Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość załamka totalna pomocy
radio---> niezle wspołczuje Ci bedzie dobrze musisz w to uwierzyć... a ja to jzu mam schizy niezle nie denerwuje sie ale mam schizy jak tylko mi sie w glowie zakreci to juz schiza... wiecie o co chodzi.... nomalnie szok... moj chlopak to pwoiedzil ze jestem chyab chora.... wiecie ze z glupialam juz... heheheh do reszty... wariat.... ok kochani powiodzenia buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia5765
hej dziewczyny mam pytanie czy aby dostac jakiekolwiek tabletki po trzeba przejsc badania????????????? i czy recepte musi wystawiac lekarz ginekolog????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
hej zalamka nie schizuj bedzie ok.ja to wiem:-);-) u mnie niewiadomo co.nie wyrostek z jajnikami tez ok.haha jutro sie dowiem.nasi kochani lekarze sa tacy dobrzy....haha.a ty napisz czy dostalas wkoncu bo ja tez czekam na ten twoj okr. do KLAUDIA..... a o jakie tabletki ci chodzi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia5765
Po prostu jakies awaryjne na przyklad Postinor duo albo cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
radio--> hehehe nio ja okresu mam dostac 18, 19 sie zobaczy hehehe... nio nasi kochani lekarze sa wspaniali ehhehe.... Klaudia---> nie musisz byc badana... idziesz do apteki i je kupujesz... ja postinor kupilam bez recepty co prawda zaplaciam 80 zl;/ ale warto lepiej wydac te 80zl. niz bawić sie w mamucie...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia5765
bylam dzis u ginekologa ale nie wypisala mi recepty powiedziala ze musi mnie zbadac najpierw ale ja nie bylam na to przygotowana boje sie ze jutro moze byc juz za pózno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
Klaudia..... po co Ci recepta........ lec do apteki i kupuj te tebletki ile juz jestes godzin po stosunku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia5765
bedzie juz pewnie ponad 30 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
i ty sie jeszcze zastanawiasz?? ile ty masz lat?? cchesz byc mama?? a wogole czemu chcesz wziasc ta tabletke pekła wm gumka czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia5765
próbowalam dzis na wszystkie sposoby z nią walczyc o tą recepte ale nic z tego.... powiedziala ze bez recepty nigdzie tego nie dostane wiec nawet nie szlam do apteki, tak pekla nam gumka mam 18 lat i jeszce dwa lata szkoly przed sobą.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamka totalna pomocy
idz do apteki i to nawet teraz..... sprzedadza ci a jak nie to wes swojego chlopaka i niech on ci kupi nie trac czasu bo tu liczy sie kazda sekunda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamka totalna pomocy
a ginekolodzy sa madrzy chca zarobic poprostu wiec uspokoj nerwy i idz do tej apteki mowie Ci Klaudia idzd o tej apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
ku... co za swiat!!!!!te tabletki musi przepisac lekarz pierwszego kontaktu,w aptekach tez jest roznie w jednej sprzedadza w innej nie.dlaczego nie dalas sie zbadac??ty jestes 30 godz po i co teraz??czas ci sie konczy ale twoj wybor..ja poszlabym do lekarza po nie,boisz sie badania????pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia5765
tak tylko nie bylam przygotowana na to a poza tym w mojej miejscowosci nie ma takich lekarzy dlatego jutro z rana pójde do mojego rodzinnego i bede próbowac w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
klaudia. lekarz powiniein od razu przepsiac. idz do roznych lakrzy do przychodzdni do szpitala wszedzie powinni gdzies ci wypisac. ja tez mialem probelmy ale w koncy ktos wypisal. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
klaudia. lekarz powiniein od razu przepsiac. idz do roznych lakrzy do przychodzdni do szpitala wszedzie powinni gdzies ci wypisac. ja tez mialem probelmy ale w koncy ktos wypisal. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz 3 tygodnie i nic okresu jak nie było tak nie ma:( wziełam tabletke w 24h po wpadce i miałm krwawienie 6 dni póżniej(to nie okres) czy jest mozliwość ze jestem w ciąż?? do KLAUDIA ---> klaudio nie załamuj sie tylko działaj.. ja byłam w podobnej sytuacji tez miał problemy w aptece pózniej u ginekologa ale udało sie (choć jeszcze nie wiem czy napewno bo okesu nie dostałam):( ale nie poddawaj sie masz mało czasu ale to nie znaczy że nie ma szansy! próbuj wierze że sie uda! trzymam kciuki! pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia5765
