Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SyndromTakotsubo

dajcie mi zadbaną panią w wieku 40 na noc, taka która lubi seks i przytulanie z młodszymi od siebie

Polecane posty

jesteś głupi jeśli myślisz że ktoś lubi się przytulać do osoby która pierwszy raz na oczy widzi, sex może tak jakiś pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jesteś głupi jeśli myślisz że ktoś lubi się przytulać do osoby która pierwszy raz na oczy widzi, sex może tak jakiś pustak

ja lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czemu WY chcecie albo mlode albo stare baby a srednie nikt nie chce beka 😂

średnie też mogą być, byle nie młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

średnie też mogą być, byle nie młode.

Starsze,grubsze niedowartosciowane, mające milion kompleksów nie trudno znaleźć i zaciągnąć do wyrka,  znajdź fajną ładna z twarzy, z figurą nie byle oklepaną to pogadamy,  haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czemu WY chcecie albo mlode albo stare baby a srednie nikt nie chce beka 😂

Do seksualnych uniesien osobniki meskie często dużo nie potrzebują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W krzakach się zaczaje na taką, a później zapakuje w szary papier i wyślę ją pocztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Starsze,grubsze niedowartosciowane, mające milion kompleksów nie trudno znaleźć i zaciągnąć do wyrka,  znajdź fajną ładna z twarzy, z figurą nie byle oklepaną to pogadamy,  haha

Proste dywagacje i pseudo oferty szybko odrzucają, ale nie zawsze facet jest szablonowy, nie zawsze mowi dzien dobry, rozchyl nogi i nie zawsze kobieta rozdaje karty... tak się błędnie przyjęło. Baaa, twierdze że sa tak ogromne różnice w podaży i popycie atrakcyjnych facetow, ze mają DUŻO, DUŻO, DUŻO lepszą sytuację od atrakcyjnych kobiet. Sorry, dzisiejsze czasy sa bezpardonowe. Jak kobieta widzi kogoś ciekawego, to nie próżnuje. Atrakcyjna kobieta jest jak najbardziej do ugryzienia. Tylko w koło niej kręci się szrot jak w amoku i wymięka w przedbiegach, bo są jakieś oczekiwania. Po kie licho mający powodzenie facet ma się tyle korzyć, udowadniać,  zakładać tindery i pisać 2 lata. Chociaz często laska obniża wymagania, i jest jak szara myszka, bo dostrzega, że trafila kosa na kamien i jakis dziwnie dobry jest ten misiu kolorowy. Nie zgodzisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Starsze,grubsze niedowartosciowane, mające milion kompleksów nie trudno znaleźć i zaciągnąć do wyrka,  znajdź fajną ładna z twarzy, z figurą nie byle oklepaną to pogadamy,  haha

przecież jak kobieta ma kompleksy to się nie chce ru/chać właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

przecież jak kobieta ma kompleksy to się nie chce ru/chać właśnie.

Jak się znajdzie chętny który jeszcze pierwszy komunikuje swoją cheęc na małe Bara Bara to idzie jak w dym:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Proste dywagacje i pseudo oferty szybko odrzucają, ale nie zawsze facet jest szablonowy, nie zawsze mowi dzien dobry, rozchyl nogi i nie zawsze kobieta rozdaje karty... tak się błędnie przyjęło. Baaa, twierdze że sa tak ogromne różnice w podaży i popycie atrakcyjnych facetow, ze mają DUŻO, DUŻO, DUŻO lepszą sytuację od atrakcyjnych kobiet. Sorry, dzisiejsze czasy sa bezpardonowe. Jak kobieta widzi kogoś ciekawego, to nie próżnuje. Atrakcyjna kobieta jest jak najbardziej do ugryzienia. Tylko w koło niej kręci się szrot jak w amoku i wymięka w przedbiegach, bo są jakieś oczekiwania. Po kie licho mający powodzenie facet ma się tyle korzyć, udowadniać,  zakładać tindery i pisać 2 lata. Chociaz często laska obniża wymagania, i jest jak szara myszka, bo dostrzega, że trafila kosa na kamien i jakis dziwnie dobry jest ten misiu kolorowy. Nie zgodzisz się?

A no zgadzam się w zupełności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak się znajdzie chętny który jeszcze pierwszy komunikuje swoją cheęc na małe Bara Bara to idzie jak w dym:) 

lul, na jakim świecie żyjesz za seks się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

lul, na jakim świecie żyjesz za seks się płaci.

Boszz ,to jestem sporo do tyłu albo na tyle porzadna ,że nie uprawiam to z każdym który mi się tylko podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Boszz ,to jestem sporo do tyłu albo na tyle porzadna ,że nie uprawiam to z każdym który mi się tylko podoba:)

beka z cb, dajesz za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

beka z cb, dajesz za darmo.

Między dajesz a dajesz jest różnica tylko głąby jej nie widzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Między dajesz a dajesz jest różnica tylko głąby jej nie widzą:)

divy to przynajmniej kasę za to biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamci szukasz, a czy pieluchy ma ci zmieniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

divy to przynajmniej kasę za to biorą.

Może i są fajne seksy ale co z tego, parę razy już byłem i na trzy razy raz byłem na prawdę zadowolony😎

Poza tym dużo stresu najczęściej ktoś z tymi paniami jest w mieszkaniu gdy ja rochhasz w trakcie ktoś może się pojawić z pytaniem czy już koniec, to jest fatalne uczucie🙂

Na trzeźwo nigdy tam nie byłem.😎😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może i są fajne seksy ale co z tego, parę razy już byłem i na trzy razy raz byłem na prawdę zadowolony😎

Poza tym dużo stresu najczęściej ktoś z tymi paniami jest w mieszkaniu gdy ja rochhasz w trakcie ktoś może się pojawić z pytaniem czy już koniec, to jest fatalne uczucie🙂

Na trzeźwo nigdy tam nie byłem.😎😈

no to mamy takie same doświadczenia z divami, też trzy razy byłem i raz byłem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Twoja teoria jest inwalidą. Kobieta zrobi wszystko, kwestia odpowiedniej motywacji. Jesteście ja zwierzęta. 😃 

Jak zwierzęta to wy jesteście - nie przepuścicie niczemu, co nie spie.r.dala na drzewo, prymitywy (w skrajnych przypadkach nawet dzieciom czy kozom, bleh) - i to jest zwierzęce podejście. Nawet pewien znany filozof (heteryk) oznajmił kiedyś, że gdyby faceci mieli więcej testosteronu to do dziś nie zeszliby z drzewa.

Kobiety podchodzą do tego bardziej racjonalnie, kalkulują - to jest postawa człowieka myślącego, a nie zwierzęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×