Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość radio
boje sie ze stwierdzi ciaze...zwariuje chyba:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy po postinorze powiększył wam się biust? i cyz miałyscie większy apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
po postinorze spuchl mi biust i bolal.trwa to juz jakis czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 10 dni po...cycki mi spuchły potwornie,bolą,jak diablli i zastanawiam się,kiedy to przechodzi....dostałam chyba to plamienie,o którym wszyscy trąbią...ale dokładnie w terminie miesiączki...ale jakieś takie skape i nie krwawe,a brązowe,wieć chyba to jeszcze nie to...wogóle cała spuchłam... właściewie,to już kiedyśłykałam postinor,ale nie pamiętam,zebym miała wtedy tyle skutków ubocznych...zadnego plamienia,tylko głowa mnie bolała. ile mniej wiecej można dochodzić do siebie po? nie mówie o regulacji cyklu,tylko ogólnie o samopoczuciu,spuchniętym brzuchu i bolacych cyckach...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
99% dziewczyn bioracych postino nie zaszlo w ciaze to po pierwsze. po drugie do koezanki o okresie. jezeli okres masz co 2 tygodnie t sie w czasie chyba zrobi normalnie ale jezeli Cie to nie pokoi to idz do lekarza. bol piersi od tabletek jest jaks skutek uboczny. akle czy rosną to nie slsyzalem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki on17 za szybką odpowiedz... pierwszy raz miałam taka wpadke i pierwszy raz brałam postinor.. nie mam pojecia co powinno sie dziać chociaz czytałam ulotke i byłam u ginekologa... a wiec czekam na okres... dzięki bardzo:* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
hej thin-king. ja bralam postinor 13go stycznia,po 16tu dniach dostalam miesiaczke a 2 dni przed bolaly mnie piersi tzn.byly wrazliwe na dotyk.teraz czekam na kolejna i spuznia mi sie juz 2 tyg.a cycki:-) bola dalej...tak ze niewiem kiedy to mija.wiem tyle ze te tabletki robia niezly bajzel w naszym organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
a jezeli chodzi o plamienie to ma byc brazowe,skape i nie krwawe.pytalam lekarza.to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cycki nie dość ,ze bolą,to z dnia na dzień wydają się wieksze...co akurat mnie nie bawi:( i czuje sie taaaka gruba ;p radio,a bolały Cie tylko 2 dni przed? wiec tak(choc nie zacyzna sie zdania od ...blblbla) 18.02 miałam \"post\" ;) 25 dostałam \"okres\" ,dokładnie wtedy,kiedy powinnam dostać,tyle,ze jakiś taki był nie wyraźny...skąpy i takie tam...od 25.02 cycki mi odpadają wrecz...no...przesadzam,ale bolą cały czas i są powiekszone .a okres przybiera na impecie. teraz znowu zacyzna mnie bolec głowa,a z tego co pamietam z pierwszego \"postu\" to głowa mnie własnie bolała niemiłosiernie. mamy 1.03,a ja wciąz mam okres...w dodatku rano tak mnie chyba macica bolała,ze myślałam,ze ja sobie wyrwe.okropne skurcze mnie w wannie chwyciły,a ja akurat nospy nie miałam...dodam,ze nigdy nie narzekałam na zadne bóle w trakcie menstruacji..a to było po prostu nie do zniesienia,wyprostowac sie nie mogłam... i te cycki...niech one wreszcie przestaną bolec i zmaleją ;p tak sobie to w sumie wszystko pisze,bo wiem,ze swoje trzeba przecierpiec ;)) takie łączenie si ęw niedoli ;) ciekawe,kiedy to wszystko sie uspokoi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.wlasnie doczytałam dokładnie Twojąwypowiedź....Radio,czyli cycki bolą Cie juz 2 miesiące??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
tak cycki mnie bolaly i bola,tylko teraz bardziej...nic innego mi sie nie dzieje,ale czekam na okres....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
acha!ja po tym tez mialam bardzo silny okres,myslalam ze to plamienie bo tak ma byc..ale to byla miesiaczka i to w 16tym dniu cyklu,mialam ja dlugo ale teraz za to czekam juz 2tyg na nastepna:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
dobranoc.badzcie dobrej mysli;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosankaaaa
ja bralam ta tabletke jakis miesiac temu. zabezpieczenie niestety zawiodlo :) I powiem wam...ze przez jakies kilka dobrych dni mialam czesto biegunke i bylo mi niedobrze...ale przeszlo...i nie bylo to az takie silne,dalo rade normalnie z tym funkcjonowac...okres dostalam idealnie w terminie :) i po strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
