Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Czerwone korale

Czy faceci zagaduja, zaczepiaja dziewczyny, które nie sa w ich typie?

Polecane posty

Jeśli coś im się w kobiecie podoba to zaczepiają. Traktują jak powietrze te których nie zaczepiają 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze nie, jednak jak faceta bardzo ciśnie bo dawno nie oproznial jaj a kobieta wyda mu sie przystępna, to zapewne będzie pdobijal liczac na szybki seks. Samce są jak zwierzęta, ,,aby dziura była". 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę ze nie, jednak jak faceta bardzo ciśnie bo dawno nie oproznial jaj a kobieta wyda mu sie przystępna, to zapewne będzie pdobijal liczac na szybki seks. Samce są jak zwierzęta, ,,aby dziura była". 

Hahaha a kobiety są inne😎 już to widzę.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli coś im się w kobiecie podoba to zaczepiają. Traktują jak powietrze te których nie zaczepiają 😅

Czy facet zaczepia ot tak sobie, poprostu, czy bardziej zależy mu, zeby poznać dziewczynę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy facet zaczepia ot tak sobie, poprostu, czy bardziej zależy mu, zeby poznać dziewczynę ? 

Chyba to zależy od tego co to za facet i czy jest roochaczem czy zwykłym gostkiem bez loszki. Takiego umiecie rozpoznać dobrze😏 ... Bo wtedy wiecie dobrze jak postąpić ☹️🙃

Edytowano przez AmidaButsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę ze nie, jednak jak faceta bardzo ciśnie bo dawno nie oproznial jaj a kobieta wyda mu sie przystępna, to zapewne będzie pdobijal liczac na szybki seks. Samce są jak zwierzęta, ,,aby dziura była". 

Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba to zależy od tego co to za facet i czy jest roochaczem czy zwykłym gostkiem bez Łódzki. Taki umiecie rozpoznać dobrze😏 ...

Jak nie znam kolesia to nie mam pojęcia. 

Mam jeszcze jedno pytanie. Dzieki, ze odpisałeś. Butelkę wina wyślę na twój adres. 😉

Wyobraź sobie albo nie musisz, bo to ci się przydarzyło. Ignorujesz dziewczyne. Ona zawalila ale nie tak bardzo, no ale to wasze męskie ego nie odpusci ... Ona podchodzi i pyta cię o co Ci chodzi z tym ignorowaniem. Odpowiadasz nic nie jest zlego. Teraz jest moje pytanie. Ignorujesz ja dalej czy przestajesz? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa

Ludzie są różni ale lepiej zaczekaj na takiego faceta, w którego typie jesteś. chcialabys być opcja zapasowa? taka dziewczyna, z którą facet jest ale rozgląda się na boki w poszukiwaniu tej, która jest w jego typie? no wlasnie.  jak się komus podobasz tak na maksa to wtedy pewne rzeczy sa oczywiste i nie ma tych rozkminek i wątpliwości. jeżeli od dawna szukasz bezskutecznie partnera to może warto zawierzyć ta sprawę Maryi. Pomódl się na rózancu, to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hahaha a kobiety są inne😎 już to widzę.😁

Inne pod tym względem (jeśli chodzi o dobór kochanka) bo facet na prawdę musi pociągać kobietę żeby zdecydowała sie na seks z nim, żeby sie nim podniecila. Facetowi często wystarczy ,,chętna dziura", no może nie taka odrzucająca wyglądem ale weźmie do seksu taka nie w jego typie, ,,bez szału" ze średnim wygladem ale przystępną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Facetowi często wystarczy ,,chętna dziura", no może nie taka odrzucająca wyglądem ale weźmie do seksu taka nie w jego typie, ,,bez szału" ze średnim wygladem ale przystępną. 

Bzdura. My jesteśmy w stanie pokochać i związać się z przeciętną dziewczyną nie w naszym typie. Wy nie.

 

Inne pod tym względem (jeśli chodzi o dobór kochanka) bo facet na prawdę musi pociągać kobietę żeby zdecydowała sie na seks z nim, żeby sie nim podniecila.

Prawda, wy nie potraficie kochać faceta, który was nie pociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Prawda, wy nie potraficie kochać faceta, który was nie pociąga.

Bzdura. Kocham mojego ojca. Jest facetem. Nie pociąga mnie.

Kocham mojego brata. Jest facetem, nie pociąga mnie.

