Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kinga1996

Rozstanie z chłopakiem

Polecane posty

Witam, mam pytanie do was. Nie wiem co o tym sądzić. Rozstałam się z chłopakiem pół roku temu. Kocham go, on mówi że mnie też, ale nie chce ze mną być bo twierdzi że nie dogadujemy się i nie pasujemy do siebie. Na początku mieliśmy jeszcze ustalona przerwe. Ja się starałam o jego względy, a on mnie olewal. Po prostu ja miałam poważne podejście do związku, a on patrzal za wyskokami z kolegami i koleżankami na imprezy beze mnie. Wypisywal non stop z innymi dziewczynami twierdząc, że to tylko koleżanki. A jak razem gdzieś szliśmy to byłam na drugim miejscu. Bolało mnie to, dlatego o to się klocilismy. W końcu ta przerwa skończyła się kłótnia, na tyle poważna, że nie gadamy ze sobą. Mnie zbywal, że on nie wie czego chce. Ja cierpiałam. Potem okazało się, że spotyka się z kimś innym. Okazało się że to kolejna "koleżanka". Powiedzialam, ze skoro ma inną to temat zamknięty. Mam w związku z tym dziwna sytuację. Kontaktu wgl nie mamy. Wysłaliśmy sobie tylko życzenia na urodziny.  jego siostra pisala też ze mną, ja z grzeczności odpisywalam. Twierdziła, że to nic takiego że się roztalismy. Przecież my możemy kontakt ze sobą utrzymywać. Pomyślalam chyba nic w tym złego. Lecz gdy on się dowiedział, że ja z nią gadam, to się na nią obraził. Ona jemu powiedziala, że on nie będzie jej gadał z kim ma rozmawiać. Przez to ostatnio zauważylam, że mnie on poblokowal częściowo na portalach społecznościowych. To po co blokuje, czemu odrazu mnie nie usunie? Co ma na celu takie zachowanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ty piszesz że on cię kocha???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma przerwe w związku, to spotykanie się z kimś innym jest normalne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy nie macie przerwy! On poszedl dalej...a zablokowanie=usuniecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak przerwa w związku. Przerwa to rozstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam, mam pytanie do was. Nie wiem co o tym sądzić. Rozstałam się z chłopakiem pół roku temu. Kocham go, on mówi że mnie też, ale nie chce ze mną być bo twierdzi że nie dogadujemy się i nie pasujemy do siebie. Na początku mieliśmy jeszcze ustalona przerwe. Ja się starałam o jego względy, a on mnie olewal. Po prostu ja miałam poważne podejście do związku, a on patrzal za wyskokami z kolegami i koleżankami na imprezy beze mnie. Wypisywal non stop z innymi dziewczynami twierdząc, że to tylko koleżanki. A jak razem gdzieś szliśmy to byłam na drugim miejscu. Bolało mnie to, dlatego o to się klocilismy. W końcu ta przerwa skończyła się kłótnia, na tyle poważna, że nie gadamy ze sobą. Mnie zbywal, że on nie wie czego chce. Ja cierpiałam. Potem okazało się, że spotyka się z kimś innym. Okazało się że to kolejna "koleżanka". Powiedzialam, ze skoro ma inną to temat zamknięty. Mam w związku z tym dziwna sytuację. Kontaktu wgl nie mamy. Wysłaliśmy sobie tylko życzenia na urodziny.  jego siostra pisala też ze mną, ja z grzeczności odpisywalam. Twierdziła, że to nic takiego że się roztalismy. Przecież my możemy kontakt ze sobą utrzymywać. Pomyślalam chyba nic w tym złego. Lecz gdy on się dowiedział, że ja z nią gadam, to się na nią obraził. Ona jemu powiedziala, że on nie będzie jej gadał z kim ma rozmawiać. Przez to ostatnio zauważylam, że mnie on poblokowal częściowo na portalach społecznościowych. To po co blokuje, czemu odrazu mnie nie usunie? Co ma na celu takie zachowanie? 

