Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość Ayradevill
jak dla mnie to nie ale moze idz do lekarza bo rownie dobrze okres moze ci sie treraz spozniac z roznych powodow, stres, zazycie dawki hormonalnej w koncu to nie cukierki, testy wychodza ci negatywne ja na twoim miejscu umowilabym sie na wizyte i przestala stresowac bawic w mierzenie temperatury itp, zostaw ze tak to ujme babcine metody w spokoju i potuptaj do ginekologa bedziesz miala od razu czarno na bialym czy jestes czy nie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek83
kochalam sie z facetem 27 wrzesnia i niestety wszystko zostalo we mnie.28 wrzesnia wzielam tabletke \"po\" a za 12h nastepna.po paru dniach dostalam okresu.na poczatku listopada dostalam nastepnego okresu i na poczatku grudnia nastepnego.robilam 5 testow ciazowych i wszystkie wyszly negatywnie.czy mam sie martwic ze jestem w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
no co ty nie masz sie czym martwic dziewczyno dostalas po pd krwawienie i pozniejtyle okresow czym ty sie przejmujesz wrzuc na luz na bank nie jestes w ciazy moglabys sie stesowac jakbys po pd dostala plamienie i pozniej nie dostala okresu do tego robilas testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek83
no ja tez tak troche mysle ale nie wiem czy tak jest na 100%.tak sie boje ze nawet nie moge przestac o tym myslec.teraz pod koniec grudnia powinnam dostac nastepnego okresu.ale boje sie ze nie dostane.myslisz ze nie powinnam sie martwic?od tamtego zajscia mialm juz trzy okresy no i byly obfite i dlugo trwaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
uwazam ze nie masz czym siemartwic 3 okresy plus negatywne testy ciazawe - na bank nie jestes - ja po pd nie dostalam w ogole krwawienia tylko okres 5 dni przed czasem a drugi okres o czasie jak w zegarku - pozniej bylam u ginekologa i poprosilam o tabletki anty. jak tak bardzo sie stresujesz umow sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek83
dzieki.jakos sie moze troche uspokoje.ale juz mam taka schize ze doszukuje sie jakis objawow.to jakas zgaga bole i takie tam rzeczy.nie chce isc do lekarza bo sie denerwuje.jak teraz dostane okresu to nie bede sie martwila.a powiedz mi jedna rzecz,bo jak robilam testy to robilam je i rano i wieczorem.a jak bylabym w ciazy i to juz bylby trzeci miesiac to test pokazalby bez wzgledu czy rano czy wieczorem bym go robila?te okresy tez mialam bardzo regularne.mysle ze moze w swieta nie bede sie przejmowala.wesolych swiat Ci zycze i zeby nie byly smutne tylko szczesliwe i spedzone z najblizszymi ci osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
co do testow to ci nie doradze bo ich nigdy nie robilam ale jesli bylabys w 3 miesiacu ciazy to na bank test by to pokazal bo jednak jest rozniaca miedzy robieniem testu po ilus tygodniach a 3 miesiacach. wiem ze schizujesz ja jak wzielam pd to modly odnosilam zeby nie byc w ciazy bo nie wiem jak u ciebie ale u mnie gumka poszla sie bujac a mialam dni plodne wtedy i eh szok zanim dostalam te 5 dni wczesniej okres po zazyciu pd to mialam wszystkie objawy mdlosci zawroty glowy i w ogole do tego dowiedzialam sie ze np moja mama juz te 72 h po jak sie starala o mnie to miala takie objawy wiec wyobraz sobie moja schize al ejak dostalam 2 okres to sie uspokoilam i potuptalam do lekarza po tabletki i na badanie ;) bedzie dobrze glowka do gory nie masz czym sie przejmowac i rowniez wesolych zdrowych i pogodnych stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelelelelleooolleelle87
nie wiem czy mam kupic postinor duo czy nie ;PP otóż... kochalam sie z chlopakiem skonczyl we mnie i w prezerwatywie byla sperma tyle ile musialo byc ;)) zbiorniczek był zapelniony. Skończylismy on zawiązał prezerwatywe ;) po jakims czasie wpadł mi do głowy pomysł ze sprawdze czy nie pękła i odwiązalam supełek (był mocno zawiązany) i musiaalm chyba paznokciem zachaczyc albo była wczesniej peknieta ;PP tylko dziwne ze w tym miejscu co byl ten supełek (na samej górze gdzie są takie kreseczki na prezerwatywie) no i nie wiem czy kupic postinor czy nie ... jak wy myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek83
