Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madame Le_

Dlaczego mało który facet jest tak przystojny?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Polaczki cebulaczki nie dorównują mu do pięt 😍

 

Edytowano przez Madame Le_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

🤢

Mam inny gust, cioolaty bo cioolaty, ale swój 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Mój, w tym wieku też wyglądał jak model ( wysoki, ciemny szatyn, oczy szare- miodzio😄)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mało jest przystojnych facetów w Polsce.  Jak idę ulicą to naprawdę rzadko na którym można choćby zawiesić oko. O charakterach nawet nie chcę gadać. Dlatego w sumie nie dziwie się kobietom, że lgną głównie do przystojniaków - taki się może okazać deb...ilem albo psycholem, ale chociaż ma jeden atut w postaci przyjemnej aparycji. Jak coś odwali to jest mniejszy żal, gdy związek nie wypali, bo przynajmniej taki facet był dla kobiety pociągający seksualnie. Najgorsze poniżenie dla kobiety jest wtedy, gdy wybierze brzydala bo rzekomo "ma dobry charakter" i specjalnie dla niego obniży swoje wymagania, a mimo to, zostanie przez niego olana czy zdradzona. Dlatego właśnie trzeba mierzyć wysoko i się nad żadnym samcem nie litować bo oni nigdy by się nie związali z mniej atrakcyjną jeśli mieliby do wyboru ładniejszą 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Mizo napisał:

Ogólnie mało jest przystojnych facetów w Polsce.  Jak idę ulicą to naprawdę rzadko na którym można choćby zawiesić oko. O charakterach nawet nie chcę gadać. Dlatego w sumie nie dziwie się kobietom, że lgną głównie do przystojniaków - taki się może okazać deb...ilem albo psycholem, ale chociaż ma jeden atut w postaci przyjemnej aparycji. Jak coś odwali to jest mniejszy żal, gdy związek nie wypali, bo przynajmniej taki facet był dla kobiety pociągający seksualnie. Najgorsze poniżenie dla kobiety jest wtedy, gdy wybierze brzydala bo rzekomo "ma dobry charakter" i specjalnie dla niego obniży swoje wymagania, a mimo to, zostanie przez niego olana czy zdradzona. Dlatego właśnie trzeba mierzyć wysoko i się nad żadnym samcem nie litować bo oni nigdy by się nie związali z mniej atrakcyjną jeśli mieliby do wyboru ładniejszą 🙂

Teraz przez Ciebie to już mnie żaden nie zechce 😥 cycki mi opadły do poziomu Twojej wypowiedzi... powiedz, że żartujesz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mizo napisał:

Ogólnie mało jest przystojnych facetów w Polsce.  Jak idę ulicą to naprawdę rzadko na którym można choćby zawiesić oko. O charakterach nawet nie chcę gadać. Dlatego w sumie nie dziwie się kobietom, że lgną głównie do przystojniaków - taki się może okazać deb...ilem albo psycholem, ale chociaż ma jeden atut w postaci przyjemnej aparycji. Jak coś odwali to jest mniejszy żal, gdy związek nie wypali, bo przynajmniej taki facet był dla kobiety pociągający seksualnie. Najgorsze poniżenie dla kobiety jest wtedy, gdy wybierze brzydala bo rzekomo "ma dobry charakter" i specjalnie dla niego obniży swoje wymagania, a mimo to, zostanie przez niego olana czy zdradzona. Dlatego właśnie trzeba mierzyć wysoko i się nad żadnym samcem nie litować bo oni nigdy by się nie związali z mniej atrakcyjną jeśli mieliby do wyboru ładniejszą 🙂

Bardzo madrze piszesz. Zawsze mi sie podobaja twoje wypowiedzi. Wiesz jak zyc. Nie wiem ile masz lat ale wykazujesz sie duza dojrzaloscia emocjonalna 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mizo napisał:

Ogólnie mało jest przystojnych facetów w Polsce.  Jak idę ulicą to naprawdę rzadko na którym można choćby zawiesić oko. O charakterach nawet nie chcę gadać. Dlatego w sumie nie dziwie się kobietom, że lgną głównie do przystojniaków - taki się może okazać deb...ilem albo psycholem, ale chociaż ma jeden atut w postaci przyjemnej aparycji. Jak coś odwali to jest mniejszy żal, gdy związek nie wypali, bo przynajmniej taki facet był dla kobiety pociągający seksualnie. Najgorsze poniżenie dla kobiety jest wtedy, gdy wybierze brzydala bo rzekomo "ma dobry charakter" i specjalnie dla niego obniży swoje wymagania, a mimo to, zostanie przez niego olana czy zdradzona. Dlatego właśnie trzeba mierzyć wysoko i się nad żadnym samcem nie litować bo oni nigdy by się nie związali z mniej atrakcyjną jeśli mieliby do wyboru ładniejszą 🙂

