Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARVIL

Po co faceci płacą za seks

Polecane posty

 

Jakby to było takie tanie to większość kolesi by na panie lekkich obyczajów łaziło. To jednak trochę kosztuje.

100 czy 200 to nie jakiś mąjtek, taniej niż babe mieć i do tego ta może jeszcze mieć humorki i wymagań w pissdu.... teraz kryzys to panny będą dawać za mniej niż 100, może przyjdzie czas że za puszke groszku nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

100 czy 200 to nie jakiś mąjtek, taniej niż babe mieć i do tego ta może jeszcze mieć humorki i wymagań w pissdu.... teraz kryzys to panny będą dawać za mniej niż 100, może przyjdzie czas że za puszke groszku nawet

Ale jak potrzebujesz zarukać co drugi dzień, to jednak przez miesiąc uzbiera się kwota nieadekwatna do zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bez przesady, większość dziewczyn daje pizzdy teraz na pierwszej lub drugiej randce

Te randki nie są za darmo, panny jeszcze wymagają aby za nie płacić bo są skąpe,  a też nie wiadomo czy wypalą czy nie, a panience da 100 czy 200 to jest pewniak, pozatym wybiera sobie jaką panne chce a nie jaka się nawinie, duża różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Raczej to drugie. Zresztą i tak w moim przypadku koszty przewyższają potencjalny zysk jakim jest poderwanie i zaciągnięcie panny do łóżka. Za duża przerwa, nie umiem podrywać (jak mi się jakaś podoba, to mówię wprost), nie wiem o czym na ewentualnej randce gadać. Słowem - czarna dziura.

A Loos... po prostu działał i wyhaczył pannę - jemu się udało.

wiadomo

oj tam. nie wszystko co za darmo to zaraz musi być lewactwo. 

ku/rwienie się kobiet na atencję w internetach przed bandą oślinionych pajaców to efekt wyprania kobietom mózgu przez lewactwo. za takie rzeczy w cywilizowanym społeczeństwie bierze się pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale jak potrzebujesz zarukać co drugi dzień, to jednak przez miesiąc uzbiera się kwota nieadekwatna do zadowolenia.

Jak tak często potrzebujesz to inna sprawa, wtedy szukaj sobie stałej laski, tylko problem że po paru miesiącach każda się znudzi i inwestycja przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Te randki nie są za darmo, panny jeszcze wymagają aby za nie płacić bo są skąpe,  a też nie wiadomo czy wypalą czy nie, a panience da 100 czy 200 to jest pewniak, pozatym wybiera sobie jaką panne chce a nie jaka się nawinie, duża różnica

już samo to że kobiety dają dupy tylko za 100 czy 200 jest przerażający. nawet taka anstazja lewaczka powinna krzyczeć przynajmniej 400 za pełny serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

już samo to że kobiety dają dupy tylko za 100 czy 200 jest przerażający. nawet taka anstazja lewaczka powinna krzyczeć przynajmniej 400 za pełny serwis.

jest tyle podarzy że ceny są minimalne, bo panien dających za hajs masa a facetów płacących nie przybywa tak szybko, a teraz kryzys to będzie jeszcze gorzej i ceny spadną jeszcze, w Indiach panny dają dupy za 5zł w przeliczeniu więc o czym tu mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak tak często potrzebujesz to inna sprawa, wtedy szukaj sobie stałej laski, tylko problem że po paru miesiącach każda się znudzi i inwestycja przepada.

No nie wiem. Mnie moja żona dalej mnie pociąga. W sumie to tak mnie jara jak na początku. Oczywiście wiek już nie ten i o takich maratonach jak na początku mogę zapomnieć, zresztą z wiekiem jej bardziej niż mnie się nie chce czy tam mniej może niż ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jest tyle podarzy że ceny są minimalne, bo panien dających za hajs masa a facetów płacących nie przybywa tak szybko, a teraz kryzys to będzie jeszcze gorzej i ceny spadną jeszcze, w Indiach panny dają dupy za 5zł w przeliczeniu więc o czym tu mowa

popyt dodatkowo zmniejszają te które są idi/otkami i dają za darmo byle komu. ons-y i te inne gó/wna z tindera zaorać w pierwszej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

już samo to że kobiety dają dupy tylko za 100 czy 200 jest przerażający. nawet taka anstazja lewaczka powinna krzyczeć przynajmniej 400 za pełny serwis.

przyjdzie czas że ta lewaczka i za kromke chleba będzie musiała dać albo nawet za darmo aby przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

podaż dodatkowo zmniejszają te które są idi/otkami i dają za darmo byle komu. ons-y i te inne gó/wna z tindera zaorać w pierwszej kolejności.

nie widze problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mamy prostytutki a nie prostytutów?

