Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AnnBadowska

Reset 33 Rzucanie palenia z pozycji fotela ;)

Polecane posty

Witam. Każda osoba, która ma albo miała doświadczenie z osobą uzależnioną od czegokolwiek wie jak trudno takiej osobie pomóc. Na grupach dot. uzależnień wyczytałam, że jeśli uzależniony sam nie stwierdzi, że chce się uwolnić od nałogu to nikt inny mu  w tym nie pomoże. Niestety do takich wniosków te osoby dochodzą dopiero/najczęściej kiedy pojawi się np. choroba. Tego chcę uniknąć i szukam rozwiązania dla mojego, który palił jeszcze zanim się poznaliśmy. Mam dwie możliwości: Książka Allen Carr "Prosta metoda Jak skutecznie rzucić palenie" albo Reset33 czyli 61 filmów z zadaniami dostępnych w internecie. Do przeczytania książki pewnie go nie zmuszę, będzie ją czytał z 5 lat. Mam zamiar włączyć mu te filmy i liczyć na to, że się zainteresuje. Obejrzałam pierwsze 12 filmów i jest tam sporo o negatywnych konsekwencjach. Może wreszcie otworzy mu to oczy i rzuci. Pomijam już fakt, że coraz bardziej uciążliwy jest dla mnie nieprzyjemny zapach i zastanawiam się czy nie spać osobno.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z filmami reset33? Mam liczyć na sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, tak! Tak się składa, że moja żona dała mi kartkę z loginem i hasłem do konta. Powiedziała mi, że mam obejrzeć wszystkie filmy i robić zadania. Rzuciłem dzięki temu bez problemu dowiadując się przy tym jakim byłem głupkiem kiedy paliłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystał jeszcze na tym mój brat, któremu dałem hasło bo zostało mi 24 dni subskrypcji. On też rzucił więc Beata została bohaterką w rodzinie 😉 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paka dziennie. Głównie przez stresującą pracę ale coś za coś 😉 Jednak po 9 latach palenia zęby coraz częściej do dentystycznego mycia itd. Pierwsza myśl: Trzeba to skończyć. Jakiś Anioł (a mam ich kilku) poprowadził mnie na stronę reste33pl. Wiedza tam zawarta jest niespotykanie ponadczasowa a zarazem dziwna. Najdziwniejszy jest efekt: Rzucasz i... tyle. Bez fajerwerków. Bez tęsknoty. Bez objadania się. Polecam. Na święta sprezentuje subskrypcję każdemu kto pali w mojej rodzinie. Wyprzedzam pytanie... Jestem bez papierosa okrągły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do polecających bo to wiedza z tysiąca źródeł. Przebudzenie umysłu i reset życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż rzuciła palenie dzięki tym filmom. Także polecamy je bardzo. Wiele osób poleca też książkę allena carra ale tez nie dla każdego to  się nadaje. Nie każdy lubi czytać, umie się skupić na czytaniu itp. Mój maż z książką zasypiał dlatego filmy i ćwiczenia z resetem bardziej mu przypadły do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co u kumpla się sprawdziło. sam patrzyłem na te filmiki w programie i widzę że to ma ręce i nogi. Filmy są dość hipotyczne ale co najważniejsze działają na podświadomość i obrazują, jakim złem są fajki. Moim zdaniem skuteczna opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×