Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość //_
Ja wzięłam Postinor w sobote po południu, drugą tabletkę w nocy. Dziś jest czwartek. Myślałam,że nie będę miała, żadnych odczuwalnych skutków ubocznych, gdyż po zażyciu nie było żadnych obiawów, nic mnie nie bolało i czułam się zupełnie normalnie. Dziś zauważyłam krwawienie :-( Nie wiem ile będzie ono trwało. zaniepokoiło mnie to, ponieważ miałam zacząć brać tabletki antykoncepcyjne przy najbliższym okresie. Teraz nie mam zamiaru ich wziąć. Poczekam na normalny okres. Oby się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia190000
czesc Wam - przyjełam postinor-due dzien po stosunku pekła nam gumka , mój facet nie miał wytrysku no ale jak wszyscy dobrze wiemy ryzyko nadal jest , nie mam żadnych wyraznych obiawów oprócz zmiennych nastrojów co nie dziwi po takiej dawce hormonów .. czy powinnam się martwić ich brakiem ? pytanie numer dwa kiedy będe mieć pewność , że nie jestem w ciąży ? czy po tygodniu test ciążowy da mi 100 % gwarancji ? czy może specjalny test u ginekologa ? ja chyba nie wytrzymam niepewności do następnej miesiączki która ma być za m-c ..Pozdrawiam i proszę o odpowiedz , :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia190000
czesc Wam - przyjełam postinor-due dzien po stosunku pekła nam gumka , mój facet nie miał wytrysku no ale jak wszyscy dobrze wiemy ryzyko nadal jest , nie mam żadnych wyraznych obiawów oprócz zmiennych nastrojów co nie dziwi po takiej dawce hormonów .. czy powinnam się martwić innych brakiem ? pytanie numer dwa kiedy będe mieć pewność , że nie jestem w ciąży ? czy po tygodniu test ciążowy da mi 100 % gwarancji ? czy może specjalny test u ginekologa ? ja chyba nie wytrzymam niepewności do następnej miesiączki która ma być za m-c ..Pozdrawiam i proszę o odpowiedz , :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help me
czesc Wam - przyjełam postinor-due dzien po stosunku pekła nam gumka , mój facet nie miał wytrysku no ale jak wszyscy dobrze wiemy ryzyko nadal jest , nie mam żadnych wyraznych obiawów oprócz zmiennych nastrojów co nie dziwi po takiej dawce hormonów .. czy powinnam się martwić innych brakiem ? pytanie numer dwa kiedy będe mieć pewność , że nie jestem w ciąży ? czy po tygodniu test ciążowy da mi 100 % gwarancji ? czy może specjalny test u ginekologa ? ja chyba nie wytrzymam niepewności do następnej miesiączki która ma być za m-c ..Pozdrawiam i proszę o odpowiedz , :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help Me
czesc Wam - przyjełam postinor-due dzien po stosunku pekła nam gumka , mój facet nie miał wytrysku no ale jak wszyscy dobrze wiemy ryzyko nadal jest , nie mam żadnych wyraznych obiawów oprócz zmiennych nastrojów co nie dziwi po takiej dawce hormonów .. czy powinnam się martwić brakiem innych obiawów ? pytanie numer dwa kiedy będe mieć pewność , że nie jestem w ciąży ? czy po tygodniu test ciążowy da mi 100 % gwarancji ? czy może specjalny test u ginekologa ? ja chyba nie wytrzymam niepewności do następnej miesiączki która ma być za m-c ..Pozdrawiam i proszę o odpowiedz , :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm
ja wzielam postinor duo w czwartek!po 6 dniach dostalam krwawienie a okres mam miec dopiero ok.28 sierpnia!wiec nie wiem skad to krwawienie! jest coraz mocniejsze!no ale coz! zachcialo mi sie porzyjemnosci bez pomyslenia o konsekwencjach to teraz musze jakos to przetrzymac! to bardzo duza dawka chormonu dla mlodoego organizumu wiec sie niedziwie z e wszystko ise rozregulowalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile potrwa
po 4 dniach po przyjęciu tabletek zaczełam krwawić ... dziewczyny ile trwało u was krwawienie ? nie chodzi mi o okes naturalny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi.anna