"Najgorsze poniżenie dla kobiety jest wtedy, gdy wybierze brzydala bo rzekomo "ma dobry charakter" i specjalnie dla niego obniży swoje wymagania, a mimo to, zostanie przez niego olana czy zdradzona" 

X faktycznie to na prawdę może zaboleć 😐 Ani realizacji w własnym życiu , mieć kogoś kto miło w łóżku się nie spojrzy ,słodko nie uśmiechnie i w dodatku sciapra życie.  Ała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 minut temu, Charlotte10 napisał:

dlatego jestes tak zjeebana bo nie myslisz jak ona 😀. I ty chcesz zeby ktos ci uwierzyl ze masz wszystko 🤣

Charlotte podstawowe rzeczy jak normalny człowiek który od kilku lat się sama utrzymuje mam.  Niczego mi w życiu nie brakuje prócz tego by w Pandemii w końcu coś otworzyli więcej.  A po za tym nie cytuj mnie z swoimi wypocinami bo ja ani Twoich tematów nie czytam ani do kogo kolwiek cokolwiek piszesz.  Do wieczora załóż nowe konto ( kolejne ) i baw się w bałwana ja w tym nie chce uczestniczyć . Miej zajęcie i baw się dobrze  .Druga sprawa co do mojego zdania - rzeczywiście coś w tym jest i koniec.  

Edytowano przez Anastazja 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny, lubię długowłosych, ale dla mnie za młody i za delikatny.

Jason Momoa to mój ideał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ktoś mi podsunął piękną odpowiedź. Czy zrozumiecie nie wnikam ani nie łudze się... Dawid Podsiadło. Gdybym nic o nim nie wiedziała, a pokazałabys mi zdjęcie stwierdziłabym "przecietny". Po obejrzeniu setek minut wywiadów z nim i przeczytaniu dziesiątek artykułów z nim i o nim stwierdzam, że jest najprzystojniejszym młodzieńcem w Polsce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bimba napisał:

Fajny, lubię długowłosych, ale dla mnie za młody i za delikatny.

Jason Momoa to mój ideał.

 

Obrzydliwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Anastazja 88 napisał:

Charlotte podstawowe rzeczy jak normalny człowiek który od kilku lat się sama utrzymuje mam.  Niczego mi w życiu nie brakuje prócz tego by w Pandemii w końcu coś otworzyli więcej.  A po za tym nie cytuj mnie z swoimi wypocinami bo ja ani Twoich tematów nie czytam ani do kogo kolwiek cokolwiek piszesz.  Do wieczora załóż nowe konto ( kolejne ) i baw się w bałwana ja w tym nie chce uczestniczyć . Miej zajęcie i baw się dobrze  .Druga sprawa co do mojego zdania - rzeczywiście coś w tym jest i koniec.  

Ale to nie jest osiagniecie w dzisiejszych czasach sie samemu utrzymywac wystarczy ze ktos ma stala prace. Ja nie wiem kiedy ty pracujesz jak non stop tu siedzisz. Zakladam konta bo mnie zglaszacie to banuja wiec  nie wypominaj mi kolejnych kont.

Edytowano przez Charlotte10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, elektryzująca napisał:

Teraz przez Ciebie to już mnie żaden nie zechce 😥 cycki mi opadły do poziomu Twojej wypowiedzi... powiedz, że żartujesz ? 

Nie żartuje. Wiem, że to przykre, ale taka prawda. Mi już dawno różowe okulary spadły z oczu 🙂

14 minut temu, Charlotte10 napisał:

Bardzo madrze piszesz. Zawsze mi sie podobaja twoje wypowiedzi. Wiesz jak zyc. Nie wiem ile masz lat ale wykazujesz sie duza dojrzaloscia emocjonalna 😚

Dzięki. No cóż... Mimo, że z natury jestem idealistką, to jednak zawsze staram się myśleć trzeźwo i obiektywnie oceniać sytuacje. Cieszę się, że się ze mną zgadzasz 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mizo napisał:

Nie żartuje. Wiem, że to przykre, ale taka prawda. Mi już dawno różowe okulary spadły z oczu 🙂

Dzięki. No cóż... Mimo, że z natury jestem idealistką, to jednak zawsze staram się myśleć trzeźwo i obiektywnie oceniać sytuacje. Cieszę się, że się ze mną zgadzasz 🙂

Mi tez juz rozowe okulary dawno opadly. Lepiej sie zyje przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 minut temu, Charlotte10 napisał:

Ale to nie jest osiagniecie w dzisiejszych czasach sie samemu utrzymywac wystarczy ze ktos ma stala prace. Ja nie wiem kiedy ty pracujesz jak non stop tu siedzisz. Zakladam konta bo mnie zglaszacie to banuja wiec  nie wypominaj mi kolejnych kont.

Jak byś kiedyś tutaj była to byś wiedziała. 🙂 A reszta powiem Ci szczerze - ...go / wno  Cię to obchodzi.  

Edytowano przez Anastazja 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Charlotte10 napisał:

Mi tez juz rozowe okulary dawno opadly. Lepiej sie zyje przez to.

