Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Walker784

Wyzwanie: automatyczna myjnia samochodowa

Polecane posty

Witam, dziewczyny. Mam do was pytanie. Mam nadzieję,że otrzymam od was właściwe odpowiedzi. 

Czy któraś z was byłaby chętna wziąć kąpiel w automatycznej myjni samochodowej z dużymi, obrotowymi szczotkami w kostiumie kąpielowym lub topless w ramach mojego wyzwania? Jeżeli jesteście tym zainteresowane, piszcie śmiało. Nie ma się czego wstydzić. Poniżej podaję wam mego maila. Tylko KULTURALNE, MIŁE, GRZECZNE WYPOWIEDZI są mile widziane. Czekam i pozdrawiam was serdecznie. 

Walker z Polski

Narazie. 

seba4300@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie juz sie pytales. Jestem w jednoosobowej kolejce gotowa na wejscie w te obrotowe szczoty. Potrzebuje tez polerki do zebow, bo sa czarne, dlugie, krecone I wolaja o pomste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Panie juz sie pytales. Jestem w jednoosobowej kolejce gotowa na wejscie w te obrotowe szczoty. Potrzebuje tez polerki do zebow, bo sa czarne, dlugie, krecone I wolaja o pomste. 

Ja też bardzo chciałbym pójść do automatycznej myjni samochodowej z dużymi obrotowymi szczotkami żeby mogły mnie porządnie wyszorować, całe moje ciało. Nie myłem się od kilku miesięcy i też jestem w kolejce razem z tobą. Może oboje spróbujemy się umyć w myjni bo jestem strasznie brudny wszystko mnie swędzi. Potrzebuję natychmiastowej kąpieli automatycznej. To jak? Zabierzesz mnie ze sobą? Daj znać. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×