Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
NieLubieTatuazy

Ostatnio doczepila sie do mnie kobieta z tautazami na plecach

Polecane posty

nigdy nie lubilem tatuazy ani kolczykow zawsze mnie to razilo, pozatym jest to bardzo powazny zabieg, okaleczajacy i szpecacy cialo na cale zycie.

JAk dla mnie bardzo duzo mowi o takim czlowieku, kolczyki w wargach, uszach czy jezyku, albo pempku sa dla mnie nieprzyzwoite i swiadcza o sporym braku jakiegokolwiek poukladnia w glowie.

Wiec na pewno nic z tego nie bedzie. Niestety ale okolo 60% kobiet ktore spotkalem mialy jakies tatuaze albo kolczyki - nie w  uszach

nigdy nie lubilem tatuazy ani kolczykow zawsze mnie to razilo, pozatym jest to bardzo powazny zabieg, okaleczajacy i szpecacy cialo na cale zycie.

JAk dla mnie bardzo duzo mowi o takim czlowieku, kolczyki w wargach, uszach czy jezyku, albo pempku sa dla mnie nieprzyzwoite i swiadcza o sporym braku jakiegokolwiek poukladnia w glowie.

Wiec na pewno nic z tego nie bedzie. Niestety ale okolo 60% kobiet ktore spotkalem mialy jakies tatuaze albo kolczyki - nie w  uszach

Nie no spoko. Możesz sobie mieć, jak chcesz. Czy to poważne zabiegi? Nie bardzo. Szpecący? Tu akurat kwestia gustu. 

Ja myślę, że ty jesteś po prostu do tego uprzedzony. Jednak ja to dobrze rozumiem. Sam mam mnóstwo uprzedzeń i nie wszystkie są racjonalne.

• Like 1

Nie no spoko. Możesz sobie mieć, jak chcesz. Czy to poważne zabiegi? Nie bardzo. Szpecący? Tu akurat kwestia gustu. 

Ja myślę, że ty jesteś po prostu do tego uprzedzony. Jednak ja to dobrze rozumiem. Sam mam mnóstwo uprzedzeń i nie wszystkie są racjonalne.

A co jest niby racjonalnego we wprowadzaniu metalu w cialo ktory powoduje mase komplikacji lub wprowadzaniu pdo skore trucizny ktora wyglada odpychajaco?

A co jest niby racjonalnego we wprowadzaniu metalu w cialo ktory powoduje mase komplikacji lub wprowadzaniu pdo skore trucizny ktora wyglada odpychajaco?

A kto powiedział, że ludzie są racjonalni?

Według mnie możesz próbować chociaż takie różnice z góry nie świadczą o niczym dobrym.

Pozatym wy się dopiero poznajecie dopiero po czasie można ocenić czy ktoś nam naprawdę pasuje czy nie 

Ogólnie dla mnie tatuaże też są na minus. Raczej wolę spokojne skromne kobiety każdy ma swoje preferncje a taka forma kary jest wg mnie zbędna są ludzie którzy ci podpasuje i tacy którzy nie więc

Lepiej jest szukać dalej. Ale Tera możesz z nią sobie popisać jak siedzisz e domu 

A kto powiedział, że ludzie są racjonalni?

to po co probujesz mi wmowic ze mam nieracjonalne uprzedzenia

Nie rozumiem dlaczego przeszkadzają Ci tatuaże na plecach - po prostu nie musisz z nią uprawiać seksu na pieska - wtedy ich nie będziesz widział.

Też nie przepadam za tatuażami. Jakoś rażą mnie. Szczególnie jakieś prymitywne, nieprzemyślane bohomazy zrobione za dzieciaka, czy po secie. 

bo masz 😄 

bo masz 😄 

Nie  kompromituj sie bo ty jestes etatowa hejterka pelna uprzedzen do moich racjonalnych zastrzezen przeciw tatauzom

Nie  kompromituj sie bo ty jestes etatowa hejterka pelna uprzedzen do moich racjonalnych zastrzezen przeciw tatauzom

ja tylko uprzejmie cytuje twoje posty w których tatuaże sprowadzasz do rozwiązłości, pokazując tym samym, że twój główny problem to strach przed seksem 🙂

ja tylko uprzejmie cytuje twoje posty w których tatuaże sprowadzasz do rozwiązłości, pokazując tym samym, że twój główny problem to strach przed seksem 🙂

O matko 😕

Nie masz juz czego wymyslec?

O matko 😕

Nie masz juz czego wymyslec?

ok, już to przerabialiśmy - w 30 sekund znajdę linka do twojego postu, moderacja zaakceptuje. Ty poczujesz się osmieszony, temat umrze...miną dwa tygodnie, i znowu założysz wymyśloną historię o kobiecie z tauażem. 

ok, już to przerabialiśmy - w 30 sekund znajdę linka do twojego postu, moderacja zaakceptuje. Ty poczujesz się osmieszony, temat umrze...miną dwa tygodnie, i znowu założysz wymyśloną historię o kobiecie z tauażem. 

