Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
boleczek123

Zakochałem się

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Wczoraj powiedziałem jej, że ją kocham zapytałem czy ona mnie też to odpowiedziała, że tak.

Potem po prostu ona mnie pocałowała kilka razy. Jutro będziemy się widzieć i rozmawiać na ten temat w cztery oczy. Napisała mi, że wie co ma już powiedzieć. Boję się trochę...

Kupić jakąś róże na te spotkanie, które się odbędzie? Rozmowa o Nas.

Ja: 25 lat

Ona: 21 lat

Edytowano przez boleczek123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

zauroczenie raczej, co małolata może wiedzieć o miłości

jak długo się znacie? były seksy? 

Edytowano przez Przemol Prafik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zauroczenie raczej, co małolata może wiedzieć o miłości

jak długo się znacie? były seksy? 

Znamy się pół roku. Nie było seksu. 

Mówiła mi, że się jej podobam od samego początku i mnie kocha.

Też jej powiedziałem, że ją kocham, bo kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wczoraj powiedziałem jej, że ją kocham zapytałem czy ona mnie też to odpowiedziała, że tak.

Potem po prostu ona mnie pocałowała kilka razy. Jutro będziemy się widzieć i rozmawiać na ten temat w cztery oczy. Napisała mi, że wie co ma już powiedzieć. Boję się trochę...

Kupić jakąś róże na te spotkanie, które się odbędzie? Rozmowa o Nas.

Ja: 25 lat

Ona: 21 lat

Kup,na pewno będzie jej miło (jakby nie było) ;) Może wiecej u niej zaplusujesz. Powodzenia tam jutro :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Znamy się pół roku. Nie było seksu. 

Mówiła mi, że się jej podobam od samego początku i mnie kocha.

Też jej powiedziałem, że ją kocham, bo kocham.

Ona powiedziała bo ty jej piwiedziałeś, więc wymuszone. Jakby pierwsza powiedziała to co innego. Za co ją kochasz? Za co ona ciebie kocha? Byście z rok pomieszkali to byście się dopiero naprawde poznali bo takie randkowanie i spotykanie na weekend to zawsze jest idealizacja drugiej strony bo nie ma tej codzienności tylko same ochy i achy. Pół roku i bez seksu to ona dziewica przynajmniej czy cie zwodzi? Facet 25 to powinien dymać aż iskry lecą, jak rozładowujesz napięcie przed randką lub po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kup,na pewno będzie jej miło (jakby nie było) ;) Może wiecej u niej zaplusujesz. Powodzenia tam jutro :)

żadnych kwiatków, ale spacer zalecany i rozmowa o tym co oczekujecie od tego związku, co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma wioskę motyli w brzuchu ?Ciekawe czy szczepione żart Ale fakt co taka młoda dziewczyna wie o miłości Zauroczenie jedynie za pół roku jej minie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Pewnie ma wioskę motyli w brzuchu ?Ciekawe czy szczepione żart Ale fakt co taka młoda dziewczyna wie o miłości Zauroczenie jedynie za pół roku jej minie 

Oni przynajmniej beda mieli doswiadczenie (w przeciwienstwie do wielu z was), jeśli jej rzeczywiscie minie. I przestańcie oceniać ludzi przez pryzmat wieku. Niektorzy mlodzi są bardziej mentalnie dojrzalsi niż ci starsi ;)

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby rok razem mieszkali by zobaczyli realia tego związku, teraz żyją w różowych okularach, beztroskim zauroczeniu bez problemów dnia codziennego. Polecam autorowi nie pieskować tylko być facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie może będą mieć za 5 lat teraz to jedynie mogą iść na spacer Znają się chwilę i love story 😊ale mimo wszystko powodzenia życzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×