Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość zzfr
mam ogromne wsparcie w chlopaku i to najwieksze szczescie. robilam test ale wyszedl negatywnie, jednak nie uspokoil mnie ;( chcialabym sie tylko dowiedziec czy moze znacie jakies metody sprawdzenia ciazy nie liczac testu i lekarza.? slyszalam ze jak jest sie w ciazy ma sie temp 37stopni to prawda? i ze nie mozna brzucha wciagnac? nie atakujcie mnie po prostu chce wiedziec jakie jest Wasze zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
pierwsze objawy ciazy sa odczuwalne po 6 tygodniach, brak okresu oczywiscie, nudnosci, slinotok, zgaga. niestety kochana tylko lekarz w 100% ci powie czy nie jestes w ciazy nawet test tego nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzfr
jak to po 6 tyg, jak dzies slyszalam ze po paru dniach sa juz odczuwalne pdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga33
Sluchajcie czy ktoras z Was dostala po Postinorze krwawienia po paru dniach ale takiego mocnego z bolami brzucha??? A przed krwawieniem wylalo sie cos jakby pękł pecherzyk z woda???Jestem w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
Możliwe oznaki ciąży Objaw Czas pojawienia się Inne możliwe przyczyny Poranne nudności 2-8 tygodni po zapłodnieniu Zatrucie pokarmowe, infekcja i wiele innych schorzeń Częste oddawanie moczu Zwykle 6-8 tygodni po zapłod­nieniu Zakażenie dróg moczowych, stosowanie leków moczopędnych, cukrzyca Wzmożony apetyt Pierwszy trymestr Nieodpowiednia dieta, stres, wyobraźnia lub nadchodząca miesiączka Zawroty głowy, łaknienia Pierwszy trymestr Nieodpowiednia dieta, inne schorzenia Zaparcia Pierwszy trymestr Nieodowiednia dieta U kobiet palących niechęć do palenia Pierwszy trymestr Prawdopodobne oznaki ciąży Objaw Czas pojawienia się Inne możliwe przyczyny Amenorrhea (brak miesiączki) Zwykle okres całej ciąży Podróż, zmęczenie, stres, strach przed ciążą, problemy hormonalne lub choroba, otyłość, odchudzanie, zaprzestanie zażywania pigułek, karmienie piersią Rozpulchnienie macicy i szyjki 2-8 tygodni po zapłodnieniu Opóźniona miesiączka Powiększenie macicy i brzucha 8-12 tydzień Guz, mięśniaki Powiększenie, mrowienie i przeczulica w piersiach Kilka dni po zapłodnieniu Doustne środki antyoncepcyjne, nadchodząca miesiączka Zmiany zabarwienia błony śluzowej pochwy Pierwszy trymestr Nadchodząca miesiączka Niebieskie i różowe linie (rozstępy) na piersiach i na brzuchu Pierwszy trymestr Brak równowagi hormonalnej lub efekt wcześniejszej ciąży Zaciemnienie aureoli (obszar wokół sutka) Pierwszy trymestr Brak równowagi hormonalnej lub efekt wcześniejszej ciąży Zaciemnienie linii białej od pępka do wzgórka łonowego 4 lub 5 miesiąc Brak równowagi hormonalnej lub efekt wcześniejszej ciąży Występujące z przerwami bezbolesne skurcze Wczesna ciąża Skurcze jelit Pewne oznaki ciąży Objaw Czas pojawienia się Inne możliwe przyczyny Wizualizacja embrionu lub pęcherzyka poprzez USG 4-6 tygodni po zapłodnieniu Nie ma Czynność serca płodu w 10-20 tygodniu w zależności od aparatu Nie ma Ruchy płodu wyczuwalne poprzez powłoki brzuszne po 16 tygodniach Nie ma http://mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
kinga moja przyjaciolka dostala po paru godzinach od polkniecia pierwszej tabletki ostrych bulow i pozniej krwawienia ale nic poza tym. radze ci idz do lekarzai nie zastanawiaj sie co to moglo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisby
