Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

Większość ludzi ma nieszczęśliwe życie, zgadzacie się?

Polecane posty

Wiele osób jest chorych, zwykle szaraki codzień zapieprzaja do pracy, której nie znoszą. Związki nieudane w których tkwi się z przyzwyczajenia lub zobowiązań. Brak miłości w życiu i prawdziwej przyjaźni. Odnoszę wrażenie że tylko garstka ludzi na świecie jest szczęśliwa, ludzie którzy mają zdrowie, wygląd, miłość i pieniądze, dużo pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się dużo znam takich ludzi mało jednak takich naprawdę szczęśliwych lub z pozoru wyglądających na szczęśliwych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiele osób jest chorych, zwykle szaraki codzień zapieprzaja do pracy, której nie znoszą. Związki nieudane w których tkwi się z przyzwyczajenia lub zobowiązań. Brak miłości w życiu i prawdziwej przyjaźni. Odnoszę wrażenie że tylko garstka ludzi na świecie jest szczęśliwa, ludzie którzy mają zdrowie, wygląd, miłość i pieniądze, dużo pieniędzy

Ok, prawdopodobnie trafne spostrzeżenie.

A Ty, do której grupy się zaliczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można nie mieć "dużo, dużo pieniędzy" i wcale nie być szczęśliwym.

A czasami odnoszę wrażenie że ludzie nie chcą być szczęśliwi i na siłę szukają kłopotów i nieszczęść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak się czyta kafe to można odnieść takie wrażenie. I to zarówno ze strony pytających i odpowiadających 😉

Ty należysz do tych będących "ponad'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sama należę do tych z problemami, jak ktoś czytał moje posty to wie jakimi. Zawsze czegoś brakuje u mnie w tej układance

Ok, teraz rozumiem.  Przepraszam, nie śledziłam Twoich wpisów. Generalnie, rzadko tu wpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto to jest "człowiek szczęśliwy" wg ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No ty na pewno tego nie zrozumiesz sfrustrowany i zakompleksiony biedaku 🙂

Haha znowu ty 🤣 jeśli ktoś chce uchodzić za szczęśliwego i dobrego człowieka nie może jednocześnie być hipokryta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie . A ty jesteś 100 procentowym hipokryta. Wiadomo że się nie przyznas że jesteś bo... jesteś hipokryta 🙂

Zakładasz kolejne konto i na co liczysz? Ze ktoś ci uwierzy w twoja zajebistosc? Kolejny fałszywy poyeb który pozuje na zbawiciela. Prdolnij się w łeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Naprawde jesteś aż tak naiwny że myślisz że ja czegokolwiek oczekuje od takich toksykow jak ty. Jeżeli już to toksykow zgłaszam albo do psychiatryka albo na policję. Tam gdzie jest wasze miejsce. Tyle. Ja nawet toksykow nie traktuje jak ludzi 🙂.

Oja to fascynujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
 

Wiele osób jest chorych, zwykle szaraki codzień zapieprzaja do pracy, której nie znoszą. Związki nieudane w których tkwi się z przyzwyczajenia lub zobowiązań. Brak miłości w życiu i prawdziwej przyjaźni. Odnoszę wrażenie że tylko garstka ludzi na świecie jest szczęśliwa, ludzie którzy mają zdrowie, wygląd, miłość i pieniądze, dużo pieniędzy

Tak. Tak jest, masz jedno, nie masz drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
 

Naprawde jesteś aż tak naiwny że myślisz że ja czegokolwiek oczekuje od takich toksykow jak ty. Jeżeli już to toksykow zgłaszam albo do psychiatryka albo na policję. Tam gdzie jest wasze miejsce. Tyle. Ja nawet toksykow nie traktuje jak ludzi 🙂.

Toksyczne osoby to wampiry energetyczne Tkz. krokodyle 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale legenda głosi że w świecie przemijania i ciągłej zmiany uwarunkowana dusza z powodu iluzji cierpi na ogół mniej lub bardziej. Zawsze.

 

Chyba jedyna rzecz która pozostaje wolna od Iluzji Maya 😎 to ta nasza królewska i nieśmiertelna dusza... Być może tak jest 😑

Nie wiem wie to zapewne ten który pochłonie wszystkich i wszystko 😆😛

🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiele osób jest chorych, zwykle szaraki codzień zapieprzaja do pracy, której nie znoszą. Związki nieudane w których tkwi się z przyzwyczajenia lub zobowiązań. Brak miłości w życiu i prawdziwej przyjaźni. Odnoszę wrażenie że tylko garstka ludzi na świecie jest szczęśliwa, ludzie którzy mają zdrowie, wygląd, miłość i pieniądze, dużo pieniędzy

Zależy. Dla każdego człowieka "miec" zdrowie/wyglad/milosc/pieniądze będzie znaczyło coś innego, zależnie od tego co przeszedł,co ma aktualnie i czego oczekuje. Dla jednych szczęściem będzie móc coś zaoszczędzić po opłaceniu rachunków, a dla innych kolejny milion na koncie to mało. 

Mysle, że jest sporo osób, które są szczęśliwe, ale przez to, że nie doceniają tego co mają, nie są tego świadome.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zakładasz kolejne konto i na co liczysz? Ze ktoś ci uwierzy w twoja zajebistosc? Kolejny fałszywy poyeb który pozuje na zbawiciela. Prdolnij się w łeb. 

Przywołuje Cię do porządku 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja nie jestem twoja stara

Nigdy nie wiadomo co nas w życiu czeka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dwudziestu latach rzucam palenie i myślę że się uda a jak się uda to już nic nie będzie mi straszne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Milion złotych w sam raz. Ale w dolarach to prawdziwe światowe bycie milionerem.

Po roku musiałby już być miliard, co by nudno nie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×