no ja niw wiem co Ci doradzic ale jesli wczesniej widzialas ze wszystko zostalo w prezerwatywie to raczej nie powinnas isc po pd.ale jezeli masz schizowac i sie bac ze moze jednak to idz do lekarza.ja wzielam tabletki i dalej schizowalam chociaz mialam po nich trzy okresy.teraz czekam na nastepny ale cos go nie moge dostac.powinien byc wczoraj a jego nie ma.tez sie boje bo mimo to ze wzielam pd to trzy miesiace temu ale teraz moze byc juz inaczej.a Ty przemysl to czy chcesz isc do lekarza czy nie.ale pamietaj ze nie masz na to duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelelelelleooolleelle87
ja nie schizuje ;)) jak bedzie dziecko to bedzie, oczywiscie chcialabym jeszcze poczekac z dzieckiem no ale stało sie tak jak sie stalo ;P sperma była w prezerwatywie, a rzeczywiscie mogłam zachaczyc paznokciem jak odwiązywaam supełek :) przeciez z drugiej strony sa małzenstwa ktore staraja sie o dziecko i w ogole sie nie zabezpieczaja a facet skonczy w kobiecie ;PP mój skonczył we mnie ale w prezerwatywie w ktorej było duzo spermy ;) a pekniecie było na tych kreseczkach na prezerwatywie ;] wiec male prawdopodobienstwo ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek83
no masz racje.ja to cos sie martwie bo nie mam okresu a powinnam go dostac wczoraj.ale tak mnie wszystko boli ze nie moge juz wytrzymac.bola mnie piersi i mam duzy brzuch.ale mam nadzieje ze nie jestem w ciazy tylko tak mi sie to wszystko przesunelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayradevill
dostalas 3 okresy z rzedu czego ty sie dziewczyno boisz - teraz ci sie spoznia bo schizujesz jakby nie wiadomo co - rozumiem schize po zazyciu pd czy zadziala czy nie ale ty do cholery dostalas juz 3 okresy od tego czasu i uwazasz nadal ze mopzesz byc w ciazy - sory ze to napisze ale niepokalane poczecie bylo tylko raz no chyba ze masz podstawy bo znowu uprawialas sex i podejrzewasz ze zdarzylo sie cos co moglo doprowadzic do zaplodnienia - peknieta gumka badz stosunek przerywany lub stado innych rzeczy - odstesuj sie od razu dostaniesz 4 podkreslam 4 juz okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek83
nie no juz tak sie nie martwie.wczoraj bylam u lekarza ale nie gina tylko u ogolnego bo jakos sie przeziebilam i on zrobil mi usg brzucha i nic nie znalazl.pow ze gdybym byla w ciazy w tym trzecim miesiacu to juz byloby widac nawet na zwyklym usg.wiec juz sie nie martwie.teraz to nie dostaje okresu bo caly miesiac wczesniej schizowalam i dlatego.ale objawy przedokresowe mam.wiec juz musze wrzucic na luz i sie nie denerwowac.dzieki za wsparcie i i za dobre rady.odezwe sie czy dostalam tego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola199171
hej dziewczyny:) pamiętacie mnie pewnie:) chcialam sie odezwac zeby napisac, ze wszystko u mnie wporządku:) okres mam juz co miesiac:) wiec luz:) juz nie bawie sie w takie czy inne przygody:) wole miec spokojną głowę;D poczekam jeszcze kilka miesiecy do 18 i pojde do gina po tabsy;)) trzymajcie się:) i nie bójcie się:) postinor dziala;) chocaz slyszalam ze juz go wycofali:(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek83
ej dziewczyny ja dalej nie mam tego okresu.tak sie boje ze szok.mialam po tych trzech okresach po pd stosunek przerywany dokladnie tak pare dni przxed swietami.teraz powinnam miec okres 30.12 i nic.wszystko mnie boli ze juz wytrzymac nie moge.boje sie ze tym razem moze cos wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bozee a prezerwatywa taka
droga?????? nawet po pd nie umiesz zmądrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
