Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

co skutecznego na ból zatok u tygrysa

Polecane posty

ja słyszałam, że właśnie para z ziemniaków, opary z rumianku i mięty, ale nie mam specjalnego inhalatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś męczy mnie katarek, a ból zatok mniejszy, może samo się oczyści. używam merimeru i rutinoscorbinu. wdychanie mięty wieprzowej odblokowuje. 

x

 

Nie wiem nigdy mnie nie bolały ale faktycznie może jakieś okłady albo coś w rodzaju pary aby była większa wilgotność. 

Szczerze to nie wiedziałem że zatoki mogą boleć 😉



szczęściarz

x

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niektórzy stosują Amol nacierając się nim... 

ok. coś kojarzę z dzieciństwa. w domu mam tylko spirytus do koronawojny XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Olbas oil to też jest spoko przy zatkanym nosie na zatoki to nie wiem czy pomoże... może...

Jak masz to kilkoma kroplami spryskaj firanke lub coś innego 

Dobrej nocy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sinupret - tylko trzeba przynajmniej ze 2 tygodnie stosować (tabletki zielone). Sprawdzone, od 2 lat nie mam problemu z zatokami. Ewentualnie wyrwać ósemki. Ale ja na tą metodę się nie zdecydowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

najlepsza dla tygryska byłaby polemika z piratkiem, jednakowoż wszyscy pamiętamy jak jego nonszalancka nadgorliwość wobec tygrysa skierowały bieg jego historii prostą linią w stronę tygrysiego kostkowa :classic_smile:

🙀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko dla zatok ale i dla migdałków. Mi rośnie w tej chwili ostatnia ósemka - kurła jestem po 40 i ząb mi rośnie??

Dentysta mnie wysyłał do chirurga, bo to ponoć problematyczna ósemka - zlałem to ciepłym moczem bo mnie nie boli i rośnie ładnie. Za rok (jak ta ósemka urośnie) będę miał wszystkie swoje możliwe zęby w paszczenie 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie tylko dla zatok ale i dla migdałków. Mi rośnie w tej chwili ostatnia ósemka - kurła jestem po 40 i ząb mi rośnie??

Dentysta mnie wysyłał do chirurga, bo to ponoć problematyczna ósemka - zlałem to ciepłym moczem bo mnie nie boli i rośnie ładnie. Za rok (jak ta ósemka urośnie) będę miał wszystkie swoje możliwe zęby w paszczenie 😋

nie no w takiej sytuacji robi się zdjęcie pantotygrysiczne i idzie do chirurga szczękowego, denntysta Ci tego nie oceni

idź jak koronawirus się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×