Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kora93

Zakaz wychodzenia z domu ktoś coś wie ?

Polecane posty

Co do nowego zakazu wychodzenia z domu. Mam pytanie czy mogę spotkać się z moim partnerem ? Mieszkamy od siebie 50 km i widujemy sie co weekendy. I teraz raczej jechać do niego nie moge ? Dodam, ze ja pracuje w małym sklepie spożywczym osiedlowym on pracuje w Internecie wiec z domu nie wychodzi przez ostatni czas jak jechalam do niego to robiłam juz zakupy podczas pracy żeby on dodatkowo nie musiał wychodzić z domu. Wystraczy, że ja mam kontakt z ludźmi. Proszę bez hejtu typu " nie rozumiesz co to znaczy zostać w domu " po prostu chce sie dowiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do więzienia nikt cię nie zamknie jeśli go odwiedzisz ale rozsądniej by było gdybyście się teraz nie spotykali. Ty jesteś narażona przez pracę i mogłabyś go zarazić jeśli już coś złapałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony ja się w robocie spotykam z bardzo wieloma ludzmi, którzy z kolei mieli kontakt z wieloma innymi ludzmi, gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z najbliższymi można sie spotykać, można też we dwoje wyjść na spacer w odludne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w obecnej sytuacji możemy pojechać odwiedzić teściowa (ona i my siedzimy cały czas w domu od 1,5tyg)? Czy jest możliwość że np policja moze nas zatrzymać do kontroli i wystawić mandat za bezpodstawne wyjście z domu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy w obecnej sytuacji możemy pojechać odwiedzić teściowa (ona i my siedzimy cały czas w domu od 1,5tyg)? Czy jest możliwość że np policja moze nas zatrzymać do kontroli i wystawić mandat za bezpodstawne wyjście z domu? 

Możesz pojechać i np. zostawić jej zakupy pod drzwiami, ale nie powinniście się nawzajem odwiedzać (np. herbatka i pogaduszki). Gdy zatrzyma was policja to trzeba "udowodnić", że wyszłaś z domu bo musiałaś, a pomoc osobie z rodziny np. poprzez zrobienie i dostarczenie zakupów jest dozwolone 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy w obecnej sytuacji możemy pojechać odwiedzić teściowa (ona i my siedzimy cały czas w domu od 1,5tyg)? Czy jest możliwość że np policja moze nas zatrzymać do kontroli i wystawić mandat za bezpodstawne wyjście z domu? 

To już nie chodzi o mandat, ale o zdrowy rozsądek. Ja swoich rodziców już prawie 3 tygodnie nie widziałam, ale nie jeździmy się odwiedzać, bo to po prostu nieodpowiedzialne narażać się. Każdy chodzi tylko do sklepu co parę dni i tyle. Liczę, że jeszcze kilka tygodni będziemy musieli się przemęczyć bez odwiedzin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×