czy jeden raz z zarzywaniem pd cie niczego nie nauczyl wiesz powiem ci tak po pierwsze rozumiem jak to jest jak facet nalega ze nie chce kochac sie z prezerwatywa rozne wykrety i w ogole jezeli jest to twoj staly partner to porozmawiaj z nim szczerze co by bylo gdyby wlasnie przez stosunek przerywany zaszla w ciaze i czy jest gotowy na dziecko bo ciazy nie usuniesz itp zobaczysz jak zareaguje. wiem rowniez z doswiadczenia ze gumki czasami pekaja i wlasnie przez taka sytuacje ja musialam zarzyc pd dlatego jak tylko dostalam okres po pd poszlam do ginekologa powiedzialam jaka jest sytuacja zostalam zbadana i przepisala mi pani dr tabletki antykoncepcyjne - biore je od pol roku i jest to jedyne zabezpieczenie jakie stosuje z partnerem - zawsze istnieje to 1% ryzyko ze moga nie zadzialac ale jestesmy dorosli i w takim wieku ze jakbym zaszla w ciaze to bym sie cieszyla. wczesniej nie mowilas ze po tych miesiacach okresu znowu kochalas sie i mialas stosunek przerywany - proponuje idz do apteki kup test i zobacz co wyjdzie - nastepnie tuptaj do ginekologa nie do innego lekarza do ginekolaga - jasne!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek83
no ja tez bym chciala robic to z prezerwatywa ale mam uczulenie na latex i bez wzgledu jaka jest to prezerwatywa ja nie moge tego uzywac.nawet lekarz mi zabronil a jesli chodzi o tabletki antykoncepcyjne to tez tez mi lekarz ich nie zaproponowal bo ja mam problemy z hormonami.wiec same widzicie ze tylko to nam zostaje.tak,to jest moj staly partner i tez jakby bylo dziecko to nic tylko ja sie boje bo jesli chodzi o ciaze to tez moze byc cos nie taak.bo tak ogolnie mam problemy z takimi rzeczami.takze nie sa to wyskoki bezmyslne.ale juz sie nie martwie bo wczoraj robilam test i wyszedl negatywnie a dzis dostalam okresu.jeszcze wejde na te forum i pogadamy.pozdrawiam i dziekuje za rady.ayradevill jestes super dziewczyna i chcialabym spotykac takich ludzi bo ty mi dodawalas otuchy.trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
dzięki i nie ma sprawy uważam że po to jest to forum żeby pomoc i dzielic sie problemami poza tym uwazam ze najpierw nalezy wysluchac osoby a pozniej ja osadzac i twierdzic ze dziala bezmyslnie (to apropo iniektorzych komentarzy) co sie tyczy hormonow - wiesz ja jestem w grupie ryzyka nowotworowego bo w mojej najblizszej rodzinie zdazaly sie przypadki raka piersi i szyjki macicy lekarka ktora mnie prowadzi wie o tym przerowadzila wywiad zbadala mnie ale zanim poszlam do niej po tabletki to najpierw (aby nie biegac kilka razy) zrobilam badania typu morfologia krwi i probe watrobowa bo bez tego nie byloby mowy o przepisaniu tabletek w takim przypadku chociaz wiem jak do tematu podchodza niektorzy lekarze, a poniewaz jestem zdrowa to wyrazila zgode na tabletki, co do problemow hormonalnych moze popros o badania w tym kierunku bo organizm z biegiem lat sie zmienia moze bedziesz mogla zarzywac tabletki jedno jest pewne dobrze dobrane nie powoduja zawrotw glowy mdlosci ani tycia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co mam myśleć
Witam wszystkich mam taki problem ze współżyje ze swoim chłopakiem juz prawie rok. W poprzednim miesiącu uprawialismy kilka razy sex ale zawsze z prezerwatywa i nie boję się o to że coś mogło przeciec. Ale czasami on mi włoży penisa na chwile bez prezerwatywy ale nigdy się nie spuszcza we mnie tylko przynajmniej kilka minut później jak dokończe w inny spósób teraz mi sie okres spóźnia 2 dzien zazwyczaj mam regularny okres raz miałam tak że nie miałam prawie cały miesiąc okresu ale dostałam. Dodam że ćwiczyłam trochę jakis tydzien mięsnie brzucha robiłam brzuszki i troche się stresowałam z powodu rodzinnych tak przed swietami. Powiedzcie mi czy mam się czym martwić bo sex w ten sposob uprawialismy juz wiele razy ze na chwile włożył ale nic się nie działo ale teraz niewiem sama co mam myśleć. Objawy okresu czyli lekkie klucie na jajnikach mialam jakis tydzien temu(zawsze tak odczuwam jak nadchodzi) prosze o rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga1071