Niestety ale to nie jest miłość z jego strony facet który kocha stara się nie zostawia swojej połówki i idzie bez niej i jeszcze spotyka się z inną to wszystko głupie zagrywki czas zapomnieć .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama zadaj sobie pytanie czy zasługujesz na takie traktowanie. Chłopak zachowuje się co najmniej dziwnie, biorąc pod uwagę twierdzenie, że cię kocha. Tak poza tym to od związku nie robi się "przerw". Albo jesteście razem albo nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Ale wy nie macie przerwy! On poszedl dalej...a zablokowanie=usunięcie

Ale chodzi o to, że jak było źle to ustalilismy przerwe sobie. Myśleliśmy, że może to coś naprawi. A on to wykorzystal do spotykania się z inną. 

Edytowano przez Kinga1996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sama zadaj sobie pytanie czy zasługujesz na takie traktowanie. Chłopak zachowuje się co najmniej dziwnie, biorąc pod uwagę twierdzenie, że cię kocha. Tak poza tym to od związku nie robi się "przerw". Albo jesteście razem albo nie. 

No mam to samo zdanie i nie bylam za tym. Ale niestety już zaczęło być na tyle źle, że się zgodziłam. On to wymyślil. Stwierdził, że to nam pomoze. Ja już potem też sądziłam, że jak to ma nam pomóc. To niech będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale chodzi o to, że jak było źle to ustalilismy przerwe sobie. Myśleliśmy, że może to coś naprawi. A on to wykorzystal do spotykania się z inną

Nie "myśleliśmy" tylko ty myślałaś!

Naucz się na całe życie - jeśli facet mówi "zróbmy sobie przerwę w związku" to na sto procent znaczy to "mam na oku inną a ty mi przeszkadzasz - odczep się, jak mi z tamtą nie wyjdzie to może wrócę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to po co on mnie cześciowo blokuje? Dlaczego całkowicie nie usunie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze zebys widziala jego nowe szczescie i podboje. Nie jestescie razem juz pol roku i nie macie kontaktu, a ty rozkminiasz czy on cie kocha. Przestan...idz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie faceta co najmniej zalosne. Prawdopodobnie nie byl gotowy na staly zwiazek, chcial sie pobawic i wymienic. Skoro w trakcie tej waszej przerwy zaczal krecic z kims innym to tym bardziej pokazuje ze jemu nie zalezy. Proponuje odpuscic i isc dalej. A dlaczego zablokowal a nie usunal? Albo chce zebys widziala ze on poszedl dalej i ma swoje zycie, albo idzie w kierunku 'jak nie wyjdzie z ta to wroce do tamtej'. Lepiej sie trzymaj od niego z daleka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że minęło trochę czasu. A ja dalej nie potrafię pozbierać się i ciągle o nim myślę 😔Non stop w głowie sobie go tłumaczę, że może serio ze mną coś nie tak. Może zbyt wiele wymagałam. Może zbyt zazdrosna. Może jeszcze pogodzimy się😔ja po prostu chciałam normalnego związku. Nie raz był kochany, a nie raz zachowywal się tak dziecinnie. Tak jakby nie dorosl. Boli mnie to bardzo. Nie tak samo rozstanie, ale to w jaki sposób mnie potraktował. Nie zamknął tematu, a już z inną na imprezę szedł i twierdzil że koleżanka zwykła. Byłam dla niego w stanie wszystko zrobic. Nie dawałam rady przez jego zachowanie. Już raz chciał przerwy, ale nie zgodziłam się. To mnie traktował z dystansem i ważniejsi dla niego był najlepszy jego kolega i kolezanki z pracy. Ja w domu siedzialam, a on z nimi spotykał się. Twierdził, że to spotkanie integracyjne. Dawał mi to odczuć. Niby potem jak mu przeszło starał się ale zaufanie było zatracone już. Niby trochę zmądrzał, ale serce już było na tyle zranione, że non stop mu wypomnialam to. Na koniec stwierdził, że nie jestem normalna i nie chce takiego związku. Ma dość tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz, czyli juz od dawna on do ciebie nic nie czul. a ze wolal spdzac czas z kolegami, oznacza, zenie chcial go spedzac z toba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×