Kocham mojego syna. Jest (powiedzmy) facetem, nie pociaga mnie.

😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bzdura. Kocham mojego ojca. Jest facetem. Nie pociąga mnie.

Kocham mojego brata. Jest facetem, nie pociąga mnie.

Kocham mojego syna. Jest (powiedzmy) facetem, nie pociaga mnie.

😁

Ale to inny rodzaj miłości 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bzdura. My jesteśmy w stanie pokochać i związać się z przeciętną dziewczyną nie w naszym typie. Wy nie.

Prawda, wy nie potraficie kochać faceta, który was nie pociąga.

Taaa pokochacie taka która jest nie w waszym typie 😆 już to widzę...owszem bedziecie z taka w zwiazku z braku laku, żeby miec regularny seks bo gdzieś musicie jaja oprozniac ale będziecie sie rozglądać na boki i jak juz poznacie taka która na prawdę wam sie spodoba to tamta kopniecie w d...e i z nową sie zwiazecie (jeśli będzie chetna). 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Taaa pokochacie taka która jest nie w waszym typie 😆

Tak.

 

owszem bedziecie z taka w zwiazku z braku laku

Nie, to wy wiążecie się z braku laku z mężczyzną, który wam się nie podoba, ale i tak go nie kochacie ani nawet nie szanujecie.

 

żeby miec regularny seks bo gdzieś musicie jaja oprozniac ale będziecie sie rozglądać na boki i jak juz poznacie taka która na prawdę wam sie spodoba to tamta kopniecie w d...e i z nową sie zwiazecie (jeśli będzie chetna). 

Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak.

Nie, to wy wiążecie się z braku laku z mężczyzną, który wam się nie podoba, ale i tak go nie kochacie ani nawet nie szanujecie.

Bzdura.

Nie twierdzę ze kobiety nie robią tego samego, obie płcie wiążą sie nieraz z braku laku, żeby nie być samemu i dla seksu, ale nie zaprzeczaj ze faceci tak nie robią i wiążą sie tylko z milosci bo śmiać mi sie chce 😂 ile to kobiet jest tzw. Zapchajdziurami ktore potem sa porzucane jak facet juz znajdzie ta wymarzoną. W teorii to ty jesteś dobry...ciekawe jak w praktyce by to wyglądało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zależy mi bardzo na szybkich odpowiedziach. 

Tak. Pytamy czasem o drogę, godzinę, w bibliotece. Nie każdy kontakt MĘŻCZYZN z kobietami musi mieć charakter czysto seksualny. Zapomniałem autorka pyta sie o facetów ale ci nie istnieją a mężczyźni.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie twierdzę ze kobiety nie robią tego samego, obie płcie wiążą sie nieraz z braku laku, żeby nie być samemu i dla seksu, ale nie zaprzeczaj ze faceci tak nie robią i wiążą sie tylko z milosci bo śmiać mi sie chce 😂 ile to kobiet jest tzw. Zapchajdziurami ktore potem sa porzucane jak facet juz znajdzie ta wymarzoną. W teorii to ty jesteś dobry...ciekawe jak w praktyce by to wyglądało. 

Zapchajdziura jak sama piszesz to nie związek. Oddzielajmy relacje seksualną od związku bo zaraz masturbację nazwiemy związkiem. Niektórzy nie są w stanie wytrzymać w czystości do ślubu szczególnie jak niekktóre kobiety wręcz tego nie oczekują.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zapchajdziura jak sama piszesz to nie związek. Oddzielajmy relacje seksualną od związku bo zaraz masturbację nazwiemy związkiem. Niektórzy nie są w stanie wytrzymać w czystości do ślubu szczególnie jak niekktóre kobiety wręcz tego nie oczekują.

Otóż to. Kobiety niby nie chcą roochaczy, ale gardzą prawiczkami.

 

Nie twierdzę ze kobiety nie robią tego samego, obie płcie wiążą sie nieraz z braku laku, żeby nie być samemu i dla seksu, ale nie zaprzeczaj ze faceci tak nie robią i wiążą sie tylko z milosci bo śmiać mi sie chce 😂 

Tak, tylko że facet jak zwiąże się z taką kobietą z braku laku, to z czasem się w niej zakocha. Kobieta w takim facecie nigdy. Będzie tylko czekała na okazję, by zdradzić go z jakimś przystojniejszym facetem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Otóż to. Kobiety niby nie chcą roochaczy, ale gardzą prawiczkami.

