Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

czy ktoś to podlicza? liczba zarażonych + zgonów + wyleczonych

Polecane posty

ministerstwo powiedziało, że nie będą podliczać wyleczonych. może warto każdego dnia zapisywać ile podali i na tej bazie wyliczyć procentowo śmiertelność. coś mi się wydaje, że będzie im się opłacał szwindel 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się teraz w sumie wydaje że ten virus to nie jest świerza sprawa tylko u nas w Europie grasował już od co najmniej dwóch lat.. bo miałem te same objawy dokładnie dwa lata temu też straciłem węch i smak na około półtora do dwóch tygodni.. i miałem powikłania grypy.. ale chory byłem miesiąc. Bez jaj że przy grypie tak dluy trwa.. no i odrazu po tejniby grypie duszność i chore oskrzela objawy astmy!. Teraz dopiero tak se o tym myślę i pasuję... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mi się teraz w sumie wydaje że ten virus to nie jest świerza sprawa tylko u nas w Europie grasował już od co najmniej dwóch lat.. bo miałem te same objawy dokładnie dwa lata temu też straciłem węch i smak na około półtora do dwóch tygodni.. i miałem powikłania grypy.. ale chory byłem miesiąc. Bez jaj że przy grypie tak dluy trwa.. no i odrazu po tejniby grypie duszność i chore oskrzela objawy astmy!. Teraz dopiero tak se o tym myślę i pasuję... 

utrata węchu i smaku to objaw problemu z zatokami. 

biedaczek:( 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×