Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BoniBluBombelek

Co robią normalni ludzie?

Polecane posty

 

Może rośnie drugi Paganini. Nigdy nie wiadomo 

W Bloku na Białołęce rośnie drugi Paganini - już widzę te nagłówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz. To znaczy co myślicie ze robią bo to nie ma takowych. Tak pytam z nudów takie tam 

Pewnie coś pożytecznego. Ćwiczą zumbę z wirtualnym nauczycielem, uczą się szwedzkiego, szósty raz czytają trylogię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz. To znaczy co myślicie ze robią bo to nie ma takowych. Tak pytam z nudów takie tam 

Ja grzebię w ziemi, na szczęście mam ogródek a jak jest zimno to wiszę na telefonie, albo rąbię drewno na opał, albo gadam z papugiem, albo ...durnieję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kupuję na allegro z darmową dostawą ,a potem gdy przyjdzie odsyłam darmową dostawą . Wiem ,jestem chory ,ale podobno pieniądz musi być w ruchu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kupuję na allegro z darmową dostawą ,a potem gdy przyjdzie odsyłam darmową dostawą . Wiem ,jestem chory ,ale podobno pieniądz musi być w ruchu 😉

Doskonale znam tę zabawę. Chociaż ja wolałam kupować w sklepie, przymierzać, oglądać i oddawać. Zamierzchłe dzieje. :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tyle ,że pianiadz musi bć w ruchu aby zwiększać kapitał ,a u mnie kapitał constans . Co robię nie tak ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tyle ,że pianiadz musi bć w ruchu aby zwiększać kapitał ,a u mnie kapitał constans . Co robię nie tak ? 😉

Nie wiem, ale tak na zdrowy rozum i z ekonomicznego punktu widzenia powinieneś zwracać więcej niż kupujesz. Wtedy i pieniądz będzie w ruchu i kapitał się zwiększy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale coś mi tu nie gra,bo nie mój kapitał będzie większy :( . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie dziwi mnie, że akurat ty zadajesz to pytanie, bo wiadomo, że do normalnych nie należysz 🙂

Napisał ten "normalny". Już ci się ta 2 strona charakteru pokazuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Napisał ten "normalny". Już ci się ta 2 strona charakteru pokazuje? 

Nie. Ona mnie cały czas obraża na tym forum. Do ciebie nic nie mam, bo ty potrafisz normalnie, kulturalnie rozmawiać bez argumentów ad personam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale coś mi tu nie gra,bo nie mój kapitał będzie większy 😞

 

Jesteś pesymistą, dlatego nie rozumiesz tego innowacyjnego rozwiązania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

11 godzin temu, B-side napisał: Doskonale znam tę zabawę. Chociaż ja wolałam kupować w sklepie, przymierzać, oglądać i oddawać. Zamierzchłe dzieje.  X a wiesz że to strata dla przesiebiorcy, jak tak można kogoś naciągnąć na wysyłkę. Ja miałem odwrotnie brałem odbiór konsoli osobisty i nie dość że nie musieli pokryć koszty wysyłki i opakowania to jeszcze kazali zapłacić za torbę a nauczony doświadczenie wolę wolę kupić niż zniszczyć pudełko jakąś starą z domu 😕

Pisałam o stacjonarnych zakupach. Może nie pamiętasz, ale kiedyś dało się takie robić.

Mogłeś kupić jedną konsolę a zapłacić za dwie, wtedy przedsiębiorca byłby na większym plusie. A teraz ACHTUNG, powiem Ci o czymś w tajemnicy, przedsiębiorca rozlicza się z firmą kurierską na zasadzie abonamentu. Płaci zryczałtowaną kwotę niezależnie od ilości wysyłanych paczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×