Tak, tylko że facet jak zwiąże się z taką kobietą z braku laku, to z czasem się w niej zakocha. Kobieta w takim facecie nigdy. Będzie tylko czekała na okazję, by zdradzić go z jakimś przystojniejszym facetem.

 

Nawet nie chodzi o samo bycie prawiczkiem bo to dość duża grupa ludzi i różne powody bycia prawiczkiem czy dziewicą. Żyjemy w czasach ogłupienia seksualnego i na ludzi mających kontrolę nad swoimi popędami patrzy się jak na chorych. Już ktoś kiedyś napisał ..." i przyjdą czasy, że chorzy patrząc na zdrowego uznają go za chorego dlatego, że jest inny niż wszyscy."" Coś w tym stylu. Sama autorka jak i wiele kobiet na tym forum ciągle pisze o czynach rozwiązlych mężczyzn ale atakują wszystkich a szczególnie tych, ktorych życie i postępowanie jest inne niż to na co narzekają. Skupiając się na źle niedostrzegamy dobra, które jest wokoło nas.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nawet nie chodzi o samo bycie prawiczkiem bo to dość duża grupa ludzi i różne powody bycia prawiczkiem czy dziewicą. Żyjemy w czasach ogłupienia seksualnego i na ludzi mających kontrolę nad swoimi popędami patrzy się jak na chorych. Już ktoś kiedyś napisał ..." i przyjdą czasy, że chorzy patrząc na zdrowego uznają go za chorego dlatego, że jest inny niż wszyscy."" Coś w tym stylu. Sama autorka jak i wiele kobiet na tym forum ciągle pisze o czynach rozwiązlych mężczyzn ale atakują wszystkich a szczególnie tych, ktorych życie i postępowanie jest inne niż to na co narzekają. Skupiając się na źle niedostrzegamy dobra, które jest wokoło nas.

Żadna skrajnosc nie jest dobra. Myślę ze prawiczki moga być właśnie przez brak doświadczenia nieporadni w łóżku, zbyt delikatni i nudni...zresztą podejrzewam ze wielu prawiczkow jest na codzien niesmialych i nie męskich, boja sie słowem odezwac do kobiety, są troche zniewiesciali, niezdecydowani, bez poczucia humoru, bywają mamisynkami, zero testosteronu...ta miesznka cech powoduje ze nie są atrakcyjni, nie maja brania bo nie są męscy wg kobiet, tym samym muszą żyć w celibacie noi wiadomo ze wtedy w łóżku tez ogierami nie będą. To wszystko razem idzie w parze zwykle 

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak zdarza się że ćwiczą. 

No wlasnie, mogą próbując tylko po to by podnieść sobie ego i udowodnić sobie i kumplom ze ,,kolejna na niego leci". Raczej takie testy robia narcystyczni faceci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaczepił Cię jakiś koleś, który jest powyżej Twojej ligi.

Cóż, jak panna jest sympatyczna, mimo jakiś braków w urodzie, to się zagaduje - po prostu naturalnie się gada bez żadnych podtekstów.

Ja wiem, że czasem uśmiech i głupia wymiana zdań (niezobowiązująca) potrafi w drugiej osobie wywołać efekt "łał", szczególnie jak ta osoba uważa się za mniej atrakcyjną itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zależy mi bardzo na szybkich odpowiedziach. 

nie każde zagadanie to dla facetów związek i seks, ale durne baby myślą że jak zagada to już chce ruhać i razem zamieszkać, eh te babskie fantazje filmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie każde zagadanie to dla facetów związek i seks, ale durne baby myślą że jak zagada to już chce ruhać i razem zamieszkać, eh te babskie fantazje filmowe

Nie do końca. Jak zagada przystojny, to one chcą seksu, bo myślą, że on się w nich zakocha i będą szczęśliwym małżeństwem z gromadką dzieci. A jak zagada mniej atrakcyjny, to one sobie wyobrażają, że on chce seksu i dlatego go spławiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widzę, że zaczepił Cię jakiś koleś, który jest powyżej Twojej ligi.

Cóż, jak panna jest sympatyczna, mimo jakiś braków w urodzie, to się zagaduje - po prostu naturalnie się gada bez żadnych podtekstów.

