Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anastazja 88

Ślub od pierwszego wejrzenia

Polecane posty

Ale fajna z Ciebie dziewczyna !  Szkoda ze te nasze rolki nie moga byc w realu. Wysylam ci serduszko . Jak to qwa zrobic  😮

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oglądam reality-show i zastanawiam się nad tym czy każdy się tam może dostać.  Z drugiej strony - chyba by mnie sparaliżowało w dniu ślubu z obcą osobą.  A jak widzę - to te pary tak ciekawie dobierają tzn Pannę młodą i Pana Młodego 😁 rodziny takie zgrane.  Taki luźny temat - zdecydowalibyście się w ciemno ? Coś , z kimś ? . Nagle ? Wow i nie widząc na oczy swego wybranka / wybranki na oczy.  

Są ludzie odważni. 😃

Przecież takie programy to ściema totalna. Scenariusz jest napisany wcześniej i każdy gra według tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestesmy po slubie  14 lat ( maj )  intensywnie ,ale qwa spokojnie.  wiesz co jest fajne ? maz wpada do lazienki zeby na mnie popatrzec  😉 

Jakbym nie był przed chwilą sprawdzić, że mój Hegemon nie śpi to byłbym święcie przekonany, że to o mnie mowa 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież takie programy to ściema totalna. Scenariusz jest napisany wcześniej i każdy gra według tego.

Oczywiście że wiem.  Że pod każde reality-show jest scenariusz ale czemu jednostki jak Rolnik szuka żony czy inne przetrwały ? 😏 Otóż w takim reality show muszą być emocje . Zostawiają Cie jakby na bezludnej wyspie i całej doby rozmów nie pokażą a ludzie się polubią i stwierdza że chcą by ta publika się już skończyła.  Dlatego są ludzie dla których ta przygoda która miała być - skończyła się rodzina bądź związkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Randka w ciemno? Czemu nie ale ślub nie. Ten program to przykry żart z instytucji małżeństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×