nie spałam cała noc... mój chlopak do pólocy jezdzil i zalatwial i nic.... byl we wszystkich aptekach to dostal jedynie kilka opr.. ze nigdzie czegos takiego pez recepty nie dostanie pózniej byl na pogotowiu lekarz go wysmial powiedzial ze takie lekarstwa zapisuje tylko i wyłącznie lekarz ginekolog i po dokladnych badaniach, poza tym robili mu wyklady na temat odpowiedzialnosci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia5765
mam dzis odtatni dzien wiec ide do tego lekarza niech juz mnie zbada i przepisze w koncu te tabletki... jak nie to chyba nie wiem co jej tam zrobie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
Klaudia wspolczuje Ci strasznie z tym aptekami co za cioty z nich...;/ bedzie dobrze idz jak najszybciej niech cie zbada.....i luknij odrazu 2 tabletki bo to juz jest powaznie nie czekaj 12 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia5765
no wiecbylam dzis na tych badaniach. facetka powiedziala ze nie mam sie martwic wszcystko jest dobrze a tabletki nie bedą mi potrzebn i mam spokojnie czekac na miesiączke, sama nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
nio nie wiem a może mialas nie plodne dni.... jak tak to dobrze... ale ja to i tak bym wziela bez wzgledu.... na wszytko.... ja wzielam odrazu tabletki po godzinie nie wiem ja to bym wziela dla czystego spokoju bo w sumie pekla wam gumka wiec.... a ginekolocy są tez niesety tacy ze mogą sklamać bo oni nie popieraja takich tabletek a ni abarci... wiec wiesz Klaudia zrobisz jak zechcesz.... ale jesteś młoda pamietaj o Tym a dziecko to nie zabawka jesli tylko sie zudzi można ją odrzucić w kąt... wiec zrobisz jak ze chcesz...to tylke na ten temat z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia5765
chcialam wiąc od niej te tabletki i tak ale powiedziala ze nie ma najmniejszego sensu, troche sie boje no ale teraz juz nic nie zalatwie, dni nieplodne mialam juz od dwóch dni przed i tak mnie bolal lekko brzuch a tak mam zawsze z tydzien przed miesiączką teraz z resztą tez i nawet ona badając mnie stwierdzila dni nieplodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
aha nio chyba ze tak... skoro masz dni nieplodne to luzik nio ale ja to ja i tak bym wziela heheh... ale trzymam kciuki i daj znaj jak dostaniesz okresu ok bedzie dobrze buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia5765
chcialam wziąć ale zapewniala mnie ze to nie ma najmniejszego sensu, i nie mam sie juz stresowac bo to tylko opóźnia okres. troche sie boje;( ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, oczywiscie dam znac jak sie wszystko wyjasni. dzieki za pomoc zalamana:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomal0009
mi po postinorze nie było nic kompletnie!!! a dziewczyny myślicie że jak po nim nie miałam żadnych skutków ubocznych to po tabletkach anty też mogę nie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz 3 tygodnie i nic okresu jak nie było tak nie ma wziełam tabletke w 24h po wpadce i miałm krwawienie 6 dni póżniej(to nie okres) czy jest mozliwość ze jestem w ciąż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
nie panikuj zalamana dostaniesz okres,te tablety opuzniaja miesiaczke.wyluzuj naprawde:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
Klaudia bedzie dobrze tylko sie nie stresuj bo wiesz ze to opoznia okres bedzie dobrze zobaczysz tylko wiesz daj cynki;) ziomal bardzo możliwe ze tez nic ci nie bedzie bo w postinorze jest bardzo duzo hormonów wiec prawdopodobinie po anty bedzie git:) załamana kochana zrob sobie tes..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
nie schizujcie dziewczyny bo ma na to 72 h ....i przyjęta w 72 h moze dac tyle samo co po przyjęciu jej po 1 h !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×