😕

Strasznie sie mnie uczepilas masz bardzo dziwna osobowosc, juz nawet keidys Ci ktos na tym forum pisal ze masz obsesje na moim punkcie, jestes przewrazliwiona gdy ktos skrytykuje tatuaze i chcesz ta osobe zniszczyc.

Cytuj sobie.

😕

Strasznie sie mnie uczepilas masz bardzo dziwna osobowosc, juz nawet keidys Ci ktos na tym forum pisal ze masz obsesje na moim punkcie, jestes przewrazliwiona gdy ktos skrytykuje tatuaze i chcesz ta osobe zniszczyc.

Cytuj sobie.

a potem ta osoba przyznała, ze mam rację co do tego, że jesteś trolem który zakłada prowokacje

a potem ta osoba przyznała, ze mam rację co do tego, że jesteś trolem który zakłada prowokacje

klamiesz

nie zakladm prowoacji pisze prawde i pokazuje neiwygodna rzeczywistosc

klamiesz

rzeczywistość jest taka że nie jesteś w pełni heteroseksualny.

klamiesz

bez leków każda psychoza wydaje się rzeczywistością 😄

bez leków każda psychoza wydaje się rzeczywistością 😄

nie rozmawiam z Toba bo jesstes zupelnie do mnei uprzedzona i ogolnie nie jestes dobrym czlowiekiem

nie rozmawiam z Toba bo jesstes zupelnie do mnei uprzedzona i ogolnie nie jestes dobrym czlowiekiem

normalnie inkwizycja na twoją osobę 😄

Ja całkowicie obiektywnie oceniam, że jesteś płytkim facetem który widzi kobiety jak kawał mięsa które może być "używane" lub nie, a oceniasz to na podstawie stereotypów na temat wyglądu. Coś pominęłam? 

Napisano (edytowany)

normalnie inkwizycja na twoją osobę 😄

Ja całkowicie obiektywnie oceniam, że jesteś płytkim facetem który widzi kobiety jak kawał mięsa które może być "używane" lub nie, a oceniasz to na podstawie stereotypów na temat wyglądu. Coś pominęłam? 

oczywiscie, pominelas to ze przesladuejsz czlowieka ktory wyraza tu swoje zdanie i opinie oraz opisuje sytuacje ktore go niestety spotkaly.

Przykro mi ze nie potrafisz zdjac okularow swoich uprzedzen i mscisz sie na mnie i wyzywasz za to ze mam nick nie aprobujacy tatuazy.

Widac ze stosujesz agresje pasywna i naciskasz na mnie abym zmienil zdanie.

Gdzie napisalem ze traktuje kobiety jak mieso?

Edytowano przez NieLubieTatuazy

oczywiscie, pominelas to ze przesladuejsz czlowieka ktory wyraza tu swoje zdanie i opinie oraz opisuje sytuacje ktore go niestety spotkaly.

Przykro mi ze nie potrafisz zdjac okularow swoich uprzedzen i mscisz sie na mnie i wyzywasz za to ze mam nick nie aprobujacy tatuazy.

Widac ze stosujesz aresje pasywna i naciskasz na mnei abym zmienil zdanie.

Gdzie napisalem ze traktuje kboiety jak mieso?

moim hobby jest wyśmiewanie prowokacji i zmyślonych historii. Twoje są nisko na liście wiarygodności

I owszem, traktujesz kobiety jak mięso biorąc pod uwagę twoje podejście do naszej seksualności 🙂

I owszem, traktujesz kobiety jak mięso biorąc pod uwagę twoje podejście do naszej seksualności 🙂

Rozwin to bo piszesz bardzo duzo bzdur.

dla ciebie kobieta z tatuażami = uprawia seks = zła kobieta 🙂

hahaha 😄😄😄

do takich wnioskow mogla dojsc tylko kobieta z tatazami 😄

Czyli w takim razie dobra kobieta musiala by bys dziewica do smierci 😄😄

hahaha 😄😄😄

do takich wnioskow mogla dojsc tylko kobieta z tatazami 😄

Czyli w takim razie dobra kobieta musiala by bys dziewica do smierci 😄😄

no cóż, to ty sugerowałeś, że niespecjalnie sprecyzowana rozwiązłość to problem, chociaż sam pewnie nie zakopujesz gruszek w popiele...a jeżeli tak, to wiele wyjaśnia

no cóż, to ty sugerowałeś, że niespecjalnie sprecyzowana rozwiązłość to problem, chociaż sam pewnie nie zakopujesz gruszek w popiele...a jeżeli tak, to wiele wyjaśnia

Rozwin o co Ci chodzi?

nie musisz mnie atakowac, to ze ja nie lubie tatuazy nie jest wymierzone w Ciebie, zrozum to !!!

Jestem raczej ciekaw ludzich opinii i ogolnie wole pogadac, mozesz mi powiedziec co masz na mysli?

"sam pewnie nie zakopujesz gruszek w popiele"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się