Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość Magdaaa19
Nie juz od zarzyca Pd nie uprawilam sexu.A musialam zarzyc prostinol poniewaz byla wpadka ;D na wszelki wypadek zrobie jeszcze jeden test.Pd zarzyla rownierz moja przyjaciólka 20 min przed czasem ktory nie zadziałal.Ja po pd dokladnie 8 dni pozniej dostalam okres natomiast pozniej rowno po miesiacu rowniez się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi dziewczyny myslalam ze juz nie bede musiala tu zagladac...;( juz pare razy o tym pisalam ze wzielam escapelle po40hczy jakos kolo tego,ze dostalam 2dniowe krwawienie-ale to ponoc normalne po paru dniach od zazycia tabletki,po3tyg od tego zrobilam test-negatywny,pozniej pare dni przed spodziewanym terminem miesiaczki(9) mialam stosunek z moim chlopakiem zabezpieczony...ale boje sie ze cos poszlo nie tak bo pozniej w po tyg od spodziewanej miesiaczki(17) znow tescik-tez negatywny-na drugo dzien okres czy jak to nazwac bo trwal z4 dni na poczatku byl normalny ale pod koniec drugiego dnia juz slabiutki a zawsze okres trwal u mnie z5-6dni,wiec po4 tyg od tego nastepnego stosunku znow test tez negatywny...ale nie wiem co jest grane bo kolejnej miesiaczki nie bylo w terminie kiedy byla zawsze(9) ani w terminie po zekomym przesunieciu(17);/i nadal NIE MA!!!juz wariuje nie wiem co robic boje sie ze przy kolejnym stosunku ten preejekulat mogl sie jakos dostac na zewnatrz prezerwatywy albo nie wiem co bo juz nie umie sobie tego przetlumaczyc:(((ratujcie co o tym myslicie a moze ktos mial taki przypadek;(dodam ze jestem chora ale nie biore antybiotykow,do tego bola mnie jajniki,piersi i ten sluz ale nic nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
idz na badania do lekarza przestaniesz wariowac. poza tym testy riobione regularnie i negatywne, kolejna sprawa wzielas bardzo silna dawke hormonow i to moze byc dzialanie uboczne ze cykl ci sie rozregulowal ze masz mniej obfite miesiaczki i ze nie dostajesz ich w terninie. zamiast sie denerwowac idz do lekarza i moze niech ci przepisze od razu tabletki antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka_32
dziewczyny , jeśli już kolejny raz żyjecie w niepewności czy nie lepiej pójść do lekarza i się zabezpieczyć i żyć bez stresu o wpadkę po co utrudniać sobie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena 2
dziewczyny czy po tych tabletkach ja sie pojawi miesiaczka to idziecie do gina aby zbadał i wykluczył ciąze a jesli tak to po jakim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa19
U niektorych dziewczyn okres sie kapletnie rozregulowal ja dostam po Pd miesaczki 8 dni pozniej a nastepna miesiaczka pojawila sie po miesiącu to bieganie po testy to lekki stres.Zwlaszcza jak sie jest nerwowym to zle dziala ;p mnie to kosztowalo dwa testy ktore wyszly negatywne.I przy tym wiele stresu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEMKO
Witam serdecznie. Mamy z dziewczyną pewne obawy. Mieliśmy wpadkę jednak w 1,5godz zażyła postinor a po 12 podobno drugą. Postinor jest naprawdę taki gorzki?? było to około 2 tyg temu. Dziewczyna dostała lekkiego krwawienia 3 dni temu i trwało to tylko 2 dni. Chodzi jakaś osowiała, jest nerwowa, mówi że piersi ma nabrzmiałe piersi i boli ją podbrzusze. Co o tym sądzicie?? Czy to mogą być skutki postinoru?? wizytę ma dopiero 6 października. Dziś dam znać jak wyjdzie test. Ale niestety spodziewam się ciąży. Takie przeczucie:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyy
poczytaj posty innych dziewczyn bedziesz wszystko wiedzial, tu kazdy ma taki sam problem a odpowiedz na pewno znajdziesz w innych postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEMKO
czytam i czytam tyle tu stron. pytanie czy zdarzyło się którejś z was że po tak długim czasie wystąpiło krwawienie. Oboje mamy pietra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
PRZEMKO;-) czytala twoja dziewczyna ulotke????to sa wlasnie skutki uboczne PD;bol piersi,zle samopoczucie,i krwawienie.jezeli bylo tkie krotkie to nie byl to okres tylko wlasnie ten skutek uboczny;-)po zazyciu PD.okres moze jej sie spoznic ,albo moze byc za wczesnie...roznie to bywa.ale jednego mozecie byc pewni;szybciutko wziela tabletki i nie jest w ciazy;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
dokladnie sluchaj ja wzielam po 36h bo wczesniej niemialam moliwosci zdobycia recepty po pierwszej tabletce czulam zawroty glowy i tak jakby mnie ktos wsadzil na karuzele i ja wlaczyl po 2 to samo, w ogole nie dostalam plamienia (to miala twoja dziewczyna), a okres 5 dni przed czasem. zwarzywczy ze ona wziela tak szybko na pewno nie jest w ciazy niech sobie zrobi test to ja uspokoi i ukoi nerwy. poza tym PD to bardzo duza dawka hormonalna i moze rozregulowac jej cykl wiec niech sie przygotuje ze moze dostac okres w zupelnie innym terminie niz normalnie. Ps. skoro ma takie a nie inne objawy moze zbliza sie jej okres ja tak mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzfr
podejrzewam u siebie ciąże... robilam test wczoraj ale byl negatywny, jednak to mnie nie uspokaja... okres jakos teraz chyba powinnam dostac, nie pamietam kiedy mialam ostatnio bo nie zapisuje, regularnie tez nie mam bo po pd mi sie troche pomieszalo w organizmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż.