Ja wiem, że czasem uśmiech i głupia wymiana zdań (niezobowiązująca) potrafi w drugiej osobie wywołać efekt "łał", szczególnie jak ta osoba uważa się za mniej atrakcyjną itp.

Zaczepia i zagaduje mnie facet ale nie wiem co o nim myśleć. Stąd moje pytanie. Przypadkiem dowiedziałam się, że ma wysoka pozycje, a po nim tego zupelnie nie widać. Nie wiem czy jestem atrakcyjna, bo każdemu co innego się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Żadna skrajnosc nie jest dobra. Myślę ze prawiczki moga być właśnie przez brak doświadczenia nieporadni w łóżku, zbyt delikatni i nudni...zresztą podejrzewam ze wielu prawiczkow jest na codzien niesmialych i nie męskich, boja sie słowem odezwac do kobiety, są troche zniewiesciali, niezdecydowani, bez poczucia humoru, bywają mamisynkami, zero testosteronu...ta miesznka cech powoduje ze nie są atrakcyjni, nie maja brania bo nie są męscy wg kobiet, tym samym muszą żyć w celibacie noi wiadomo ze wtedy w łóżku tez ogierami nie będą. To wszystko razem idzie w parze zwykle 

Rozumiem Twoją fascynację doświadczonymi seksualnie mężczyznami natomiast Twój opis to z gruntu rzeczy opiniowanie tylko na podstawie jednej cechy. Jeśli dzisiejsze kobiety lubią sięgać do kieliszka, lubiąprzygodny seks, są skrajnie liberelne w kwestii rodziny/aborcji to mężczyzna niepijący alkoholu, łączący seks z miłością oraz chcący założyć rodzinę jest słabym kandydatem dla takich kobiet. Wszystko sprowadzasz do seksu nie zwracając uwagi, że nie każdy wybiera partnera pod takim samym kątem i może mieć inne wartości, którymi kieruje się w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rozumiem Twoją fascynację doświadczonymi seksualnie mężczyznami natomiast Twój opis to z gruntu rzeczy opiniowanie tylko na podstawie jednej cechy. Jeśli dzisiejsze kobiety lubią sięgać do kieliszka, lubiąprzygodny seks, są skrajnie liberelne w kwestii rodziny/aborcji to mężczyzna niepijący alkoholu, łączący seks z miłością oraz chcący założyć rodzinę jest słabym kandydatem dla takich kobiet. Wszystko sprowadzasz do seksu nie zwracając uwagi, że nie każdy wybiera partnera pod takim samym kątem i może mieć inne wartości, którymi kieruje się w życiu.

Nie, słaby jest wówczas gdy jest niezdecydowany, bez własnego zdania, niepotrafiacy zapewnić kobiecie poczucie bezpieczeństwa, nie męski, często bez poczucia humoru. Jeśli te cechy ŁACZA SIE z tym ze nie uprawia przygodnego seksu, tylko robi to z miłości, jest rodzinny i opiekuńczy (czyli jak najbardziej dobre cechy, bo nie jest roochaczem) to faktycznie te wymienione cechy mogą przeważyć i wtedy kobieta uzna go za malo meskiego i atrakcyjnego (przez ten całokształt). Jeśli nie jest roochaczem tylko szanujacym kobiety i siebie (swoje ciało) facetem to super, pod warunkiem ze będzie zdecydowany, będzie miał swoje zdanie, nie będzie bal sie ,,wlasnego cienia", zapewni kobiecie poczucie bezpieczeństwa, po prostu ze będzie czuła ze ma przy sobie prawdziwego faceta a nie taka piip.ke. Taki będzie miał powodzenie tylko takich facetów jest chyba promil (z taka kombinacja cech) bo nawet nie procent...baaardzo rzadko sie zdarzają. Wśród facetów prawie same skrajności i to jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli nie jest roochaczem tylko szanujacym kobiety i siebie (swoje ciało) facetem to super, pod warunkiem ze będzie zdecydowany, będzie miał swoje zdanie, nie będzie bal sie ,,wlasnego cienia", zapewni kobiecie poczucie bezpieczeństwa. Taki będzie miał powodzenie tylko takich facetów jest chyba promil (z taka kombinacja cech) bo nawet nie procent...baaardzo rzadko sie zdarzają. Wśród facetów prawie same skrajności i to jest najgorsze.

Zapomniałaś dodać, że musi być przystojny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×