Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej! Piszę do Was bo nie wiem co zrobić z nudą i pustką po czymś co z dnia na dzień zniknęło. Zakończyłam dzisiaj toksyczny związek, wydaje mi się że nawet nie żałuję. Ale nie wiem co zrobić z wolnym czasem, wręcz zabija mnie nuda. Na co dzień pracuję, ale jest weekend i nie chcę robić rzeczy które wcześniej robiłam z tą drugą osobą. Kiedy wracałam z pracy, czy właśnie w weekendy spędzaliśmy czas zawsze razem na rozmowach, kłótniach czy oglądaniu netflixa. A teraz tak siedzę i w domu nie ma już nic do posprzątania, kreatywne zajęcia mnie nie rajcują. Po prostu nie umiem sobie znaleźć sposobu na relaks samotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz czasu żeby dojść do równowagi emocjonalnej, tym bardziej że twój związek był toksyczny.Ja wypełniłem swój wolny czas po rozstaniu dodatkową pracą na pół etatu i teraz marzę żeby posiedzieć w mieszkaniu w weekend i się pobyczyc.Na dłuższą metę jest to męczące ( praca na 1,5 etatu) ale jest to jakaś alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam rower czy też inny sport można odpocząć odstresować się a także dobrą muzykę do tego i masz zajęcie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam spokojnie dasz radę to nie koniec świata Może bardziej aktywny tryb życia jakieś bieganie czy jazda rowerem np Netfix jest spoko ale ile można patrzeć w tv jak jest ładna pogoda Ja np jadę na działkę grill Itd Jest wiele możliwości by się nie wkrada nuda ciekawa książka czy fajna muza wyjście na spacer Wiem ze teraz Koran wirus itd ale jakoś trzeba funkcjonować i żyć dalej Masz np znajomych rozmowa na messengerku nie bardzo wiem co lubisz robić w wolnym czasie co cie interesuje?  Sama pisałaś ze byłaś w toksyczny zwiazku myśl teraz o tym by może poznać kogos normalnego bo samemu nie jest fajnie Tylko siedząc w domu może być awykonalne Jest zawsze jeszcze kafeteria i spore grono ludzi na poziomie Pozdrawiam miłego dnia życzę bez nudy 😉 Nostradamus ☕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zapisać sobie co robiliście wspólnie i ..robić całkowicie coś odmiennego ,za pół roku daj znać jak postępy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jak mam zamiar dziś w gronie znajomych spędzić dzień na działce wlasnie się zaraz zbieram i jadę  Grill znajomi itd Doborowym towarzystwie pozdrawiam udanego dnia oraz Weekendu życzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Nostradamus Devil napisał:

Witam jak mam zamiar dziś w gronie znajomych spędzić dzień na działce wlasnie się zaraz zbieram i jadę  Grill znajomi itd Doborowym towarzystwie pozdrawiam udanego dnia oraz Weekendu życzę 

Super sprawa taki odpoczynek w gronie znajomych, udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie Ci łatwo, tym bardziej, że tak naprawdę w głębi duszy bardzo Ci brakuje tego co robiliście i wciąż za tym tęsknisz. Owszem tak- jak piszą inni- będziesz poszukiwać. Z czasem nauczysz się sama funkcjonować- wychodzić, rozmawiać ze znajomymi. często będą to wyjścia super- gdzie na chwilę się tzw "odmóżdżysz", zaśmiejesz. Zdarzy się, że nawet swtierdzisz - kurcze ale ze mnie równa babka już nawet umiem z psem sama iść i da Ci to radość, ukojenie. Jednak i tak będziesz czuć się samotna. Bo większość z nas potrzeuje drugiej osoby. Taka jest prawda! Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego wpakujesz się w następny toksyczny związek z nudów . Jak to mówią "jest ryzyko ,jest zabawa".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×