Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość on17
owszem ze nie mam duzych obaw do strachu. tabletki sa bardzo skuteczne. mogą byc efekty uboczne lub moze ich nie byc wogole. krwawienia podbne do okresu po tabletkach to tkz krwawienia postorinowe ktore czasami wywołują e tabletki po ich zazyciu. okres moga przesunąc jak najbardziej poniewaz jest o bardzo duza ilosc hormonow i z dzialanie organizmu kobiety najczesciej jest to slaby organizm są wywołane efekty uboczne lub np przesuniecie okresu a czasami zdarza sie to do miesiąca. naczesciej to 2-3 tygodnie i nie zawsze to jest koniecznie. czsto tez dziewczyny okres dostają w terminie. troche rozluźnienia mniej stresu. solarium kąpoiele masaze dobre rzeczy wiecie o co chodzi, wtedy ciało jest odprezone odpoczete i jest ok. a do DYTE tabletki od1 do 72 godziny nie mają identycznego dzialania. molziwe pisze to moze na ulotce iaz tabletki wziete poźniej mają nizszą wydajnosc. moze nie jest AZ tak wiele ale troszczke mniej. a wiec w pierszym dniu to 99% skutecznosci. i z kazdym dniem spada około 5% co nie ejste powodem do paniki, dlatwego tez widzimi ze tabletki są 2 a nie 1. druga tabletka poprostu daje nam wiekszy efekt i wieksza pewnosc. wiec dziewczyny tak jak kowilem. troche mniej nerwow, wiecej przyjemnosci na ten czas jakiegos odpoczynku i bedzie dobrze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
On17 masz racje jest roznica czy sie te tebletki wezmie po 1 czy po 72 h wogole jak mozna myslec ze to jest to samo.. bezsens totalny... na ulotce wszytko pisze.... jak by tak bylo ze nie ma roznicy to by nic nie pisali na ulotce ze tyle i tyle % to tak skuteczność... trzeba czytać ulotki a nie piepszyć i mącić dziewczynom w glowach..... dziewczyn bedzie dobrze ja w to wierze.... tak jak juz On17 napisal wyrzej te tabletki mają dużą dawk hormonów.. wiec nie martwcie sie wazne jest to zebyscie wziely jej jak najszybciej albo zebyscie wogole je wziely na czas....!! a i co do krewanienia po postinorze ja nie mialam tego krwawnienia ono nie musi zawsze występować to jest tez skutek uboczny.... wiec dziewczyny nie przejmujcie sie jak nie bedziecie mialy krwawienia... czekajcie na okresik jak wzielyscie tabletki to go dostaniecie napewno nie stersujcie sie mocno bo to tylko opozni okres a jak opozni okres to i wy bedziecie sie coraz bardziej denrewowały i nic z Tego dobrego nie wyjdzie ciągły stres i nic wiecej... buzka kochane 3majcie sie cieplutko jestem z Wami piszcie jak coś odp wam na pytania:* Pozdrawiam Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
swieta racja!!!!!!!!!!!!!! naprawde.ZALAMKA i ON maja racje naprawde:-);-) niwma co sie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice_olenka
a u mnie jest wwzystko w porzadku :) niew eim czy mnie jeszcze pamietacie.. ale wzialam to cos po 1,5h i niedawno dostalam prawdziwy okres:spoznil sie tylko dwa dni :) a krwawienie popostinorowe tez bylo ;)powodzenia wam zycze dziewczyny :)) zeby wam tez sie udalo tak jak mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
gratulacje!!:-) super ze wszystko dobrze sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
niceolenka------ super ciesze sie !!!! ja tez dostalam okresu wtedy a teraz czekam na nastepny ale jzu jestem spokojna ehhe wczoraj tak dla pewności i dla spokoj juz totalnego zrobilam sobie test ciążowy i wyszedlo ze nie bede miala dzidziusia..;p;p wiec super !!! niceolenka mialas podac mi sowj nr gg?? czy to nadalaktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
hej dziewczyny, bralam postinor dwa tyg temu, po 3 dniach wystąpiło krwawienie, 11 marca powinnam dostac okres a nadal go niema, czy to normalne? Bo strasznie sie denerwuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
do ajjj pewnie ze to normalne.poczytaj sobie wczesniejsze wypowiedzi dziewczyn,prawie wszystkie mialysmy ten problem.to normalne,a do tego dochodzi stres itd.. ja tez to przezywalam,dostalam okres w miare szybko,spuznil mi sie tylko ponad 2tygodnie,a inne czekaly jeszcze dluzej.wyluzuj.pozdrawiam:-) do ZALAMKA!!!! nie pochwalilas sie ze test zrobilas!!!;-):-) super!!i co kamien z serca??napewno sie wyluzowalas nareszcie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjj
Radio dzieki za pocieszenie, jakby tego było mało to mam jeszcze kupe stresu w pracy a ja co troche latam do kibla i sprawdzam czy nic ze mnie nie leci, schizy jak cholera...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
ajjjj wieze ci!!ja tak samo latalam co chwile.a dobrze wiemy ze to przychodzi w najmniej spodziewanym momecie;-):-) wyluzuj a sama bedziesz sie z tego smiala jeszcze.trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
