Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość radio
wazne jest ile godzin po stosunku wzielas postinor:-)czy zmiescilas sie w tym wymaganym czasie..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
andziara_m ---> no wlasnie jesliwziels w terminie te tabletki to bedzie dobrze czyli do 72h po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziara_m
tak wziełam w terminie i mam nadzieje, że wszytsko będzie dobrze. dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalee
ja miałam wpadke wczoraj rano wzięłam tabletke po dwóch godz. Następną oczywiście po 12. Dobrze się czuje nei krwawie i mam nadzieje że bedzie dobrze... Dodam jeszcze że RACZEJ miałam nie płodne dni więc chyba nie mam się bardzo czego bać....? prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalee
I jak już dostane okresu...o ile dostane(oby!!!!please!!!!!) to odrazu mam już wypisaną recepte na Logest... To sa tabsy anty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
natalee to niemasz co sie przejmowac:-) szybciutko wzielas tabletki,bedzie ok;-) ale wiesz co,zrobisz jak uwazasz chodzi o tabletki antykoncepcyjne,mi lekarz powiedzial zebym po zazyciu postinoru poczekala sobie na drugi okres i dopiero zaczela brac tabl.anty.poniewaz ta pierwsza miesiaczka to nie do konca wiadomo czy to miesiaczka czy plamienie zwiazane z zazyciem postinor duo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalee
radio dzięki za odpowiedz :)) właśnie zastanawiam się nad tym czy tak nie zrobić, ale minęły już 3 dni i żadnych skutków ubocznych nie mam ani nie miałam, czuje sie świetnie więc chyba już zadne krwawienia mnie nie czekają. No ale zobaczymy co zrobie. Napewno napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziorożka
postinor bralam tydz temu w niedz. dzis mam 15 dzien cyklu i mam plamienie(wyglada jak okres) i ciekawa jestem czy to przez postinor czy wlasnie mam owulacje??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziorożka
pomozta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
kochana jesli masz zwykle plamienie to napewno to jest po tabletkach a jesli okres to badz szczesliwa bo wsio jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalee
koziorozka na moje oko to może być juz okres :) od postinoru minęło już sporo czasu nie wiem czy może być to jeszcze plamienie... A na ulotce jest napisane jasno że okres bedzie rozregulowany czyli może się spóznić ale równie dobrze i przyjść wcześniej.... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja Was nękam.. :( Chociaż miałam plamienie po tabletkach Postinor dalej się boję :P Czekam teraz na normalny okres. I zastanawiam się, czy gdybym teraz zrobiła test ciążowy czy wynik byłby wiarygodny? Czy Postinor może wpływać na wynik testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
MIDZENA nie panikuj!!bedzie okres,spokojnie!!mialas plamienie,bedzie okres:-) nawet jakby plamienia nie bylo to tez dostalabys okres,wzielas postinor?zmiescilas sie w 72godz??to miema powodu do paniki NAPRAWDE.wyluzuj bo szkoda nerwow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
nie postinor raczej nie wpywa na wynik tesu. zrob go w dobrym terminie czyli okolo miesiąca po stosunku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalee
On17 miesiąc!!?! rany ja już od czwartku nie moge wytrzymać i chce zrobić...ale wiem że tydzień po to jest wogóle bez sensu... I że wynik nie wiarygodny. Przez miesiąc to ja chyba padne bez okresu :/ Powinnam mieć wczoraj ale narazie spokojnie bo bazuje na tym że mi sie cykl rozregulował. Midzena ciesz się że Ci wogóle jakiś objaw dały te tabletki :) U mnie to wogóle nie wiem czy zareagowały bo nic...czułam się po nich jak młody Bóg. Ech....:/ Jakie to życie posrane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
ja slyszalam ze juz tydzien po stosunku mozna zrobic test ciazowy,a najlepiej tydzien po spodziewanej miesiaczce:-) najlepiej zapytaj swojego lekarza lub pani w aptece kiedy test bedie wiarygodny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalee
radio no własnie już robiłam troche testów w życiu i wiem że nie które wykazują juz 6dniową ciąże, a test najlepiej zrobic w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki. Której oczywiście nie ma. Czyli powinnam jutro :0 Ale nie panikuje dobrze będzie :) może się spóżnic od p-d i stresu dlatego ja tam wyznaję zasade take it easy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
I TAK TRZYMAJ!!!BO BEDZIE DOBRZE:-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris2025
Ja wzięłam postinor w zaszłym tygodniu z niedzieli na poniedziałek i mimo że zażyłam go 2h po stosunku strasznie się boje bo mialam dni płodne. Po tabletkach nie miałam żadnych skutków ubocznych. Kompletnie nic. teraz czekam na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris2025
dodam tylko że to nie była jakaś tam chwila uniesienia bez zabezpieczenia. Jednakże zabezpieczenie zawiodło a raczej się jakimś cudem zsunęło. nie moge sobie pozwolić na kolejne dziecko bo mam ich już troje a najmłodsze ma 3 mc i chyba dlatego tak strasznie panikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
hmm slyszalem tez ale nie wiem czy to pewny test na 100%. jak zrobi po miesiąc okolo 3 tygodnie jakos to bedzie wiarygodny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
doris nie martw sie;-) ja bralam postinor pierwszy raz 6godz po stosunku,bylo ok dostalam okres i za miesic znowu mialam wypadek wzielam postinor po 30godz:-) mialam 16dni cyklu dostalam okres,a nastepny spuznil mi sie ok 3tygodnie.ale jest ok.niemasz sie czego bac:-)ja tez mam dzieciatko jedno i panikowalam:-) wszystko bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
hej dziewczyny bedzie dobrze tylko nie panikujcie juz nie wiem ile razy tu to pisalam ale jak bedziecie panikowaly to i okres opoznicie a chyba tego nie chcecie prawda?? ja tez panikowalam wiem co to za uczucie itd... ale przekonali mnie tutaj ze nie warto bo wlasnie może mi sie przez stres sponic okres wiec zajelam sie czyms .... i dostałam okresu regularnie....:)!! wiec dziewczyny nie stresujcie sie JAK WZIEŁYŚCIE TABLETKI TO BEDZIE DOBRZE DORIS--> napewno nie bedziesz wciaży wzielaś bardzo szybciusio tabletki wiec nie paniukuj...;p RADIO--> pozdrawiam goraco....;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
ja tez cie pozdrawiam zalamka:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalee
Radio i wszystkie tu obecne kobiety :))) Ogłaszam wszem i wobec ( o ile to kogos obchodzi) że mam już okres :D idealnie w terminie i pewnie tylko dlatego że się zbytnio nie stresowałam :D Zamiast rano był wieczorem i to wszystko :D Wiem napewno że to miesiączka dlatego od dzis zaczynam brać Logest!! Nie moge pozwolić sobie na żadną wpadke dlatego wole sie zabezpieczać na conajmniej dwa sposoby :P Dzięki za pozdrowienia Radio i również cieplutko pozdrawiam :)) I dziękuje wszystkim za pozytywne słowa :) Nie martwcie sie dziewczyny bo nie warto, wszystko będzie dobrze i uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris2025
Staram się nie panikować. Doszłam do wniosku że co będzie to będzie. Mam super męża i dzieciaczki no a jak daje sobie jakoś rade z trójeczką to i z następnym pewnie bym sobie poradziła. Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za wsparcie. To naprawde dużo dla mnie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
mowilam zebedzie wszytko dobrze super.. Ciesze sie razem z Toba:*:*:*POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
Doris wszytko bedzie ok tylko sie nie stresuj :* Pozdrawiam Cie cieplutko i wierze z ebedzie dobrze zobczysz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×