Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Brudasek

Jutro maja byc kolejne restrykcje :(

Polecane posty

Podobno zakaz wychodzenia dalej niz 200 m, oprócz sklepu i apteki...  😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:classic_biggrin: to do 200 metró w te prozdrowotne spacerki zalecance wiernym obywatelom przez pana ministra? co jeśli ktoś zabłądzi do domu z takiej dali i go odstrzelą?

ktoś coś o jakichś strajkach? ja wiem tylko że jutro w Warszawie ma coś być organizowane przez przedsiębiorców. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co robi kur;;e;wski totalitarny rząd? ktoś wie? podstawa podstaw

WYWOŁYWANIE POCZUCIA WINY poprzez SZCZUCIE jednych obywateli na innych. 

nie sąd Cię skaże, lecz sąsiad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle ?

To nic sie nie zmieni. Słabe te obostrzenia. Tak jakby nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tylko tyle ?

To nic sie nie zmieni. Słabe te obostrzenia. Tak jakby nic

😄 a co ma się zmienić i w którym kierunku, bo napisałeś tak tajemniczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

daj linka gdzie to jest napisane

gazeta wyborcza 

ale moze az tak zle nie będzie? Rząd rozwaza na pewno te rzeczy, ale moze sie zdecyduja na to pózniej, bo te 200 metrów to ostro. Pewnie raczej chociaz kilometr. Na pewno zwieksza kontrole przestrzegania - to juz oficjalnie zapowiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze bo głupie ludzie dalej nic nie robią sobie z wirusa, więc trzeba ich pilnować. A liczba zakażeń poki co rośnie, gdyby nie ograniczenia, to szybko byłoby jak we Włoszech bo widać, że Polacy wcale nie są bardziej odpowiedzialni. tzn. może niektórzy są, ale niektórzy widać, że kompletnie olewają epidemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale żeście siknęli z tym 200 metrów. 

jak pociągniesz Matiemu to Ci dorzuci jeszcze stówę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jak pociągniesz Matiemu to Ci dorzuci jeszcze stówę

Masz jakiś problem? To pisz konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

😘 jeśli je;b;;eiesz tą pzrpr równie mocno jak ja, to nie

Uważaj Tygrysie co piszesz, bo się prosisz o bana. Wypowiadasz się we wszystkich wirusowych tematach i już ci nerwy puszczają. Swoje obawy i spostrzeżenia można wyrażać bez przekleństw. Zalecam filiżankę meliski i ciasteczko na podniesienie cukru we krwi. Chyba, że pościsz.

Jesteś fryzjerką, że się dziś tak bulwersujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uważaj Tygrysie co piszesz, bo się prosisz o bana. Wypowiadasz się we wszystkich wirusowych tematach i już ci nerwy puszczają. Swoje obawy i spostrzeżenia można wyrażać bez przekleństw. Zalecam filiżankę meliski i ciasteczko na podniesienie cukru we krwi. Chyba, że pościsz.

Jesteś fryzjerką, że się dziś tak bulwersujesz?

o kurfa XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak siedzenie w domu caly czas, to nie wirus wykonczy a zawal serca, bo brak ruchu i swiezego powietrza jest bardzo zabojcze dla zdrowia

#zostań w domu nie spiskuj nie morduj ciągnij pinćset módl się o Tarczę, będzie dobrze. szpitale są bardzo dobrze zaopatrzone, a Polska była gotowa na wirusa zanim on powstał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

😄 na szczęście tacy ludzi jak Ty nie zagłosują na pis, na logikę srasz przed grypką, a pewnie nie masz pow. 60 r. ż. = wypi;er;;d;alasz. więc Twoje pisanie głupot nic realnie nie zmieni

Akurat za Pisem nie jestem i nie będę, ale ograniczenia były uważam konieczne i jakakolwiek partia by rządziła, to musiałyby zostać wprowadzone.

I nie wiem czy słyszałaś, ale o wiele młodsi niż 60 lat na to chorują, sama mam 28 i owszem boje się, uważam że głupi się nie boją.
I nie chodzi o to żeby siać panikę, że wirus wybije całą ludzkość, czy zostanie z nami na lata, ale im szybciej się odizolujemy jak Chnczycy np. tym szybciej się to skończy, taka prawda.