krwawienie po postinorze trwalo przynajmniej u mnie jakies 3 dni. zadnych ubocznych atrakcji. no moze poza tym, ze jak jechalam do lekarza to naczytalam sie o ciazy i mialam wszystkie mozliwe objawy, a moj chlopak autorytarnie stwierdzil, ze postinor i tak nie dziala. wiec mialam stresa. dziala, dziewczyny, ale lepiej niebawic sie w kalkulatorki. aha: i od tego krwawienia po postinorze nie mozna brac pigulek, bo jest ono wynikiem naglego zluszczenia sie blony - do tego celu bierze sie te pigulki. krwawienie miesieczne nastapilo u mnie niecale 3 tygodnie pozniej, tzn. tydzien po terminie w jakim mialo nastapic normalnie, bez dodatkowej dawki hormonow. i dopiero od tego krwawienia mozna przyjmowac antykoncepcje hormonalna ja lapalam paranoje, ze jestem w ciazy i ze moje pierwsze dziecko jade usunac, ale lekarz wytlumaczyl spokojnie mnie i mojemu chlopakowi, ze do zaplodnienia nie dochodzi ot tak, hop siup i juz, a hmmm... plemniczki maja do przebycia dluuuuuga droge... co nas dziewczyny moze tylko cieszyc, bo mamy 72 godziny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny postinor nie jest srodkiem poronnym!!! zanim bedziecie wypisywac takie glupoty poczytajcie troche!!! wracajac do tematu,ja sie po nim czulam dobrze,zadnych dolegliwosci ubocznych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecej
na poczatku było wszystko ok. ale dziac sie zaczeło gdzies po pol roku od zazycia tego swinstwa (teraz wole zdecydowanie ciążę) -zaczełam miec problemy ze zbednym owłosieniem...na twarzy!!!!!!!!!!! włosków przybywa z miesiaca na miesiac i jak tak dalej pojdzie to zaczne sie golic!!! a pozatym mam teraz coraz wiecej bezowulacyjnych cykli i bardzo sie martwie o to czy w przyszłosci bede zdolna miec dzieci..:( czy ktoras z Was miała ma podobne skutki uboczne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecej
na poczatku było wszystko ok. ale dziac sie zaczeło gdzies po pol roku od zazycia tego swinstwa (teraz wole zdecydowanie ciążę) -zaczełam miec problemy ze zbednym owłosieniem...na twarzy (i nie tylko na twarzy) !!!!!!!!!!! włosków przybywa z miesiaca na miesiac i jak tak dalej pojdzie to zaczne sie golic!!! a pozatym mam teraz coraz wiecej bezowulacyjnych cykli i bardzo sie martwie o to czy w przyszłosci bede zdolna miec dzieci..:( czy ktoras z Was miała ma podobne skutki uboczne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M........
Witam dziewczynki!! Ja po postinorze miałam jedynie wysyp na twarzy, plecach i dekolcie!! Takie gule pod skórą!! Czoło wyglądało jak olbrzymie cellulitis :) od tych gulek..... i bolały przy dotykaniu.... I tylko to, kiedyś jak byłam młodsza to też miałam wszystkie objawy ciąży :) ale to wynik stresu a nie Postinoru. Co 15 min chodziłam siusiu, w brzuchu mi się cuś ruszało i wszystko co wyczytałam w gazecie jako objawy to uświadamiałam sobie że mam :) Hehe teraz się z tego śmieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam krwawienia i jak narazie trwa 5 dni i niewiem co dalej bo okres mi sie skonczył 1,5 tygodnia temu a 5 dni temu zazyłam postinor i znowu dostałam okres (chyba to okres) niewiem co jest grane:( bo okres powinnam dostac za 3 tygodnie dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swanky
to jest krwawienie po postinorze, nie jest to jeszcze miesiączka która powinna przyjsc w oczekiwanym terminie, moj ginekolog mowil ze to normalny objaw , tez tak mialam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gush-gush
Pierwszy raz wzięłam pierwszą tabletkę Postinoru tydzień temu we czwartek (13.04.) po kilkunastu godzinach od stosunku, drugą dokładnie po 12 godzinach. Był to 10 dzień cyklu. Niestety znowu się zdarzyło z poniedziałku na wtorek (14 dzień cyklu) wzięłam w środę kolejną tabletkę po ok. 9 godz. kolejną (już we czwartek rano). W piątek wieczorem nie mogłam się ruszyć z łóżka. Co tylko chciałam podnieść głowę dostawałam strasznych zawrotów głowy i mdłości. Spałam i spałam, a jak wstawałam to znowu chciałam iść spać. Teraz jestem trochę osłabiona, mam ciągle zmęczone oczy, parę wyprysków na twarzy, ból brzucha i jajników... Okropny ten postinor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magrys
Witam, postinor przyjęłam w drugiej dobie po 6 dniach dostałam krwawienia, myślałam, że to okres ale wynika z tego że nie w dodatku bolą mnie piersi. Krwawienie trwa już 14 dzień i bardzo się boję, że narobiłam sobie jakiejś biedy. Idę w poniedziałek do ginekologa ale już dziś żałuję,że go przyjęłam. Przeczytałam wiele postówna ten temat szukając pocieszenia ale nie znalazłam podobnego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestryna 20
