Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lila12345

Pytanie do kobiet które miały planowane CC

Polecane posty

Mam zaplanowany termin porodu na 20 kwietnia lecz pani ginekolog kazała mi się zgłosić do szpitala dzień przed terminem na badania, tylko teraz nie wiem czy dzień przed mam się zgłosić i już zostać w szpitalu czy to ma być tylko wizyta ustalenia tego jak to będzie przebiegać i badań. Bo skoro mam termin na 20 to chyba tego dnia powinna się zgłosić do szpitala już na stałe a nie dzień przed bo po co mam spędzić noc w szpitalu przed cc ? Jak to jest ? Bo zapomniałam zapytać o to ginekologa i teraz już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak, ze albo ide z kompletem badań i tną albo zgłaszam się na oddział robią badania k następnego dnia tną. Wybrałam pierwsza opcje. Na IP byłam o 7, 8:55 córka na świecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U mnie było tak, ze albo ide z kompletem badań i tną albo zgłaszam się na oddział robią badania k następnego dnia tną. Wybrałam pierwsza opcje. Na IP byłam o 7, 8:55 córka na świecie. 

Ja nie mam żadnych badań porobionych dlatego pani ginekolog kazała mi przyjąć dzień przed do lekarza prowadzącego z tym że nie wiem czy mam odrazu wziąć ze sobą rzeczy czy tylko porobi badania i każe przyjąć następnego dnia na poród. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja musialam przyjechać dzien wczesniej, spędziłam noc na oddziale ginekologicznym i rano mialam cc. Nie mialam robionych zadnych badań (tylko ktg, usg). Po prostu takie procedury chyba mial szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja musialam przyjechać dzien wczesniej, spędziłam noc na oddziale ginekologicznym i rano mialam cc. Nie mialam robionych zadnych badań (tylko ktg, usg). Po prostu takie procedury chyba mial szpital

A ile dni spędziłaś w szpitalu od tego pierwszego dnia pobytu w szpitalu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja CC mam jutro. Do szpitala przyjęli mnie dzisiaj. Miałam zrobione wszystkie badania tzn USG, ktg i badanie ginekologiczne. A CC jutro rano. Ale wiem ze możesz się umówić wcześniej na CC w konkretny dzień i na konkretną godzinę i wtedy przychodzisz i ci robią od ręki. Oczywiście trzeba już ze sobą wszystko zabrać bo później zostajesz na oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robili wam żadnych badań krwi przed zbiegiem???

Jak chciałam przyjść tylko na CC musiałam mieć zrobioną morfologię, krzepliwość, poziom elektrolitów i coś tam jeszcze, ale nie pamiętam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie to dziwi że nie robili. Może jeszcze zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień przed cc miałam robiony komplet badań, wywiad z anestezjologiem, chyba od 18 nie mogłam jeść, a od 22 pić. Zabieg był planowany na 9 rano, ale wpadło coś pilnego i czekałam do 13. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ile dni spędziłaś w szpitalu od tego pierwszego dnia pobytu w szpitalu ? 

Ja tydzień bo dziecko miało infekcje i byl problem z wagą. Ale dziewczyny po cc wychodziły chyba w 3 dobie po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja musialam dzien predzej w poludnie stawic sie w szpitalu i zostac na noc, robione mialam 2 razy ktg, wywiad z anestezjologiem, pobrali mi krew, a od rana o 6 przygotowywania - kroplowki, cewnik itd, cesarka o 8,lacznie w szpitalu bylam 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie (tez 20.04!) ale zrozumialam ze dzien wczesniej zrobia mi badania bedzie wywiad z anestezjologiemn itd  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń, moja sis jak rodziła przez cc to dopiero zgłosiła się jak minął termin a nie było symptomów porodu, i miała zrobione cięcie, bo musisz być bezwzględnie na czczo, ja pierwsze dziecko rodziłam pn, i szkoda że nie zaplanowałam sobie cc bo miała przez pół roku problemy z trzymaniem moczu ;( przykra sprawa, a mówili że tak jest lepiej. Wspomagałam się pessarem kostkowym by ćwiczyć mięśnie, ale kolejne dziecko po prostu zaplanuje na cc i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×