Dlatego, że budowa anatomiczna gra tu decydującą rolę. Kobieta zawsze może a nie zawsze chce. Facet zawsze chce a nie zawsze może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

już samo to że kobiety dają dupy tylko za 100 czy 200 jest przerażający. nawet taka anstazja lewaczka powinna krzyczeć przynajmniej 400 za pełny serwis.

Przestań obrażać Anastazje tak ślicznej i mądrej dziewczyny dawno nie było na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlaczego mamy prostytutki a nie prostytutów?

Dlatego, że budowa anatomiczna gra tu decydującą rolę. Kobieta zawsze może a nie zawsze chce. Facet zawsze chce a nie zawsze może.

no to już zależy od chemii w mózgu, ale olbrzymia przewaga statystyczna potwierdza twój argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

19 minut temu, Argen napisał: Mimo wszystko dziwnie bym się czuł. Wolałbym żeby się rozbierała przede mną z powodu, że sama z siebie tego chce, a nie że musi, bo ja sypię Władysławami czy Zygmuntami  X ta ja mam odwrotnie, widocznie lubię dominować 😁

Leżaczku a kto się przed tobą rozbiera? Chyba mama a ty jej rzucasz pieniędzmi z monopoly 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlaczego mamy prostytutki a nie prostytutów?

Dlatego, że budowa anatomiczna gra tu decydującą rolę. Kobieta zawsze może a nie zawsze chce. Facet zawsze chce a nie zawsze może.

Są i pedalskie dziffki, ale to inny temat. Facet może się spuścić może kilka razy dziennie max i też nie codziennie, po prostu inna fizjologia.... a w panne może wsadzić i 1000 chłopów dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przestań obrażać Anastazje tak ślicznej i mądrej dziewczyny dawno nie było na kafe

co do urody i mądrości to wielkie wątpliwości, mądrością na pewno nie grzeszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba żartujesz... Gdybyś ją na żywo zobaczył to pewnie by ci pitok z gaci wyfrunął z podniecenia....

miałem lepsze. stawiam jakość ponad ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

16 minut temu, Semboros napisał: 100 czy 200 to nie jakiś mąjtek, taniej niż babe mieć i do tego ta może jeszcze mieć humorki i wymagań w pissdu.... teraz kryzys to panny będą dawać za mniej niż 100, może przyjdzie czas że za puszke groszku nawet X właśnie to jest jasna sytuacja, według mnie sporo lepiej zapłacić niż oszukiwać dziewczyny jak łobuz.

O Leżaczek czyżbyś się szykował na stratę prawictwa? A masz w ogóle czym? 

Podobno twój fiuut już usechł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce chyba nawet był jakiś rekord Guinessa bity w tym ile panna potrafi gości zadowolić - Eroticon się to zwało czy jakoś tak - znalazłem 2004 rok, Warszawa, 919 mężczyzn spuściło się w jedną pipcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Anastazja może się podobać. Ładna. Ale znałem lepsze, tylko niestety już pozajmowane. Norma 😄

to bierz się za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do przybytku w mojej mieścinie (jak działał, niestety Policja doszukała się tam handlu narkotykami i wymuszeniami), łaził jeden ksiądz z gminy przyległej. Nawet jeden kumpel jak przy barze siedział i gadali i się okazało, że gość jest księdzem to chciał go lać :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Anastazja może się podobać. Ładna. Ale znałem lepsze, tylko niestety już pozajmowane. Norma 😄

Mi też się podoba.

A ten któremu się nie podoba to gej chyba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mi też się podoba.

A ten któremu się nie podoba to gej chyba jest.

napisał typ który umieszcza rozbierane foty na stronach dla pedałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×