Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niebieska_Panda

Czerwone plamki na czole, klatce dziecka?

Polecane posty

Dzisiaj zauważyłam czerwone plamki na czole, klatce piersiowej, brzuchu, plecach i pipce córki. Zachowuje się normalnie. Je. Pije. Bawi się. Mogą to być potówki czy może wysypka? Oglądałam zdjęcia potowek i widzę krostki jednak krostek ona nie ma po prostu plamki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłaś jakiś środek myjący? płyn, chusteczki nawilżane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zmieniłaś jakiś środek myjący? płyn, chusteczki nawilżane?

Nie nic. Jedynie to kilka dni temu dałam jej pierwszy raz truskawki i wczoraj dałam jej syrop z witaminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Truskawki są alergizujące, ja też swojej dałam parę dni temu i dostała wysypki. Następna próba będzie, jak skończy rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Truskawki są alergizujące, ja też swojej dałam parę dni temu i dostała wysypki. Następna próba będzie, jak skończy rok. 

Tak ale że reakcja pojawiła się po kilku dniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez obstawiam na alergie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne alergia. Moj syn, jakby przypadkiem dorwal sie do produktu mlecznego to najpierw pojawiaja mu sie plamki na ciele, a pozniej, w zaleznosci ile udalo mu sie wciagnac nim ktos zauwazyl, ze je czego nie powinien, wychodzi mu wysypka, najpierw dostaje szorstka w dotyku skore a potem pokrzywka np. na raczce, nozce lub brzuszku. Cale szczescie czasy kiedy wysypywalo go calego mamy dawno za soba.  Truskawki to bardzo silny alergen, podobnie jak przykladowo miod. To moze byc reakcja na nie. I wcale nie jest powiedziane, ze musi wystapic natychmiast. Obserwuj. Jak zejdzie samo to super, jak nie to zawsze sa pediatrzy. Oni bez problemu Ci powiedza co to za paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to po tym syropie? Skoro truskawki dostała wcześniej i nic nie wyszło. Jeśli syrop dałaś wieczorem, to faktycznie ranoo zauważyłaś skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×