ajjjjjj---> bedzie dobrze nie stresuj sie.... wyluzuj sie skup sie na czyms przyjemnym... relax jest Ci teraz najbadziej potrzebny.... bedzie dobrze jak wzielas tabletki to bedzie dobrze troche cierpliwości nio i przede wszytkim opanowania.. chociaz wiem ze łatwo jest mowiec ale wiem cos o tym bo przez to przechodziłam...;) radio...!!!!!--> e tam hehehhe nio napsialam ze zrobilam tescik hehehehe nio odrazu kamien spadl z serca siuuuuu.... hehehe teraz juz luzik totalny u mnie jest:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
No widzicie dziewczyny :)) postinor działa !!! :))) ciesze sie z Wami wszystkimi :)) Do załmana: ja ja nie mam gg pisze przed wp które jest jakos tam zsynchronizowane z gg.. i nawet nie wiem gdzie tam sie szuka numeru :(( jak cos to Ty mi podaj swóoj a napewno sie odezwe ;) ps. dziewczyny zaczniecie brac tabletki po tej wpadce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
ps/... do załamana: ja juz miłam razem dwa okresy: jesden po postinorze a drugi normalny :))i ten drugi tylko 1-2 dni sie spoznil ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
nooo naprawde dziala.robi bajzel w organizmie ale dziala.hurraaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO niceolenka nie wiem czy jest jeszcze jakaś załamana ale to było do mnie czy do jakiejś innej załamanej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
hehe jest jeszcze zalamka:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjinhtbouyhyb
Niedawno mialam wpadke z moim chlopakiem. Gumka pekla( durex) i cala zawartosc zostala w srodku. Od razu dodam ze bylam w 17 dniu cyklu. Po 11 godzinach wzielam escapelle, postinoru ma nie byc za kilka miesiecy.tylko 1 tabletka o tej samej mocy co dwie postinoru. Okres przyszedl idealnie 28 dnia cyklu, dosyc silny ale ciesze sie:) Moj partner srednio sie cieszy bo stwierdzil, ze moglby juz byc tata:) Ja sadze jednak, ze wszystko ma swoja kolej. Te tabletki naprawde dzialaja!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
To super! Tak one na prawde działają !! Nawet nie wiecie w jakim ja stresie żyłam...wystąpiło krwawienie u mnie dziwne objawy po zażyciu tych tabl.czekanie na okres boże...przyszedł ale dalej pewności nie miałam :/ ...teraz znow mam okres czyli wiem że jest wszystko ok :-)))))) Nie wierzyłam w te krawawienia i okres ktory dostałam z lekkim opóżnieniem bo można miec okres i byc w ciąży..!! Więc stres byl do dziś bo dostałam 3 okres :-) Tabletki są na prawde DOBREEE ! I DZIAłAJą !! sZCZERZE? Nie wierzyłam w nie ! Dziewczyny głowa do góry nie ważne ile godz minęło zanim wziełyście pigułke one działają do 72 godz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
a w jakiej cenie sa re tabletki escapelle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dziś z samego rana okesupo miesiącu spóźnienia tak sie ciesze ze nie wiem co z soba zrobić:) dziękuje wszystkim za pomoc i trzymam za was kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
gratuluje ci!!!!!!!!!!!!!! bardzo sie ciesze!!! chyba musisz to opic.hehehe pozdrawian:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
dostalam dzisiaj rano okresu ehhehehehehhe...jupi!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjinhtbouyhyb
za escapelle zaplacilam 67 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
aaa to cena zblizona do postinoru. ŁAAAAAAAAAAAAAAAA zalamka dostalas!!??:-):-):-) super dziewczyno;-) ciesze sie z toba!!! zasowaj po tabletki anty hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
nio kochani ja juz po postinorze dostalam drugiej miesiaczki i jestem niesamowicie szczesliwa......:) powodzenia Kobietki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
wiecie co, ja mam znowu problem.....:-( zaczelam brac tabl.anty,zjadlam polowe opakowania i mam dzis jakies plamienie,czy to normalne,odpiszcie mi bo niewim czy mam leciec do lekarza rano:-(czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
Radio--- lepiej idz do lekarza wiesz... on ci powiem co i jak zbada Cię i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
wsumie masz racje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia5765
czesc zalamkia. chcialam Ci tylko napisac ze jest juz wszystko dobrze wczoraj dostałam okres:):):) wreszcie bede mogła spokojnie spac:):) pozdrawiam trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
Klaudia widzisz super wiedziałam ze bedzie wszytkodobrze cieszesie razem z Toba:* buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×