Dziewczyny!! nie panikujcie. Mój okres spóźnił się 1,5 miesiąca!! dostałam w poniedziałek wieczorem.. Dziś już jest końcóweczka. Mnie też bolały cycki, ale dało się z tym żyć i chyba nie tak długo nawet. Musicie sie zrelaksowac. Ja przemyslalam to na spokojnie i doszlam do wniosku a chuj tam najwyzej bede w ciazy, na tym zycie sie nie konczy. To mnie uspokoilo i dostalam nastepnego dnia wieczorem okresu wiec glowa do gory bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
dzieki ,,Ż" mnie to uspokoilo,troche:-) napewno masz racje:-) poco sie stresowac...ale mimo to ten lek jest:-( coz zostalo mi tylko czekac,skoro mowisz ze tyle moze spoznic sie okres.mam nadzieje ze dostane.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
prosze przeczytajcie co pisalam 29.02.2008. i pomozcie.zwariuje!!!!!!!!!!tak sie boje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin9204
dostala okresu w terminie:)hehe jestem szczesliwy:) trzymam za Was kciuki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
halo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
dziewczyny ja dostalam okresu 22 lutego tak jak powinnam dostac wiec nie martwcie si ei okre smoj trwal 6 dni wiec to byl napewno okres.. tera zczekam na nastepny buzka 3mam kciuki i powodzenia bedzie odbrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
rowniez trzymam kciuki,ciekawe czy nastepny dostaniesz w terminie...ja nie dostalam i dalej niemam:-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
ja mam uraz psyhiczny. zawsze po seksie sie boje troche. kiedys tez mielismy z dziewczyna taki przypadek ale jest ok. i ostatni kochlismy sie, ale z 3 minuty. prezerwatywa byla cała a wytrysk dopiero potem jka juz nie byłem w niej. spradzilismy prezerwatywe i byla cala i ok wszystko dobrze, a ja sie zawsze czegos boje i tak jest zawsze. teraz nie dlugo dziewczyna idzie do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
nio mam nadzieje ze dostane okresu ... może mi sie spoznic 2 dni al enie wiecej bo oszaleje ale mam nadziej ze dostane w terminie... wiecie ja jzu od tego 17 do dzisij nie mam ochoty na sex tak jestem zrazona ze szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
ja tez mam uraz to dego!!!:-( dlaczego to zawsze my mamy przechlapane..? juz dostaje do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
przepraszam, ja ejstem chlopakiem i to ja mam uraz a nie dziewczyna. wiec dziewczyna mnie uspakaja. a jak wy byscie opisały to co wyzej napsialalem ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
hej to że jesteś chłopakiem to nie zmienia faktu ze dziewczyny tez mogą mnieć uraz do sexu teraz.... to jest tak samo męczące jak i dla dziewczyny i chłopaka.... tak samo chlopak może nie chciec sie przez jakiś czas kochać ze swoją dziewczyna bo jego psychika ma zakodowane a jak znou to sie stani i znou nam pęknie..... to tak samo ma dziewczyna.... ja mam wielki uraz i się poprostu boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
hej to że jesteś chłopakiem to nie zmienia faktu ze dziewczyny tez mogą mnieć uraz do sexu teraz.... to jest tak samo męczące jak i dla dziewczyny i chłopaka.... tak samo chlopak może nie chciec sie przez jakiś czas kochać ze swoją dziewczyna bo jego psychika ma zakodowane a jak znou to sie stani i znou nam pęknie..... to tak samo ma dziewczyna.... ja mam wielki uraz i się poprostu boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 24
Powiedzcie mi ile moze trwac okres po zazyciu postinoru? bo ja mam juz od 22 lutego i ciagle leci jest bardzo obfity i jest to czysta krew. czasami jakies wielkie skrrzepy mi ida. bylam u ginekologa ale powiedzial mi ze nie moze mi wypisac lekow poniewaz nie mam aktualny6ch badan. nie zbada mnie bo mam okres i gdzie tu szukac pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
idz do lekarza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
co za tepy lekarz!!!musi cie zbadac nawet jak masz okres...ja po postinorze dostalam szybko bo moj cykl trwal 16dni,poszlam do ginekologa on mnie zbadal podczas okresu wlasnie i przepisal tabletki na zmniejszenie krwawienia bo tez mialam obfity ale trwal 7dni.zmien lekarza!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×