Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Amore

Dlaczego serce wali mi jak

Polecane posty

Gdybym akurat   był złośliwy to bym powiedział, że szukasz  jelenia, łatwego w manipulacji  i udowodnłbym ci to gdybyś akurat miała mózg

Kolejny przykład męskiej cipy z paranoja która każe mu wierzyć ze każda baba szuka męskiej peezdy. Jesteście bezpieczni bo żadna takiego czegoś nie zechce na dłuższe życie. Chyba ze jakaś sierotka Marysia z Pcimia dla której sam fakt posiadania jakichkolwiek jaj to nobilitacja na prowincji. 

Napisano (edytowany)

To po co ci facet?

Temat nie dotyczy tego czy potrzebuje faceta.

Edytowano przez Amore

Bezpiecznie w jakim aspekcie? 

Jeśli wy nie wiecie takich rzeczy to po co się za kobiety bierzecie? 

Gdybym akurat   był złośliwy to bym powiedział, że szukasz  jelenia, łatwego w manipulacji  i udowodnłbym ci to gdybyś akurat miała mózg

Nie rusza mnie to, na marginesie nie manipuluję ludźmi.

Jeśli wy nie wiecie takich rzeczy to po co się za kobiety bierzecie? 

Oj po co te nerwy. Kobiety zawsze liczą że się domyslimy a tym czasem to słowo to wielka niewiadomą dla większości. Możemy je zapewniać nieświadomie 

Oj po co te nerwy. Kobiety zawsze liczą że się domyslimy a tym czasem to słowo to wielka niewiadomą dla większości. Możemy je zapewniać nieświadomie 

Jakie nerwy? Jestem spokojna. Jeśli bez słów się nie potrafisz dogadać to już w ogóle nie wiem po co ci kobieta na stałe.  

Kolejny przykład męskiej cipy z paranoja która każe mu wierzyć ze każda baba szuka męskiej peezdy. Jesteście bezpieczni bo żadna takiego czegoś nie zechce na dłuższe życie. Chyba ze jakaś sierotka Marysia z Pcimia dla której sam fakt posiadania jakichkolwiek jaj to nobilitacja na prowincji. 

Zrób se  zrzut ekranu  i jedź z  nim na wykłady   do sorbony.

Nara

Kup se k o o r f a   wskażnik laserowy  i na przykładzie  udowadniaj dowolnej  publiczności  swoje racje w nadziei na to, że dokopią  każdemu kogo wskażesz palcem.

Zrób se  zrzut ekranu  i jedź z  nim na wykłady   do sorbony.

Nara

Nie mam takich ambicji. Zrzut kloca mogę zrobić. Wystarczy mi tytuł profesora zwyczajnego wykładającego na kafe. Zawsze jakiś ślad w netoprzestrzeni zostanie gdy zdechnę. A to może stać się już niedługo. Czasy niepewne. Korzystaj póki możesz z mądrości starej kobiety. 

Jak mnie najdzie ochota  i potrzeba to będę męską  c i p ą, żeńską c i p ą   a   nawet   c i p ą  wszechczasów   i  c h o o ja   mi zrobisz.

Kup se k o o r f a   wskażnik laserowy  i na przykładzie  udowadniaj dowolnej  publiczności  swoje racje w nadziei na to, że dokopią  każdemu kogo wskażesz palcem.

Po co te nerwy? Leżącego nie kopie. Co najwyżej dobijam szpikulcem lub szczotka na długim kiju. Lasery mam w oczach. 

Jak mnie najdzie ochota  i potrzeba to będę męską  c i p ą, żeńską c i p ą   a   nawet   c i p ą  wszechczasów   i  c h o o ja   mi zrobisz.

Sprdalaj rasisto 

Nie mam takich ambicji. Zrzut kloca mogę zrobić. Wystarczy mi tytuł profesora zwyczajnego wykładającego na kafe. Zawsze jakiś ślad w netoprzestrzeni zostanie gdy zdechnę. A to może stać się już niedługo. Czasy niepewne. Korzystaj póki możesz z mądrości starej kobiety. 

W doope se wsadż swoje mądrości  może  ci sie  uda uśmiechnąć chociaż raz dziennie

Sprdalaj rasisto 

Widać, że ci brakuje murzyńskiego  badonga

Widać, że ci brakuje murzyńskiego  badonga

Wstawiałbym pewne zdjęcie obrazujące sposób myślenia facetów. Mianowicie smutna wkoorwiona wesoła i zabawna nieśmiała z bolącą głowa zawsze z powodu braku kootasa. Skoro pytong załatwia wszystkie bolączki świat dlaczego sam sobie nie zafundujesz jakiegoś pena w dupci?

Masz tam gdzieś  pod ręka  ekipe tvn 24?

To ich dawaj.

Udziele im    wywiadu wszechczasów.

Godzinę temu Ci doradzałam.  Teraz sama winko po tak długim czasie pije i słucham Avril i wyje 😭 Głowa do góry ! Słuchamy razem jak nie szpisz ? 

Jak ich zaczne n a p i e r d a l a ć   to   moment  załapią co jest ważne w życiu

Może dlatego, że  mam świat w doopie?

To takie....Very emo. Skoro masz w dupie  cały świat to na Chój sie spinasz i kootasa mi na chama wciskasz w pysk jako lek na uśmiech? Bo jestem kosmitka? 

Hahaha o nieeeee 😅 internety dziś nie dla mnie 

Internet   sie skończył  razem z   tetrisem

To sie zdarza.

Tak ? Bardzo przepraszam.  Cofłam myślałam że jestem w tym temacie.  A tutaj mi pokazuje że Twe serce bije dla kogoś.  Przepraszam . 

A moje serce  w zamierzeniu  natury   bije  przede wszystkim dla mnie

Chociaz domyślam się, że to może   budzić  kontrowersje    pewnych społecznie zaangazowanych jednostek, które uważają, że moje serce to ich własność.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się