Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madelineee

Mam wąskie usta czy jak wstrzykne sobie 1ml to będę ładna

Polecane posty

 

Jak wąskie usta masz? Daj jakieś zdjęcie poglądowe, niekoniecznie swoje 😄 

Jak Kylie Jenner przed powiększeniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee, to zawsze widać, że robione. 
1ml też widać, z profilu robi się taki wałek z ust. Ja bym nie ruszała. Makijażem też można troche powiekszac.
Ja jestem na NIE. W ogóle mi sie te usta robione nie podobają, a coraz wiecej ich widze na ulicach. Zawsze jest efekt trochę nadmuchanych ust, a z kolei jak ktos sie boi pontonów i daje 0.5-1ml to sie robią takie falowane usta i widać, że kwas poszedł np. w kąciki górne tylko. 
 

I nie żebym była jakąś zwolenniczką 100% naturalności - lubię makeup, ładny (bardzo delikatny, piórkowy) microblading brwi mi sie podoba na przykład, z takich zabiegów upiekszających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niee, to zawsze widać, że robione. 
1ml też widać, z profilu robi się taki wałek z ust. Ja bym nie ruszała. Makijażem też można troche powiekszac.
Ja jestem na NIE. W ogóle mi sie te usta robione nie podobają, a coraz wiecej ich widze na ulicach. Zawsze jest efekt trochę nadmuchanych ust, a z kolei jak ktos sie boi pontonów i daje 0.5-1ml to sie robią takie falowane usta i widać, że kwas poszedł np. w kąciki górne tylko. 
 

I nie żebym była jakąś zwolenniczką 100% naturalności - lubię makeup, ładny (bardzo delikatny, piórkowy) microblading brwi mi sie podoba na przykład, z takich zabiegów upiekszających.

Jeszcze się zastanowię 😄 ale taka Kylie jenner o wiele lepiej wygląda po powiększaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to wybrać sprawdzone, bezpieczne miejsce, pracujace na czystych preparatach, które kosztują więcej, ale nie przyszły z Chin, by ktoś Ci nie spartaczył roboty, ale to pewnie wiesz, skoro myślisz o tym 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto będzie wstrzykiwal jak jskas niedouczona " profesjonalistka " to będziesz wyglądała jak porażka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajoma członka rodziny przyjechała z zagranicy. Znam ją, zawsze ładna dziewucha z niej była, szczupła, taka filigranowa. Kurła, jak ją zobaczyłem to się przestraszyłem, najpierw nie wiedziałem co się z jej twarzą stało. Po przyjrzeniu, okazało się, że sobie usta zrobiła. Idźcie Państwo z takim upiększaniem. Z ładnej dziewczyny zrobiła się jakaś karykaturka. Aż dziwię się jakim cudem jej facet na to pozwolił. Zastanawiała się, kiedy sobie biust zrobić. Mi opadły witki. Przypomina mi to Ewę Minge - kobiety się nią zachwycają jaka to szykowna kobieta. Tak naprawdę to zwykły paszczur.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ostatnio znajoma członka rodziny przyjechała z zagranicy. Znam ją, zawsze ładna dziewucha z niej była, szczupła, taka filigranowa. Kurła, jak ją zobaczyłem to się przestraszyłem, najpierw nie wiedziałem co się z jej twarzą stało. Po przyjrzeniu, okazało się, że sobie usta zrobiła. Idźcie Państwo z takim upiększaniem. Z ładnej dziewczyny zrobiła się jakaś karykaturka. Aż dziwię się jakim cudem jej facet na to pozwolił. Zastanawiała się, kiedy sobie biust zrobić. Mi opadły witki. Przypomina mi to Ewę Minge - kobiety się nią zachwycają jaka to szykowna kobieta. Tak naprawdę to zwykły paszczur.  

Ehh nic nie poradzę że nawet mi jako kobiecie podobają się duże biusty i pełne usta 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ostatnio znajoma członka rodziny przyjechała z zagranicy. Znam ją, zawsze ładna dziewucha z niej była, szczupła, taka filigranowa. Kurła, jak ją zobaczyłem to się przestraszyłem, najpierw nie wiedziałem co się z jej twarzą stało. Po przyjrzeniu, okazało się, że sobie usta zrobiła. Idźcie Państwo z takim upiększaniem. Z ładnej dziewczyny zrobiła się jakaś karykaturka. Aż dziwię się jakim cudem jej facet na to pozwolił. Zastanawiała się, kiedy sobie biust zrobić. Mi opadły witki. Przypomina mi to Ewę Minge - kobiety się nią zachwycają jaka to szykowna kobieta. Tak naprawdę to zwykły paszczur.  

To są efekty braku zdrowego rozsądku. Dobrze zrobione, dyskretnie powiększone usta, potrafią dać całkiem fajny efekt, bynajmniej niezauważalny dla laika, którym pewnie jesteś. Panna musiała grubo zaszaleć, skoro na pierwszy rzut oka stwierdziłeś, że przesadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć też świadomość, że część tych glonojadów, coraz częściej upiększa się sama. To daje różne efekty, często komiczne, no i bez kontroli specjalisty łatwiej o przesadę. To nie jest skomplikowany zabieg, kiedy wie się gdzie kupić dobry materiał i jak się za to zabrać. Oczywiście nie polecam nikomu, bo takie DIY potrafi mocno odbić się na urodzie, a nawet na zdrowiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zawsze widać. Poza tym trzeba je będzie już powiększać do końca życia. Lepiej zrobić sobie ładne zęby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To zawsze widać. Poza tym trzeba je będzie już powiększać do końca życia. Lepiej zrobić sobie ładne zęby. 

A kto komu będzie kazał do końca życia? Po czasie wszystko się wchłania i od ciebie zależy czy znowu zrobisz. Widać czy nie widać dla kogoś z wąskimi ustami lepsze sztuczne niż dwie kreski. Nie wiem tylko po co powiększają kobiety które maja duże usta. Dla mnie to chore i obleśne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Są bardziej naturalne metody niż botoks.
Jeśli w ogóle coś rozważasz, to je próbuj.

Nie znam się, na redCarpet widziałem coś, nie wiem, czy to były jakieś masaże, czy coś bardzo naturlnego.
Tam mówili, że dla tej metody rozpuszczali sobie usta jak były zrobione botoksem czy tam czymś, i potem, można w zasadzie powiedzieć, że mimo powiększnia ma się w 100% naturalne usta.

Boze chłopie jaki botoks w usta. Tak to jest jak facet udaje eksperta od babskich spraw 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×