bire ale takiej bolesnej miesiczki w zyciu nie mialam...niewiem czy to od postinor-u??czy od tych anty..jak wiecie cos na ten temat to prosze o odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
heja wiecie co ja mam ostatnio jakieś gdziwne schizy wydaj mi sie ze rośnie mi brzuch itd.. w głowie mi sie kreci....ale ja mialam miesiaczke 22 lutego i ona trwała 6 dni normalnie tak jak mowj okres czy to możliwe ze to ni ebyl okres i ze moge byc w ciazy czy to tylko moje schizy i wmawianie sobie ze jednak?odp prosze bo zaczynam sie bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
ej dziewczyny miałyście tak czulyscie si etak...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
ZAŁAMKA!!!! niemasz czego sie bac!!!ja tez mialam wrazenie ze rosnie mi brzuch itd..najwarzniejsze to sie nie stresowac!!!;-) pamietaj!!!!!!! bedzie dobrze napewno zobaczysz.trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
acha jak juz mialas okres i trwal 6 dni to niemasz sie co bac ja tez wczesniej o tym pisalam przeciez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mam robić? Zażyłam postinor-duo 18 godzin po stosunku (pękła nam gumka). Okres miałam 15 lutego cykl mam co 30, 31 dni. U pani ginekolog byłam 4 marca powiedziała że to \"jajko\" mi jeszcze nie pękło a godzine po wizycie przyjełam 1 tabletke. Nie pokoi jednak mnie to że ok 12 godzin po przyjęciu 2 tabletki zaczęłam gorączkować do 39 C teraz już sama nie wiem czy poprostu sie przeziębiłam czy coś jest ze mna nie tak zaczełam brać polipiryne S Febrisan rutinoskorbin i zaczełam sie leczyć jak bym miała przeziębienie nie wiem czy dobrze robie. Wspomne że choruje jeszcze na padaczke pourazową jestem w trakcie odstawiania leków teraz biore rano połowe tabletki neurotop 600 mg. Proszę doradźcie bo jestem w kropce Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
truflandia - te tabletki są bardzo silne maja duzą dawke hormonow. moga miec rozne dzialanie uboczne. czasami dziewczyny tez mialy podwyzszoną temp. ale nie tak mocno. czy powiedzialas o tym lekarzowi?? bo to wazne. ja nie ejstem w stanie powiedziec co i jak, moge przypuszczac ze to jeden ze skutkow ubocznych dzialający tak na Twoj organizm, ale najl;epiej zgłos sie do lekarza i o wszystkim powiedz. wszystkiego najlepszego dziewczyny i kobiety ;*;*;* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgłosiłam tego lekarzowi. Wolałam się zapytać tutaj, gorączke miałam 2 dni a dziś już jej nie ma jednak nadal utrzymuje się ból brzucha wogóle mam uczucie jakby mi go ktoś \"napompował\" mdli mnie i kręci się w głowie. Z natury nie panikuje tylko zaniepokoiła mnie ta gorączka a nigdzie nie znalazłam informacji na ten temat, dziękuje za odp. jak również za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
nie ma sprawy. ale zgłos sie do lekarza, i opowiedz mu o wszystkim. oni nają sie na rzeczy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
heja kochani jak tam dziewczyny dostalyscie juz okresu??!!! wiecie ja sie zaczynam bac coraz bardziej.... mam schizy ze rosnie mi brzucho....wr..;/ czekam na 2 okres po postinorze mam go dostać 18,19 marca... mam nadzieje ze dostane i tez bedzie trwła 6 dni tak jak ten 1 po postinorze...buzka trzymam za was dziewczyn kciuki bardzo mocno bo wiem co to znaczy peknieta gumka w tobie...wr... hhehehe wiecie co jeszce ehheheh od tego 17 lutego do teraz jeszcze nie spałam ze swoim chlopakiem ehheheh on ciagle nalega a ja mowie e niechce bo ja naprawde nie chce nie ciagnie mnie wcale do sexu... wrecz przeciwnie nadal mam wstred fo niego...jesli on ciagle bedzie tak naciskał to poprostu sie z nim rozstane... bo jesli kobiet mowi nie to nie...... pozdrawiam wszytkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
hej ,,ZALAMKA" nie panikuj!!!!!bo nie dostaniesz!!!;-) wiesz o tym!!!!hehe. mi sie tak pojeb...wszysko, jade na pogotowie zaraz:-( niewiem czy to od postinor u,boli mnie podbrzysze tak mocno...ze chodze po scianach...wydaje mi sie ze to wyrostek,ale czy od tego....???juz zwariowalam:-( trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×