ja mialam tak samo jak Ty! to jest świństwo! mam nadzieje ze nie bede musiala juz go brac! mialam krwawienie okolo 14 dni! brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jingo
A czy w czasie miesiączki, wargi waginy są takie troszkę bardziej twarde niż normalnie? Czy tylko w czasie ciąży tak jest? Ale stosowałam tabletki więc? I mam obfity okres. Odpowiedzcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magrys
nie wiem jakie są wargi w czasie miesiączki ajakie w ciąży wiem jedo w ciąży mają siny kolor i to jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaaaa
dziewczyny prosze Was o pomoc.....mam 17 lat i nie chce byc mama!! postinor wzielam po ok 15h i bardzo sie boje (ze strachu mialam chyba wszystkie objawy, ale nie mialam krwawienia!!!! czy to zle?? od zazycia tabletki minelo 6dni....troche dzisiaj pobolewa mnie brzuch.....tak sie boje.....blagam pomozcie mi!!!! bardzo teraz potrzebuje pomocy....pewnosci.....a kiedy mozna test ciazowy zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym postinorem to zalezy od organizmu WSZYSTKIE DOLEGLIWOŚCI JAK BÓLE BRZUCHA KRWAWIENIE PO DNIU, DWÓCH TO SKUTKI UBOCZNE - NIE MUSZĄ WYSTEPOWAĆ Ginekolog przepisujac mi postinor uprzedził mnie ze jesli wystąpią jakies skutki uboczne (krwawienie bóle głowy rozlegulowanie okresu) to coś jest nie hallo z organizmem nie chodzi moze o ciaże ale warto sie przebadać (jakies ogólne podstawowe badania) bo cos sie moze zlego dziać Mnie nic nie bolało nic nie krwawiłam okres w terminie, byłam u ginekologa i powiedział ze mam szczescie bo mam silny organizm dlatego tak postinor bez skutkow ubocznych mi przeszedł Dodam jeszcze ze są przypadki kiedy dziewczynom okres spóźniał się po postinorze nawet o 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaa
nie wiem czy ktos to czyta w ogole ale dzisiaj tez dostalam tego krawienia....boje.....ni obchodzi mnie czy cos jest nie tak z moim zdrowiem....ja chce wiedziec czy to znaczy ze nie jestem w ciazy, czy tabletki pomogly?? boje sie bardzo......bardzo.....pomozcie dziewczyny....samie wiecie jaki to stres.....jak cos to prosze o e-maila.......z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrowionka1
ja miałam "wpadkę" w 7 dniu cyklu. Postinor wzięłam po 12godz. i drugą po następnych 12g. Teraz jest już 34 dzień cyklu i miesiączka nadal nie wystąpiła, żadnego krwawienia po zażyciu tabletek też nie miałam. Od czasu przyjęcia tabletek bardzo bolą mnie piersi, inne opisywane objawy (ból brzucha, rozbicie, senność itp.) też wystąpiły. Czy to normalne że okres może się spóźnić? Ile dni można spokojnie czekać? A może zrobić test... Może któs odpowie na moje pytania. Nie ukrywam, że strasznie się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej heeej
ja brałam nie postinor, ale nowszy preparat eccapelle, który bierze sie w dawce jednorazowej, już 42 dzien nie mam okresu, a od kilku dni czuje się jakby maiła lada dzień dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrowionka1
ja też tak się czuję, jakbym miała zaraz dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja brałam postionr 14 godzin po zdarzeniu. Po 6-7 dniach dostałam okres-10 dni przed terminem. Dokładnie po 28 dniach od tego krwawienia dostałam kolejny okres. Nigdy więcej takiego stresu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol3ka
eloo. postinor wzielam 33 godz.'' po'', 3 dni temu. kiedy powinnam zaczac krwawic? czy wogole musi pojawic sie krwawienie? blagam o szybka odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol3ka
"hej hej heeej" a moze ty jestes w ciazy. nie zycze ci tego narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olfciaczek88
wzielam postinol duo 5 dni temu po wpadce z moim chlopakiem... zazylam lek dla pewnosci. okres mialam dostac po 4 dniach po wpadce i nie dostalam okresu. czy to normalne? w dodatku boli mnie brzuch, masakra ale sie dygam, nei wiem co mam robic...prosze pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mighto
ja brałam postinor po 36 h wczoraj jedną tabletke ..dzisiaj rano druga.. źle sie czuje..ból głowy i drętwieją mi ręce..zobaczymy co będzie dalej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×