Przemo ja mialam krwawienie po 8 dniach a wzielam pd po 46/48 h czy nawet pozniej i zadzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
nie rpzejmujcie sie moja dziewczyna dostala krwawienia dosyc szybko bo po paru dniach, ale okres po 1,5 miesiąca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietttka
ehh jestem kolejna dziewczyna ktora zazyla postinor :P zazylam postinor 64h po \"niby wpadce\" ( dni plodne, plyn przed wytryskiem w okolicy pochwy ). okres przyszedl w tym dniu w ktorym powinien. potem po tym okresie kilka dni zrobilam test i wyszedl negatywnie. czy moge byc pewna ze nie jestem w ciazy? prosze o odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzfr
tez zadalam pytanie i niech ktos odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietttka
niestety nikt nie odpowiada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemko
Witajcie:) Wczoraj zrobilismy test i wyszedł negatywny. Kolejne potwierdzenie tego że nie jest w ciąży:) Uffff Robilismy PRETEST podobno jeden z bardziej niezawodnych. to był chyba 15 dzień pod akcji z DZIUREXEM. Okres powinna dostac za dwa dni, ciekawe czy się jej spóźni. Niechciałbym żeby znowu zaczęła się denerwować. Pozdrawiam wszystkich, naprawde wiele tu się można nauczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszonka
Witam. W maju brałam Postinor duo, wszystko było ok. Normalny okres w normalnym terminie. W ostatnim cyklu spóźnił mi się 7 dni, teraz czekam na miesiączkę 40 dni i nic. 33 dnia cyklu dostałam dziwnych plamień, trwały one 3 dni i się skończyły. Dodam jeszcze, że cały wrzesień był napiętym miesiącem. Co to może być i co ewentualnie zrobić?? Dziękuję za odpowiedź... Ps. Postanowiłam czekać do poniedziałku na okres, później idę do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
zffr - idz do lekarza skoro po tescie masz watpliwosci i w ogole - wyszedl negatywnie ale po co sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzfr
łatwo powiedziec idz do lekzrza... u mnie lekarz przyjmuje w srody i trzeba sie wczesniej zapisac... nie wiem czemu nie dostalam jeszcze okresu... zadnych objawow ciazy nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
zzfr to nic innego zrobic nie mozesz. bo testy nie zawsze sa poprawne, a inaczej tego nie wykryjesz oprocz ginekologa. najlepiej jak rpzestaniesz sie stresowac. przebywaj duzo w srod znajmoych niemyslo tym relaksuj sie duzo spi bierz relaksujące kąpiele duzo rozmawaij. zapomnij o tym. zobaczysz beda pozytywnbe skutki. a jezeli nie to lekarz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzfr
łatwo powiedziec.. nie byłoby kłopotu gdyby nie to, ze jestem w 2 klasie technikum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
wiesz co piszesz nam tu ciagle latwo powiedziec a gdzie mialas glowe jak sie kochalas i nie zabezpieczalas?? mowisz latwo powiedziec bo jestes w 2 klasie technikum no przepraszam pania bardzo ale skoro stwierdzilas ze doroslas do sexu to ponies tego ewentualne konsekwencje. tyle z wykladu a teraz jesli idzie o PD to bardzo duza dawka hormonalna ktora niektoym dziewczynom rozregulowuje cykl i miesza w organizmie. moze i latwopowiedziec al eidz do lekarza i niech cie nie tylko zbada ale i przepisze tabletki anty, wczesniej przed wizyta zrob morfologie i prube watrobowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzfr
widze ze masz rozumowanie ludzi starej daty.. zero wyrozumiałości.. tak jestem gotowa na sex ale nie na dziecko to sa dwie rozne rzeczy... znaim zajdziesz w ciaze jestes gotowa na sex a nie od razu na dziecko :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
nie nie rozumuje wedlug starej daty ale skoro uwazasz ze jestes gotowa na sex to on si ejednak wiaze z mozliwoscia zajscia w ciaze i powinnas o tym pamietac a nie teraz masz przez chwile zapomnienia badz nieszczesna gumke problemy - mam nadzieje ze chociaz twoj chlopak cie wspiera - powiedzialam ci zrob sobie test i przestan sie w kolko zadreczac a ak nie to marsz do lekarza moze latwo to powiedziec ale jeszcze latwiej zrobic np wczoraj byla sroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
kazdemu mzoe sie cos nie tak przytrafic. ale nastpenym razem pamietaj tabletki gumy i kalendarzyk xD i pamietajcie ... ja wiem ze to duzo wrazen emocji brak kontroli ale odrobina trzezwego spojrzenia te 3 rzeczy i bez obaw all super ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
no dokladnie jak sie bierze tabletki i sie wszystkiego przestrzega nie trzeba innych zabezpieczen chyba ze nie ma sie zaufania do tabletek no to wtedy dla komfortu prezerwatywa i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×