Dokładnie 🙂 Dla mnie kierowanie się logiką i intuicją to podstawa. Zawsze na tym bazowałam i nigdy się nie zawiodłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z twarzy bardzo fajny, ale ja właśnie uwielbiam taką "delikatną"/ chłopięcą urodę u facetów.  Choć troooszeczkę za chudy jak dla mnie  😉 

Ale ja w ogóle mam fetysz długowłosych. 

Np. Josh Holloway z Lostów baaardzo mi się podobał w dłuższych blond włosach. Dla niego oglądałam Lostów ^^

Ale po ścięciu włosów już mi się nie podoba, hah. 😄 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Charlotte10 napisał:

Nie bylam bo pracowalam ty tu gnilas. Jestes zwykla bajkopisarka i tyle w temacie. W gownie i w dupie to mam ciebie. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Mam czas to wejdę.  Czemu nie ? Nikomu się tłumaczyć nie muszę . Telefon na bok nawet gdy coś robię , Kafe załączone i tyle.  A przewaznie jestem późnymi wieczorami i tak się cieszę wtedy że nie muszę czytać Twoich bzdur.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Anastazja 88 napisał:

Mam czas to wejdę.  Czemu nie ? Nikomu się tłumaczyć nie muszę . Telefon na bok nawet gdy coś robię , Kafe załączone i tyle.  A przewaznie jestem późnymi wieczorami i tak się cieszę wtedy że nie muszę czytać Twoich bzdur.  

anastazja, nie widzisz że to kolejne subkonto naszej psychicznej kiełbasy? 😄 szkoda czasu nawet na odpisywanie tej idio.tce 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, elektryzująca napisał:

Ktoś mi podsunął piękną odpowiedź. Czy zrozumiecie nie wnikam ani nie łudze się... Dawid Podsiadło. Gdybym nic o nim nie wiedziała, a pokazałabys mi zdjęcie stwierdziłabym "przecietny". Po obejrzeniu setek minut wywiadów z nim i przeczytaniu dziesiątek artykułów z nim i o nim stwierdzam, że jest najprzystojniejszym młodzieńcem w Polsce 🙂

Bez przesady😁 ale jest seksi i bardzo pociągający, to jak śpiewa, jak się rusza, fajny, miły dla oka i bardzo inteligentny. Ale nie mój typ, z wyglądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, gosc__ napisał:

anastazja, nie widzisz że to kolejne subkonto naszej psychicznej kiełbasy? 😄 szkoda czasu nawet na odpisywanie tej idio.tce 😉 

❤️ Dokładnie 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby Filip zapuścił dłuższe włosy i delikatny zarost to trochę byłby w tym typie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marawstala napisał:

Jakby Filip zapuścił dłuższe włosy i delikatny zarost to trochę byłby w tym typie... 

I zafarbował włosy na rudo. Uff...😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mizo napisał:

Ogólnie mało jest przystojnych facetów w Polsce.  Jak idę ulicą to naprawdę rzadko na którym można choćby zawiesić oko. O charakterach nawet nie chcę gadać. Dlatego w sumie nie dziwie się kobietom, że lgną głównie do przystojniaków - taki się może okazać deb...ilem albo psycholem, ale chociaż ma jeden atut w postaci przyjemnej aparycji. Jak coś odwali to jest mniejszy żal, gdy związek nie wypali, bo przynajmniej taki facet był dla kobiety pociągający seksualnie. Najgorsze poniżenie dla kobiety jest wtedy, gdy wybierze brzydala bo rzekomo "ma dobry charakter" i specjalnie dla niego obniży swoje wymagania, a mimo to, zostanie przez niego olana czy zdradzona. Dlatego właśnie trzeba mierzyć wysoko i się nad żadnym samcem nie litować bo oni nigdy by się nie związali z mniej atrakcyjną jeśli mieliby do wyboru ładniejszą 🙂

Otóż to, 100% racji ! Pięknych kobiet jest mnóstwo w Polsce a przystojnych facetów malo i oni maja w czym wybierać, zdradzają bo maja dużo okazji. Nie można sie naiwnie łudzic ze przystojny będzie wierny bo ma za dużo pokus dlatego trzeba sie bawić i nie traktować ich poważnie. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Malutka92 napisał:

Otóż to, 100% racji ! Pięknych kobiet jest mnóstwo w Polsce a przystojnych facetów malo i oni maja w czym wybierać, zdradzają bo maja dużo okazji. Nie można sie naiwnie łudzic ze przystojny będzie wierny bo ma za dużo pokus dlatego trzeba sie bawić i nie traktować ich poważnie. 

Każdy przystojniak zdradza?😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TwojaMuuza napisał:
2 godziny temu, Bimba napisał:

Fajny, lubię długowłosych, ale dla mnie za młody i za delikatny.

Jason Momoa to mój ideał.

 

Obrzydliwy 

A to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×