dziewczyny prosze o pomoc! w sylwestra kochalam sie ze swoim chlopakiem, niestety pekla nam prezerwatywa. byly to dni nieplodne, bo okolo 5 stycznia powinnam dostac okres, jednak mam nieregularne miesiaczki wiec wolalam sie zabezpieczyc.po ok 13 godzinach wzielam pierwsza tabletke, po 12 godz nastepna. kilka dni mialam bol podbrzusza, sennosc, nudnosci. ale martwi mnie to ze nie wystapilo zadne krwawienie a okres spoznia mi sie juz 7 dni ;( nie wiem co jest grane, myslicie ze moge byc w ciazy ? czy to krwawienie po postinorze wystepuje zawsze? prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keel
Postinor to lek wczesnoporonny, często nie chce się o tym pamiętać. Jeżeli wzięłaś 2 tabletki to nie jesteś w ciąży. Albo nie byłaś wcale (tak to wygląda, bo krwawienie po postinorze to nie miesiączka tylko efekt aborcji), albo juz nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
nie rozumiem dlaczego zazywasz pd i nie czytasz ulotki - tam jest wyraznie napisane ze krwawienie po pd jest efektem ubocznym i nie musi wystepowac. ja zazylam pierwsza tabletke po 36h nie dostalam krwawienia tylko 5 dni wczesniej okres - kolejn amiesiaczke dostalam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
co mam mysleć - wiesz nie zapominaj o tym ze istnieje cos takiego jak przedwczesny wytrysk dzieki ktoremu mozesz zajsc w ciaze. proponuje ci zrob sobie test dla spokoju i czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
postinor duo nie jest lekiem wczesnoporonnym!!!!!!! tabletki zawierają hormon, który sprawia, że błona śluzowa macicy nie przyjmuje zapłodnionej komórki, a ponadto wydzielina w szyjce macicznej pod wpływem wysokiej dawki progestagenu (0,75 mg levonorgestrelu) staje się bardzo gęsta i nieprzepuszczalna dla plemników mogą one spowodować również zahamowanie jajeczkowania, lecz nie w takim samym stopniu, jak środki antykoncepcyjne (składające się zarówno z gestagenów jak i estrogenu). aby nastapilo poronienie zaplodniona komorka jajowa musi zagniezdzic sie w macicy a pd uniemozliwia to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
oto notka od ginekologa Tabletki Po stosowane przy antykoncepcji doraźnej działają do 72 godzin po odbyciu stosunku seksualnego. Ich działanie po zażyciu uzależnione jest od fazy cyklu miesiączkowego kobiety: * przed owulacją - hamują wystąpienie owulacji, uniemożliwiając zajście w ciążę; * po owulacji - powoduje zmiany w błonie śluzowej zmniejszające możliwość implantacji (czyli zagnieżdżenia zapłodnionej komórki w macicy). Mechanizm działania jest identyczny jak tradycyjnych pigułek hormonalnych. Tabletki nie są lekami wczesnoporonnymi. Nie powodują przerywania ciąży. Jeśli preparat zostanie przyjęty zbyt późno, kiedy dojdzie już do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej w ściance macicy, nie spowoduje jej usunięcia. Zadziała wspomagająco na rozpoczętą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga1071
ok, krwawienie jest skutkiem ubocznym. a co z tym okresem ktory spoznia sie tyle czasu ? :( 2 testy negatywne ale nie minely jeszcze nawet 2 tygodnie wiec w wyniki za bardzo nie wierze. slyszalam ze po postinorze okres moze sie sporo spoznic wiec narazie staram sie byc cierpliwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga1071
dziewczyny postinor dziala ! dzisiaj dostalam okres, spozniony tydzien. straszne bole mam i wogole zle sie czuje ale ciesze sie jak nigdy. zycze powodzenia wszystkim dziewczyna ktore czekaja na efekt przyjecia postinoru :) nie bojcie sie, ten lek dziala! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
no widzisz ;) wiesz pd niestety jest silna dawka hormonow i moze rozregulowac cykl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika.p
Hej ho. Ja mam takie dośc proste i nieskomplikowane pytanie. Czy ktoś mógłby mi odpowiedziec, czy jak się dostało krwawienie po postinorze (ok. 5 dnia po wzięciu tabletek) to można byc spokojnym i nie jest się w ciązy?I liczyc te krwawienia jako okres? Proszę o jakąś sensowną odpowiedź, bo czytam to forum i nie mogę wywnioskowac niczego konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×