Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość noa______
ile u was trwało krwawienie po PD? u mnie juz to trwa 9 dni :/ nie wiem czy to normalne.....okres miałam dostać 10.09. czyli za dwa dni, jest mozliwośc ze to sie połąćzy i bedzie trwało jeszcze tydzien? nie wiem co mam o tym myśleć/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabum kabum
o to widze, ze u niektorych hardcore.... mi sie to niesty przydarzylo raz w zyciu...to nie byla przygoda na jedna noc, jak niektorzy tu sugeruja. zdarzylo mi sie to w domowym zaciszu z ukochanym mezczyzna z ktorym jestem 3 lata. pekla nam prezerwtywa i juz. nic mi pozniej nie bylo- chwile bolalo w dole brzucha i juz. wkurza mnie ze niektorzy utozsamiaja postinor z puszczalskimi laskami ktre to poszly w tango z kolesiem z dyskoteki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2
Witam jezeli wezmie sie tabletki postinor i po tygodniu bedzie sie kochac z chlopakiem czy mozna zajsc po tej tabletce latwo w ciazy czy jest trudniej?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
tak mogło sie tak stac ze dostalas plamienie (krwawienie) po PD i teraz masz ten normalny okres nic tylko uzbroj sie w cierpliwosci jak sie nie skonczy to zasuwaj biegiem do lekarza. wiesz to normalne ze sa "ciemnoty" ktore tak na to patrza nawet farmaceutki i lekarze przez mysl im chyba nie przechodzi ze mogl byc wypadek z gumka ja tez tak mialam ale na szczescie spotkalam sie z mila obsluga oczywiscie ze mozesz zajsc w ciaze PD sa to silne tabletki hormonalne ktore maja za zadanie nie dopuszczenie do zagniezdzenia sie jajeczka w macicy i zluszczenie blony sluzowej i po plamieniu czy wystapieniu krwawienia normalnie mozesz zajsc w ciaze gdy uprawiasz sex bez zadnego zabezpieczenia i masz dni plodne lepiej uwazaj bo niektorym kobieta PD rozregulowuje cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiaa
właśnie ile trwało u was krwawienie po PD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
około trzech dni i to bardzo niewielkie o dziwnej barwie jakby brązowawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiaa
:/ to fanie sie masz, u mnie 10 dzien mija......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
ja nie mialam plamienia po prostu 5 dni przed terminem okres a pozniej w nastepnym miesiacy co do dnia terminowej miesiaczki okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoNAChwile
aki jest najlepszy samoopalacz? ale zeby skóra była brązowa a nie zołta no i zeby po kąpaniu nie schodził tylko wpijał sie w skóre? wiem z eto nie ten temat ale mi tam nie odpisuja a musz esobie jutro kupic ;/ prosze odpwoiedzcie ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska123
Postinor wzielam pierwszy raz ponad miesiac temu - odczuwalam wtedy tylko zwykly bol brzucha przez gora 3 dni a okres dostalam normalnie. Niestety po miesiacu znow przydarzylo sie to samo;/ (mniej wiecej 2tyg po zakoczeniu okresu) nie bylismy pewni z moim facetem czy sperma nie przedostala sie na zewnatrz - mimo ze gumka byla w 100% cala i nie spadla to jednak znalazlam na zewnatrz "cos" co wygladalo jak sperma - dlatego znow wzielam Postinor. Wzielam go w sobote 30 sierpia ( dosc szybko bo jakies 2 godz po stosunku) i od tamtej pory boli mnie brzuch - codziennie;/ zauwazylam tez po kilku dniach jakies plamienie. Myslalam ze to moze okres ale niestety jeszcze nie... ;/ Jakies sugestie/rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona11
witam chcialam zapytac mam 17 lat wzielam postinor duo po 40 godzinach tydzien po dostalam okresy ,pozniej po 2 tygodniach kochalam sie i chlopakowi pekla gumka i teraz niewiem czy skonczyl we mnie po 5 dniach dostalam okres z opoznieniem 5 dniowym czy moge byc w ciaze czy nie!!!??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
moniska to plamienie to skutki uboczne PD natomiast tobie radze zrobic test i isc do ginekologa nie ma co sie przejmowac skoro pozniej dostalas okres wzielas PD wez pod uwage to ze to silna dawka hormonalna i moze spowodowac rozchwianie cyklu i byc moze dlatego dostalas o 5 dni wczesniej okres niz w terminie jak dla mnie nie jestes w ciazy ale dla spokojnej glowki i nerwow przebadaj sie wtedy bedziesz czula komfort psyhiczny a po co sie zadreczac, a i jeszcze jedna rada skoro uprawiasz juz sex to pomysl o tabletkach antykoncepcyjnych sa rozne typy i sa rozne ceny porozmawiaj z ginekologiem niech ci doradzi, przed pojsciem do lekarza zrob sobie jednak morfologie wczesniej i probe watrobowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noa______
