Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Taniekochana

On nie chce ze mną uprawiać seksu tak czesto jak pol roku temun

Polecane posty

Moj chłopak a tak własciwie narzeczony nie ma ochoty wgl na seks. od czasu gdy zaczelismy mieszkac razem to seks raz na tydzien graniczy z cudem , jeszcze poł roku temu potrafilismy to robic codziennie nawet po kilka razy. Wysłałam mu pikantnego SMS jak byl w pracy a on go zupełnie olal i odpowiedzial ze jest zawalony robotą. Nie wiem co ja mam już robic skoro on ostatnio przestaje zwracac na mnie uwagę , cześciej gra z kolegami niz spedza czas ze mną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ci doradzić. ? Dbasz o siebie ? 

Bo ja o seks nie miałam życia ☹️ często mnie wszystko bolało ,nie miałam ochoty ale nie musi wejść ! 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zacznij być pewna siebie.  Zadbaj nie o ciuchy a o ciało i bieliznę.  Tylko tyle dla faceta wystarczy by być w koszulce z niewinna minka ,opalona.  Umytą ,włosy długie to każdy kocmouch Cię weźmie. A tym bardziej własny facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz z nim ślubu to zakończ to, bo będzie tylko gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2020 o 17:47, Taniekochana napisał:

Moj chłopak a tak własciwie narzeczony nie ma ochoty wgl na seks. od czasu gdy zaczelismy mieszkac razem to seks raz na tydzien graniczy z cudem , jeszcze poł roku temu potrafilismy to robic codziennie nawet po kilka razy. Wysłałam mu pikantnego SMS jak byl w pracy a on go zupełnie olal i odpowiedzial ze jest zawalony robotą. Nie wiem co ja mam już robic skoro on ostatnio przestaje zwracac na mnie uwagę , cześciej gra z kolegami niz spedza czas ze mną..

Zawsze zaczyna się od rozmowy o problemie. Ile masz lat? Zrobiłaś to? A jeśli tak, to co powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×