Serio ludzie nie rozumieją, że to konieczność, a nie wymysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tak, najlepiej zostac w domu, ogladac calymi dniami telewizje...

niech mi rzad kupi komputer za 5000zl, do tego world of warcraft i prepaid na 3 miesiace to chetnie zostane w domu

aha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem czy słyszałaś, ale o wiele młodsi niż 60 lat na to chorują, sama mam 28 i owszem boje się, uważam że głupi się nie boją.
x

słyszałam, również w poprzednich latach. znam również osoby chore na nowotwór. co ja się tam znam, ale one jakoś nie mają specjalnych wejściówek na wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 I nie chodzi o to żeby siać panikę, że wirus wybije całą ludzkość, czy zostanie z nami na lata, ale im szybciej się odizolujemy jak Chnczycy np. tym szybciej się to skończy, taka prawda.

x

eeee wirus ZOSTANIE z nami na lata. nie miałaś biologii? 

zróbmy wszystko jak Chińczycy, błagam, zacznijmy od gospodarki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio ludzie nie rozumieją, że to konieczność, a nie wymysł?

x

przepraszam, że nie wystawiam mózgu na gang bang. no przepraszam, wolę klasycznie. wybaczysz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tak, najlepiej zostac w domu, ogladac calymi dniami telewizje...

Wiesz samej bardzo szkoda mi wiosny, bo uwielbiam tą porę roku, ale niestety jak byśmy wychodzili jak wcześniej to byłaby masakra niedługo.

Poza tym- inteligentni ludzie się nie nudzą. Ja zresztą wychodzę na spacery, ale tam gdzie nie ma ludzi np. w weekend byliśmy z moim facetem w lesie na spacerze. A tak to w domu można czytać książki, uczyć się języków, ćwiczyć Chodakowską, robić zdrowe potrawy, uczyć się czegoś przez neta, nie tylko ogląda tv.

Sama nie lubię siedzieć wiosną w domu, ale wychodzę rzadziej bo zdrowy rozsądek wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Serio ludzie nie rozumieją, że to konieczność, a nie wymysł?

x

przepraszam, że nie wystawiam mózgu na gang bang. no przepraszam, wolę klasycznie. wybaczysz mi?

Jak wolisz klasycznie to wszystko jasne, z klasą też trzeba umieć chorować i umierać, a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak wolisz klasycznie to wszystko jasne, z klasą też trzeba umieć chorować i umierać, a co

już nie wyjdziesz na spacer, nie rozumiesz tego? nie wrócisz do pracy. i nie będziesz miała co żreć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

już nie wyjdziesz na spacer, nie rozumiesz tego? nie wrócisz do pracy. i nie będziesz miała co żreć. 

Nie ma zakazu wychodzenia na spacer po pierwsze, a po drugie to tylko Twoje zdanie, moje jest inne. Kto ma troche oszczędności ten da sobie radę, życie od pierwszego do pierwszego niestety mści się w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W miescie tez nie ma ludzi...

A w niedziele gdy samochodow zero, ludzi zero, slonce swieci i swieze powietrze to baby w oknach siedza i wyjsc nie moga hahah... Domowe wiezienie na czas kwarantanny xD

cieszę się, że to zaczyna śmieszyć. to kolejne etapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie ma zakazu wychodzenia na spacer po pierwsze, a po drugie to tylko Twoje zdanie, moje jest inne. Kto ma troche oszczędności ten da sobie radę, życie od pierwszego do pierwszego niestety mści się w takich sytuacjach

do 200 metrów. parki itd. zamknięte. 

nie, to nie moje zdanie. na razie podałam Ci fakty biologiczne, polityczne i ekonomiczne. 

nie, nie da sobie gospodarka to naczynia połączone. więc skończ się cieszyć, że sąsiadowi się nie wiedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

do 200 metrów. parki itd. zamknięte. 

nie, to nie moje zdanie. na razie podałam Ci fakty biologiczne, polityczne i ekonomiczne. 

nie, nie da sobie gospodarka to naczynia połączone. więc skończ się cieszyć, że sąsiadowi się nie wiedzie. 

To 200 m, to akurat plotka była z wczoraj, a nie fakt. Poczytaj dokładniej nowe restrykcje, a potem się wypowiadaj. Nie ma nic o odległości jaką można sie przemieszczać, a nawet mozna jeździc autobusami jesli połowa miejsc jest wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 a nawet mozna jeździc autobusami jesli połowa miejsc jest wolna

o fuck, ze 20 osób się wtryni. co już udowadnia, że nie chodzi na walkę z wirusem, tylko zakaz zgromadzeń, żebyśmy nie mogli protestować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie, nie da sobie gospodarka to naczynia połączone. więc skończ się cieszyć, że sąsiadowi się nie wiedzie. 

Tak i każdy na tym ucierpi w jakis sposób, tylko ci rozsądniejsi z oszczędnościami łagodniej, a ci co zyli od pierwszego do pierwszego znacznie gorzej.

Ale to nieuniknione bo gdybyśmy teraz olewali epidemię, to za kilka miesięcy byłob gorzej jak teraz we Włoszech, albo gorzej niż było w Wuhan.

Ten wirus to nie jest wymysł polskich polityków- choć pisu nie lubie, ale to trzeba przyznać- ale dotyczy całego świata.

Edytowano przez Angel Sue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×