oj dziewuszki nie martwta się... brałam to 8 godzin po i... wszystko dobrze... a jeśli nie wypadają wam wtedy dni płodne to nie ma co brać... to duża dawka hormonów i każdy organizm inaczej reaguje, ja np czułam się okropniasto... bolał mnie brzuch miałam mdłości... krwawienie aż 9 dni trwało, okres mi sie spóźnił półtora tygodnia. Jedna z moich koleżanek dostała miesiączki dopiero po 2 miesiącach także wszystko bdzie okey;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hj
jakbys nie wiedziala to w dni nieplodne tez mozna zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
a skad ta informacja ze w dni nieplodne mozna zajsc na 100% w ciąze - jest prawdopodobienstwo ale bardzo niewielkie jezeli kobieta zna swoj organizm i ma regularny cykl nie ma opcji ciazy i powie ci to kazdy ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuskaaaaa
hej, to znowu ja;) mam takie pytanko do ayradevill, bo widzie ze wiesz co i jak. bralam pd pod koniec czerwca i miesiaczke dostalam w terminie, nastepna byla zawczesnie o tydzien, a kolejna opoznila sie tydziec ( moje cykle to mniej wiecej 33 dni) i teraz miesiaczka znou mi sie spoznia o jakies 2 tyg. czy to moga byc skutki jeszcze pd?? dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
według mnie może to byc skutek zazycia pd bo w koncu to duza dawka hormonalna która moze rozregolowac cykl ale nie musi mi na szczescie nie rozregolowal - ja po pd okres dostalam o 5 dni za wczesnie, z tym ze pozniej poszlam do lekarza i zaczelam brac tabletk anty od nastepnego okresu ktory dostalam w terminie. radzilabym ci nie panikowac ale idz do lekarza na badania po prostu profilaktycznie jak bedziesz miala czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuskaaaaa
dzieki, wlasnie dostalam, 2 tyg po terminie ;) i pojde do lekarza jak tylko zanjde troszke czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyyyyy
laski ja sie naprawde boje ;(( mam jakis dziwny śluz... taki bardziej wodnisty niz zawsze ;(( za tydzien mam dostac okres ... jak go nie dostane to sie załamie śluz sie zmienia przed okresem? bo nigdy nie zwracalam na to uwagi.. a teraz co mnie nie zaboli to mysle o ciazy ;(( nie uprawialam nigdy sexu z synkiem była palcówka i jak on juz mial wytrysk to nie we mnie... miła troche mokra koszulke i sprawdził ta reka która byl we mnie czy nie ejst mokra... poźniej wytar; reke bo okazalo sie ze jest i znowu mi wlozyl palce ;(( moge byc w ciazy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
facet nie musi konczyc w tobie zebys zaszla w ciaze wystarczy ze plasnie napalcach bedzie mial troche spermy i wlozy ci je do pochwy - moze nie jestes a moze jestes w ciazy to zalezy co on dokladnie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyy
nie jestem ;]] dostałam wczoraj okres ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
no to super ale uważaj na "tego" typu zabawy jak już uprawiacie peting czy nawet sex oralny pilnuj aby sperma nie dostala sie w okolice pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
ayradevill zanim się wypowiesz na temat poczytaj !!! śMIECH.....do zapłodnienia musi dojśc podczas stosunku i członka w pochwie a nie poprzez petting hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
a ty za nim cos skomentujesz to lepiej przeczytaj uwaznie nie jestem mala dziewczynka , akoro jestes taka madra to powiedz w jaki sposob dochodzi do zaplodnienia in vitro - tez czlonek musi byc w pochwie jakos nie bardzo. wystarczy ze sperma dostanie sie do pochwy i nie musi byc to zwiazane z wytryskiem wewnatrz kobiety - to moze ty poczytaj a jesli dziewczyna uprawia peting i nawt ma na sobie bielizne to jest szansa ze sperma moze dostac sie tam gdzi nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
