Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madame Le_

Dlaczego mało który facet jest tak przystojny?

Polecane posty

7 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Ale ja nie oczekuję, by każdy się ze mną przyjaźnił. Tylko że jeśli nie mam nawet szans pokazania się, bo jestem z góry odrzucany, to coś jest nie tak, prawda? Wystarczy mi jedna dobra koleżanka, więcej nie potrzebuję.

No to najwyraźniej nie podpasowałeś osobom, do których akurat chciałeś się zbliżyć. No takie jest życie. Nie znaczy to jednak, że nie masz szansy na znalezienie znajomych Jedni ludzie przyciągają do siebie innych i z łatwością zawierają nowe znajomości a są też tacy, którzy odpychają i nie wzbudzają ogólnej sympatii. Widocznie należysz do tej drugiej grupy, ale pretensje o to możesz mieć tylko do siebie a nie do całego świata 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mizo napisał:

No to najwyraźniej nie podpasowałeś osobom, do których akurat chciałeś się zbliżyć. No takie jest życie. Nie znaczy to jednak, że nie masz szansy na znalezienie znajomych Jedni ludzie przyciągają do siebie innych i z łatwością zawierają nowe znajomości a są też tacy, którzy odpychają i nie wzbudzają ogólnej sympatii. Widocznie należysz do tej drugiej grupy, ale pretensje o to możesz mieć tylko do siebie a nie do całego świata 🙂

Ale czym mogę odpychać, skoro nie mam nawet możliwości zamienić słowa z większością osób? A jeśli już z kimś uda mi się porozmawiać, to te relacje nawiązuję, te osoby normalnie ze mną rozmawiają i darzą mnie sympatią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Ale czym mogę odpychać, skoro nie mam nawet możliwości zamienić słowa z większością osób? A jeśli już z kimś uda mi się porozmawiać, to te relacje nawiązuję, te osoby normalnie ze mną rozmawiają i darzą mnie sympatią. 

Może Twoja mowa ciała jest odpychająca? Uwierz mi, że gesty potrafią wyrazić więcej niż tysiąc słów. Owszem, czasem tak bywa, że ktoś na początku się wydaje "dziwny", a jak się go lepiej pozna, to się okazuje fajnym człowiekiem, ale większość ludzi bazuje głównie na pierwszym wrażeniu i jak jest ono negatywne, to z czasem już się nie zmienia. I wcale nie chodzi tu zawsze o wygląd jak sugerujesz  - niektórzy ludzie roznoszą wokół siebie taką negatywną aurę i to naprawdę wystarczy, żeby chcieć się od takiej osoby odciąć 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mizo napisał:

Może Twoja mowa ciała jest odpychająca? Uwierz mi, że gesty potrafią wyrazić więcej niż tysiąc słów. Owszem, czasem tak bywa, że ktoś na początku się wydaje "dziwny", a jak się go lepiej pozna, to się okazuje fajnym człowiekiem, ale większość ludzi bazuje głównie na pierwszym wrażeniu i jak jest ono negatywne, to z czasem już się nie zmienia. I wcale nie chodzi tu zawsze o wygląd jak sugerujesz  - niektórzy ludzie roznoszą wokół siebie taką negatywną aurę i to naprawdę wystarczy, żeby chcieć się od takiej osoby odciąć 🙂 

Nie sądzę, żeby moja mowa ciała różniła się od pozostałych, ale może masz rację... Ja nikogo nie oceniam po pierwszym wrażeniu, ale rozumiem, że mogę być wyjątkiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nie sądzę, żeby moja mowa ciała różniła się od pozostałych, ale może masz rację... Ja nikogo nie oceniam po pierwszym wrażeniu, ale rozumiem, że mogę być wyjątkiem 🙂

No obserwatorzy są w stanie wychwycić więcej szczegółów, więc coś musi w tym być. Ja oceniam po pierwszym wrażeniu, ale u mnie nie jest ono decydujące. Mocno wierzę w swoją intuicję i zwykle się ona nie myli, ale zdarzało się tak, że osoby, które początkowo były przeze mnie odebrane pejoratywnie, z czasem w moich oczach zyskały, dlatego staram się nie wyciągać zbyt pochopnie idących wniosków po pierwszej styczności z człowiekiem 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×