Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola3000

Wiem o zdradzie...

Polecane posty

Mam dobrą koleżankę, która opowiedziała mi że od 10miesiecy spotyka się z żonatym mężczyzna na domiar złego jest to mąż jej kuzynki. Nie znam tej kobiety, ale jestem przeciwna zdrada i takim miłosnym trójkąta a w rodzinie to już w ogóle patologia patologi. Czy uważacie ze powinnam powiedzieć zdradzanej o tym, że jest zdradzana? Dodam, że do koleżanki powiedziałam że nie chce jej znać i nie utrzymuje z nią kontaktów, bo nie ufam takim ludziom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie znasz tej kobiety, to lepiej się nie wtrącać w cudze sprawy tego pokroju, bo możesz sobie tylko niepotrzebnie problemów narobić.Zdrada, zdradą ale to nie Ty zawiniłaś i nie widzę powodów do szukania kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję się postawić na miejscu tej kobiety, wolałabym wiedzieć niż żyć w nieświadomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa

nie  mów, zdradzana i tak Ci nie uwierzy. jeszcze jej mąż, aby ratować swój tyłek to naopowiada, ze jesteś zgorzkniala, zazdrosna i dlatego chcesz rozbić ich związek. kobieta nigdy nie uwierzy obcej babie- prędzej pomyśli, że knujesz jakąś intrygę żeby odbić jej męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Próbuję się postawić na miejscu tej kobiety, wolałabym wiedzieć niż żyć w nieświadomości. 

Wierzę Ci i to jest normalne, że chcesz komuś pomóc, ale twoja (była) koleżanka może nie być zadowolona z tego powodu.Polecam się wycofać i śledzić rozwój wydarzeń, bo znając życie ta zdrada pewnie kiedyś wyjdzie na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam dobrą koleżankę, która opowiedziała mi że od 10miesiecy spotyka się z żonatym mężczyzna na domiar złego jest to mąż jej kuzynki. Nie znam tej kobiety, ale jestem przeciwna zdrada i takim miłosnym trójkąta a w rodzinie to już w ogóle patologia patologi. Czy uważacie ze powinnam powiedzieć zdradzanej o tym, że jest zdradzana? Dodam, że do koleżanki powiedziałam że nie chce jej znać i nie utrzymuje z nią kontaktów, bo nie ufam takim ludziom 

Co z Ciebie za przyjaciolka jak nie mozna ci powierzyc tajemnicy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co z Ciebie za przyjaciolka jak nie mozna ci powierzyc tajemnicy..?

Gdyby były przyjaciółkami, to nawet by do głowy nie przyszedł jej pomysł powiedzenia o tym. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdyby były przyjaciółkami, to nawet by do głowy nie przyszedł jej pomysł powiedzenia o tym. 

 

Nawet w przyjaźni są pewne granice. Przynajmniej dla mnie. Mam swoje zasady, których dla nikogo nie będę łamać. Nie toleruje zdrad, niestety takiej tajemnicy nie można mi powierzyć bo nigdy nikogo wspierać w zdradach nie będę. Dorosły dojrzały człowiek jak już nie ma ochoty na partmera/partnerkę zakańcza związek a nie zdradza. 

A po za tym co z niej za przyjaciółka która z kuzynki mężem sypia ? Jeżeli nie miała skrupółów w rodzinie to czy miałaby skrupuły by mi nie zrobić czegoś takiego? Proszę Cię jeżeli ktoś nie ma kręgosłupa moralnego to się nie nadaje, ani do związku, ani do przyjaźni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nawet w przyjaźni są pewne granice. Przynajmniej dla mnie. Mam swoje zasady, których dla nikogo nie będę łamać. Nie toleruje zdrad, niestety takiej tajemnicy nie można mi powierzyć bo nigdy nikogo wspierać w zdradach nie będę. Dorosły dojrzały człowiek jak już nie ma ochoty na partmera/partnerkę zakańcza związek a nie zdradza. 

A po za tym co z niej za przyjaciółka która z kuzynki mężem sypia ? Jeżeli nie miała skrupółów w rodzinie to czy miałaby skrupuły by mi nie zrobić czegoś takiego? Proszę Cię jeżeli ktoś nie ma kręgosłupa moralnego to się nie nadaje, ani do związku, ani do przyjaźni. 

Po 1 primo jeśli nie można ci powierzyć tajemnic to jesteś gowniana przyjaciółka. Po drugie primo nie zdradza cię z twoim facetem soł? A po 3 i ostatnie pewnie fejk jak 3/4 żenujących historii ale jako ze szoł mast goł on 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie masz żadnych zasad.  W przyjaźni trzeba być lokalnym.  Przyjaciółka , przyjaciółce ma prawo się zwierzyć.  A Ty ja zostawiłaś dla jakieś obcej baby ... Dramat . Ty też jesteś zdrajca.  Jeszcze gorszym.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po 1 primo jeśli nie można ci powierzyć tajemnic to jesteś gowniana przyjaciółka. Po drugie primo nie zdradza cię z twoim facetem soł? A po 3 i ostatnie pewnie fejk jak 3/4 żenujących historii ale jako ze szoł mast goł on 😏

Po czwarte to primo, to jak sie ta kuzynka w koncu dowie, to ta kolezanka moglaby sie przeciez rzucic na jej meza. Nic nie wiadomo. Facet zycia nie zna, naiwny, isidli go I rozwali dobrze prosperujaca rodzine. Na zimne nalezy dmuchac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ja cię rozumiem, twoja koleżanka postępuje nieuczciwe, po pierwsze nie ma prawa spotykać się z żonatym, po drugie - nieładnie że robi to osobie z rodziny. Moim zdaniem powinnaś powiedzieć, lepsza prawda niż kłamstwo. 

Jak juz mowic, to ja bym tej kuzynce kolezanki rowniez powiedziala ze inna kolezanka powiedziala ze jest troche gruba I zaniedbana. Ze powinna coz zrobic z tymi domowo-zafarbowanymi wlosami, i klasc makijaz na rozowa skore. Jak szczerosc to szczerosc😁. A Poza tym..co jesli ta kolezanka zartowala😁. No tak dla jak, a z tym mezem kuzynki tylko raz rozmawiala ..?🤭🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wtrącaj się w sprawy małżeńskie. Oni się pogodzą a z ciebie zrobią wariatkę. Może żona wie i udaje, że nie wie. To są dla ciebie obcy ludzie. To nie twój interes. Nie licz na wdzięczność w tej sprawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×