Kochana zapłodnienie in vitro jest czymś innym niż petting ( hahahaha ) więc nie rozumiem tu porównania jednego do drugiego.... może nie jesteś małą dziewczynką bo chyba żadna z nas tu nie ma 13 stu lat ale dla mnie piszesz bzdury !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
wiesz a ja nie rozumiem cos ty sie tak petinngu uczepila jesli koles bedzie rozebrany a laska w samej bielisnie i spusci sie blisko narzadow i sperma dostanie sie o pochwy to moze zajsc w ciaze ja nie mowie o sytuacjach gdzie facet jest dalej od partnerki dzieki czemu nie ma opcji zaplodnienia - czemu pisze o in vitro czepiam sie slowek ot co "o zapłodnienia musi dojśc podczas stosunku i członka w pochwie" wcale czlonek niemusi byc w pochwie aby doszlo do zaplodnienia - co do wieku poczytaj wczesniejsze posty moze co nieco cie zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
Ok nie jestem tu by się kłócic więc.... daje na luz :-) pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
spoko nieporozumienia sie zdarzaja , równiez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio5
Zapłodnienie in vitro polega na zapłodnieniu komórki jajowej poza organizmem kobiety - dokładnie na płytce laboratoryjnej, gdzie umieszcza się pobrane od partnerów komórki jajowe i plemniki.po 2-3dniach takiej chodowli wprowadza sie komorke za pomoca cewnika do macicy. to jest invitro;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio5
Dla wielu kochanków petting ma jednak inną podstawową zaletę - brak penetracji oznacza, że nie trzeba się obawiać zajścia w ciążę. Tak jest rzeczywiście, ale pod pewnym warunkiem - do wytrysku nie może dojść w obrębie warg sromowych i wejścia do pochwy. Plemniki są bowiem na tyle ruchliwe i żywotne, że mogą przedostać się do dróg rodnych i dokonać tego, czego partnerzy starają się uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
hehe no i jasno podsumowalas co autor mial na mysli ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisby
po wzięciu tego nie dziwcie sie że macie jakiś dziwny śluz albo coś w tym stylu... krwawienie przypominające okres też sie zdarza i to bardzo często dlatego nie mylcie tego z nim... baby weźcie sie w garść ten lek jest jednym z najlepszych... moja kumpela dyma sie z różnymi kolesiami... jakoś w ciąże jeszcze nie zaszła pomimo tego ze nie używa gumek pilnować dni płodnych i ewentualnie globulki np. patentex oval (bez recepty) troche sie pieni ale niektórzy lubią z poślizgiem a gumki to dość niepewny środek zabezpieczenia który chroni nas przed hiv i chorobami wenerycznymi nie należy na nich polegac bo pękają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayradevill
no to nic tylko pogratulowac to co lepiej zlapac hiv i chorobe weneryczna lykajac po kazdym stosunku PD... poza tym on nie ma 100% pewnosci poczytaj wczesniejsze posty kilka dziewczyn wzielo o czasie i jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio5
DOKLADNIE!!! kolezanka to farciara;-)pogratuluj jej;-) a tak naprawde nic nie jest pewne..jezeli ktos ma wpasc ,to itak wpadnie.ci bardziej ostrozni pozniej,mniej ostrozni szybciej.tego nie unikniemy.a to jest przeciez cudowne,jezeli juz sie zdazy;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferatum
witam mam pytanie jestem 10 tydzien po wpadce , mam pytanie odnosnie temperaturki...rano jak mierze to mam 36,5 a wieczorem i w ciagu dnia 37 albo 36,8 , czy moge byc w ciąży??czy temp. musi sie utrzymywac przez cały czas ?? brałam escapelle-nowsza wersja prostinoru. pierwszy okres mialam a teraz juz miesiac mi sie spóźnia.robiłam testy tydzien po 2 tyg po no i w dniu kiedy mialam dostać okres-wszystkie negatywne.jak myslicie moge byc w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×