hello :) byłam dzis u ginekologa, bo moje krwawienie po PD trwało juz 12 dni ,gin powiedział że to krwawienie moze i trwać nawet 2 miesiące, przepisał mi tabletki antykonpepcyjne ,dzis mam wziąc dwie , a potem juz normalnie po jednej , okres wtedy mi sie ureguluje i za jakies dwa dni powinno sie skonczyc krwawienie, tyle tylko ze w tym miesiącu nie beda działac przeciw ciązowo .od razu mi ulzyło....radze wam, idzcie z problemami zaraz do gina i bedziecie miały spokoj chociaz,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
dokladnie noa ja tez to powtarzam w kolko od razu po pd jak dostalam krwawienie zjawilam sie u gin z plikiem badan i poprosilam o tabletki mialam rozwiane wszelkie watpliwosci ze jestem w ciazy i jak tam sie ma moj organizm ;) lekarz i badanie to w koncu nie to samo co uspokajanie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeeeeee
witajcie wydaje mi sie ze mam za duzo hormonow meskich... na piersiach rosna mi wloski i strasznie mnie to drażni ;/ chcialam isc do endokrynologa ale wizyte dopiero mam na nowy rok... a ja nie umiem patrzec na te wloski ;/ nie wiecie co moge zrobic zeby je usunac? i jak usunac zeby nie rosły grubsze i ciemniejsze ;(? prosze odpiszcie mi bo juz nie daje rady:(( co jest najlepsze na takie cos? ahaa i jakby endokrynolog przepisal by mi cos na zmniejszenie hormonow meskich to czy te wloski mi wypadna i czy to cos pomoze? ja mam dopiero 17 lat :(( pomozcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
umow sie na prywatna wizyte do endokrynologa co z tego ze zaplacisz im szybciej zaczniesz leczenie tym lepiej nie wiem jak to sie ma ale jakos zadziala musisz miec wyregulowane hormony w organizmie bo pozniej mozesz miec problemy w zajsciem w ciaze jej donoszenie, co do usuniecia to nie ma takiej super metody tylko laser ale zabiegi trzeba powtarzc i sa bardzo drogie co doinnych metod golenie - rosna mocniejsze, empilacja czyli wyrywanie z cebulkami w gabinecie kosmetycznym ale one odrastaja i moga wrastac nie wiem co ci jeszcze poradzic moze na poczatek skontaktujsie z kosmetyczka i niech ona ci doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeeeeeeeee
no a moze byc tak ze te wloski co juz mam one stana sie slabsze gdy bede jesc te tabletki hormonalne i same wypadna ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
nie wiem tylko lekarz ci na to odpowie poza tym to nie ten temat na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaa
Te wloski to chyba raczej maly off topic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
jak bedziesz u lekarza przepisze Ci tabletki na zmniejszenie hormonow meskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia123
Hej dziewczyny. Czy krwawienie po Postinorze daje jakas pewnosc co do nie bycia w ciazy? Czy w trakcie tego krwawienia mozna zrobic test ciazawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
hmmm wiesz teoretycznie wystapienie krwawienia pokazuje ze PD zadzialalo ale jak chcesz miec pewnosc i sie uspokoic to idz do apteki i popros o test ciazowy porozmawiaj z farmaceutka zeby ci dala taki ktorynajszybciej wykrywa ciaze, albo potuptaj do lekarza wtedy bedziesz miala 100% pewnosci. po co sie stresoac. wiesz jak ja dostalam krwawienie to sie uspokoilam i kolejny okres dostalam co do terminu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszePomóżcie
jak rozumiecie to: "bez kultury żyć nie możemy bo byśmy pozarli jedni drugich?" prosze pomożcie bo nie wiem jak mam to napisac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa19
Witam.Wzielam prostinor duo przed czasem nie pamietam dokladnie kiedy.Dostalam okres po 8 dniach po zazyciu tabletki bardzo sie zestresowalam ciąza te ciagle paranoje wiec zrobilam dwa testy ciazowe ktore wyszly negatywne po 30 sekundach minol ponad miesiac od zarzycia tabletki a po miesiacu od zazycia jej dostalam miesiaczki.Czy aby napewno nie jestem w ciązy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
no to chyba oczywiste ze nie jestes no chyba ze uprawialas sex bez zabezpieczenia w miesiacu od polkniecia pd i doszlo do zaplodnienia zrob sobie test albo idz do lekarza i nie szalej niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka_32
Ja posinor zażyłam cztery lata temu ok.12 godz. po a dziś mam piękną trzyletnia córeczkę i w taki sposób zostałam mamą trójki dzieci ,które bardzo kocham .Dziewczynyjeśli nawet nie zadziała ta tabletka to nie koniec świata można nadal żyć i być szczęśliwą .Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
hehe jestes kolejnym przykladem jedna dziewczyna tez sie tu wypowiadala ze mimo bardzo szybkiego zarzycia pd zostala mama a jej pani ginekolog zrobila wielkie oczy i stwierdzila ze ja musialy zaatakowac bardzo silne plemniki hehe natury nie da sie oszukac w koncu nawet w tabletkach antykoncepcyjnych przy przestrzegaiu wszystkich zasad zdarzaja sie niespodzianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×